BIO Vietnam Mao Feng | Beli čaj - Pakiranje: 50 g
BIO Vietnam Mao Feng | Beli čaj - Pakiranje: 50 g
BIO Vietnam Mao Feng je vrhunski beli čaj z nežnim cvetličnim okusom in nizko vsebnostjo kofeina, idealen za pitje ves dan. Zahvaljujoč svoji celolistni obliki in ekološkemu izvoru ohranja svojo naravno kakovost in čistost. Več
6,48 € brez DDV (Odkup DDV)
DPD ![]() |
8.3 € | 8.3 € |
|---|---|---|
Posta Slovenije ![]() |
6.7 € | 6.7 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Plačilo: S kartico, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Koda izdelka: K07099
BIO Vietnam Mao Feng je vrhunski beli čaj z nežnim cvetličnim okusom in nizko vsebnostjo kofeina, idealen za pitje ves dan. Zahvaljujoč svoji celolistni obliki in ekološkemu izvoru ohranja svojo naravno kakovost in čistost. Več
Koda izdelka: K07099
Bio beli čaj – Vietnam Mao Feng za ljubitelje čaja
- ✔️ visokokakovosten beli sipki čaj z nizko vsebnostjo kofeina
- ✔️ nežen cvetlični vonj
- ✔️ certificirano organski čaj
- ✔️ celolistna oblika
- ✔️ zaliti z vodo pri temperaturi 70-80 °C
- ✔️ Pustite stati 1,5-2 minuti

Visokokakovosten sipki beli čaj iz Vietnama s cvetlično aromo
BIO Vietnam Mao Feng je izjemen beli čaj, ki izvira iz ekoloških kmetij v Vietnamu . Njegova oblika celih listov ohranja naravno kakovost čajnih listov, ki po namakanju ustvarijo svetlo rumeno-zelen poparek z nežno cvetlično aromo .
Za ta čaj je značilna nizka vsebnost kofeina , zaradi česar je idealna pijača za uživanje čez dan. Njegov nežen okus in cvetlična aroma bosta navdušila tako izkušene ljubitelje čaja kot tiste, ki si želijo novega okusa. Zaradi izvora iz certificirane ekološke pridelave je tudi okolju prijazen.
Priprava belega čaja
Priprava čaja je zelo enostavna, le prelijte ga z vodo temperature 70-80 °C , namočite 1,5-2 minuti in nato le uživajte v prijetnem, nežnem okusu belega čaja.

Hranilne vrednosti belega čaja
100 ml čaja* vsebuje povprečno
| Energijska vrednost: | 12 kJ / 3 kcal |
| Maščobe: | < 0,1 g |
| – od tega nasičene maščobne kisline: | < 0,1 g |
| Ogljikovi hidrati: | < 0,1 g |
| Sladkorji: | < 0,1 g |
| Beljakovine: | 0,5 g |
| sol: | < 0,01 g |
* na osnovi poparka iz 3 g čaja na 200 ml vode
Shranjevanje
Hraniti na suhem mestu.
Proizvajalec
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Češka Št. DDV: CZ17944759 I.C.: 17944759
Sestava
Razsuti organski beli čaj Vietnam Mao Feng.
Država izvora
Vietnam

| Certificiranje | BIO |
|---|---|
| Vrsta čaja | Bela |
| Država izvora | Vietnam |
| Okusi | Fine |
| obrazec | Celoten list |
| Vsebnost kofeina | Nizka |
| Čas luženja | Hitro (1-3 minute) |
| Temperatura vode | Srednja (70-80 °C) |
| Priporočeni odmerek | 12-15 g/l |
| Aromatični čaji | Cvetlični |
| Certificiranje | BIO |
|---|---|
| Vrsta čaja | Bela |
| Država izvora | Vietnam |
| Okusi | Fine |
| obrazec | Celoten list |
| Vsebnost kofeina | Nizka |
| Čas luženja | Hitro (1-3 minute) |
| Temperatura vode | Srednja (70-80 °C) |
| Priporočeni odmerek | 12-15 g/l |
| Aromatični čaji | Cvetlični |





















