БИО Виетнам Мао Фън | Бял чай - опаковка: 50 гр
БИО Виетнам Мао Фън | Бял чай - опаковка: 50 гр
BIO Vietnam Mao Feng е първокласен бял чай с деликатен флорален вкус и ниско съдържание на кофеин, идеален за пиене през целия ден. Благодарение на целолистната си форма и органичен произход, той запазва естественото си качество и чистота. | Повече ▼
6,42 € без ДДС (Отчет на ДДС)
Sameday Box BG ![]() |
4.6 € | 4.6 € |
|---|---|---|
Speedy ![]() |
10.6 € | 10.6 € |
Плащане: Карта, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Код на продукта: K07099
BIO Vietnam Mao Feng е първокласен бял чай с деликатен флорален вкус и ниско съдържание на кофеин, идеален за пиене през целия ден. Благодарение на целолистната си форма и органичен произход, той запазва естественото си качество и чистота. | Повече ▼
Код на продукта: K07099
Органичен бял чай – Vietnam Mao Feng за любителите на чай
- ✔️ висококачествен бял насипен чай с ниско съдържание на кофеин
- ✔️ деликатен флорален аромат
- ✔️ Сертифициран органичен чай
- ✔️ целолистна форма
- ✔️ поливат с вода с температура 70-80 °C
- ✔️ Оставете да се накисва за 1,5-2 минути

Висококачествен насипен бял чай от Виетнам с флорален аромат
BIO Vietnam Mao Feng е изключителен бял чай , произхождащ от органични ферми във Виетнам . Неговата форма на цели листа запазва естественото качество на чаените листа, които, когато се накисват, създават лека жълто-зелена инфузия с деликатен цветен аромат .
Този чай се характеризира с ниско съдържание на кофеин , което го прави идеална напитка за пиене през целия ден. Неговият деликатен вкус и флорален аромат ще се харесат както на опитни любители на чая, така и на тези, които търсят ново вкусово изживяване. Благодарение на произхода си от сертифицирано биологично земеделие, той е и екологичен.
Приготвяне на бял чай
Приготвянето на чая е много лесно, просто го залейте с вода с температура 70-80 °C , накиснете за 1,5-2 минути и след това просто се насладете на приятния, деликатен вкус на белия чай.

Хранителни стойности на белия чай
100 мл чай* съдържа средно
| Енергийна стойност: | 12 kJ / 3 kcal |
| мазнини: | < 0,1g |
| – от които наситени мастни киселини: | < 0,1g |
| Въглехидрати: | < 0,1g |
| Захари: | < 0,1g |
| Протеин: | 0.5g |
| сол: | < 0,01g |
* на базата на запарка от 3 г чай на 200 мл вода
Съхранение
Да се съхранява на сухо място.
производител
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Чешка република ДДС номер: CZ17944759 I.C.: 17944759
Състав
Органичен бял насипен чай Виетнам Мао Фен.
Страна на произход
Виетнам

| Сертификация | БИО |
|---|---|
| Вид чай | Бял |
| Страна на произход | Виетнам |
| Вкус | Fine |
| Форма | Цял лист |
| Съдържание на кофеин | Нисък |
| Време на излугване | Бързо (1-3 минути) |
| Температура на водата | Средна температура (70-80 °C) |
| Препоръчителна доза | 12-15 g/l |
| Ароматни чайове | Цветя |
| Сертификация | БИО |
|---|---|
| Вид чай | Бял |
| Страна на произход | Виетнам |
| Вкус | Fine |
| Форма | Цял лист |
| Съдържание на кофеин | Нисък |
| Време на излугване | Бързо (1-3 минути) |
| Температура на водата | Средна температура (70-80 °C) |
| Препоръчителна доза | 12-15 g/l |
| Ароматни чайове | Цветя |




















