BIO Vjetnama Mao Feng | Baltā tēja - Iepakojums: 50 g
BIO Vjetnama Mao Feng | Baltā tēja - Iepakojums: 50 g
BIO Vietnam Mao Feng ir augstākās kvalitātes baltā tēja ar maigu ziedu garšu un zemu kofeīna saturu, kas ir ideāli piemērota dzeršanai visas dienas garumā. Pateicoties veselu lapu formai un organiskajai izcelsmei, tas saglabā dabisko kvalitāti un tīrību. Vairāk
6,42 € bez PVN (PVN atlaide)
DPD Pickup ![]() |
5.1 € | 5.1 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
8 € | 8 € |
DHL Express ![]() |
78.7 € | 78.7 € |
Maksājums: Ar karti, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Produkta kods: K07099
BIO Vietnam Mao Feng ir augstākās kvalitātes baltā tēja ar maigu ziedu garšu un zemu kofeīna saturu, kas ir ideāli piemērota dzeršanai visas dienas garumā. Pateicoties veselu lapu formai un organiskajai izcelsmei, tas saglabā dabisko kvalitāti un tīrību. Vairāk
Produkta kods: K07099
Organiskā baltā tēja – Vietnam Mao Feng tējas cienītājiem
- ✔️ augstas kvalitātes baltā birstošā tēja ar zemu kofeīna saturu
- ✔️Maigs ziedu aromāts
- ✔️Sertificēta organiskā tēja
- ✔️ Veselas lapas forma
- ✔️ ūdens ar ūdeni 70-80 °C temperatūrā
- ✔️Ļauj ievilkties 1,5-2 minūtes

Augstas kvalitātes irdena baltā tēja no Vjetnamas ar ziedu aromātu
BIO Vietnam Mao Feng ir izcila baltā tēja , kuras izcelsme ir Vjetnamas bioloģiskajās saimniecībās. Tā veselu lapu forma saglabā tējas lapu dabisko kvalitāti, kas, mērcējot, rada gaiši dzeltenzaļu uzlējumu ar maigu ziedu aromātu .
Šai tējai ir raksturīgs zems kofeīna saturs , kas padara to par ideālu dzērienu malkošanai visas dienas garumā. Tās maigā garša un ziedu aromāts patiks gan pieredzējušiem tējas cienītājiem, gan tiem, kas meklē jaunu garšas pieredzi. Pateicoties tā izcelsmei no sertificētas bioloģiskās lauksaimniecības, tas ir arī videi draudzīgs.
Baltās tējas gatavošana
Pagatavot tēju ir ļoti vienkārši, vienkārši aplejiet to ar ūdeni 70-80°C temperatūrā, iemērciet 1,5-2 minūtes un tad vienkārši izbaudiet patīkamo, maigo baltās tējas garšu.

Baltās tējas uzturvērtības
100 ml tējas* satur vidēji
| Enerģētiskā vērtība: | 12 kJ / 3 kcal |
| Tauki: | < 0,1 g |
| – no tiem piesātinātās taukskābes: | < 0,1 g |
| Ogļhidrāti: | < 0,1 g |
| Cukuri: | < 0,1 g |
| Olbaltumvielas: | 0,5 g |
| Sāls: | < 0,01 g |
* pamatojoties uz uzlējumu, kas pagatavots no 3 g tējas uz 200 ml ūdens
Uzglabāšana
Uzglabāt sausā vietā.
Ražotājs
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Čehija PVN Nr.: CZ17944759 I.C.: 17944759
Sastāvs
Irdena organiskā baltā tēja Vjetnama Mao Feng.
Izcelsmes valsts
Vjetnama

| Sertifikācija | BIO |
|---|---|
| Tējas veids | Balts |
| Izcelsmes valsts | Vjetnama |
| Garša | Smalkas |
| Veidlapa | Veselas lapas |
| Kofeīna saturs | Zema |
| Išplovimo laikas | Ātri (1-3 minūtes) |
| Ūdens temperatūra | Vidēja (70-80 °C) |
| Ieteicamā deva | 12-15 g/l |
| Aroma tējas | Ziedu |
| Sertifikācija | BIO |
|---|---|
| Tējas veids | Balts |
| Izcelsmes valsts | Vjetnama |
| Garša | Smalkas |
| Veidlapa | Veselas lapas |
| Kofeīna saturs | Zema |
| Išplovimo laikas | Ātri (1-3 minūtes) |
| Ūdens temperatūra | Vidēja (70-80 °C) |
| Ieteicamā deva | 12-15 g/l |
| Aroma tējas | Ziedu |




















