БИО Китай Пай Му Тан | Бял чай - опаковка: 50 гр
БИО Китай Пай Му Тан | Бял чай - опаковка: 50 гр
BIO China Pai Mu Tan е бял чай с фини зеленикаво-кафяви листа, който предлага деликатен, флорален вкус. Благодарение на ниското съдържание на кофеин и леката, жълта инфузия, той е идеален за пиене през целия ден. | Повече ▼
7,61 € без ДДС (Отчет на ДДС) Цена 0,33 € за чаша чудесен чай
Sameday Box BG ![]() |
4.6 € | 4.6 € |
|---|---|---|
Speedy ![]() |
10.6 € | 10.6 € |
Плащане: Карта, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Пакет: 50 g 0,17 €/g Код на продукта: K07101
BIO China Pai Mu Tan е бял чай с фини зеленикаво-кафяви листа, който предлага деликатен, флорален вкус. Благодарение на ниското съдържание на кофеин и леката, жълта инфузия, той е идеален за пиене през целия ден. | Повече ▼
Пакет: 50 g 0,17 €/g Код на продукта: K07101
БИО бял чай – China Pai Mu Tan с ниско съдържание на кофеин
- ✔️ висококачествен бял насипен чай с ниско съдържание на кофеин
- ✔️ деликатен флорален аромат
- ✔️ Сертифициран органичен чай
- ✔️ традиционен китайски бял чай
- ✔️ целолистна форма
- ✔️ поливат с вода с температура 70-80 °C
- ✔️ Оставете да се накисва за 1,5-2 минути

Висококачествен органичен насипен бял чай от Китай
Открийте магията на BIO China Pai Mu Tan – бял чай с нежни зелено-кафяви листа, който ще зарадва сетивата ви с ароматното си докосване. БИО сертификатът гарантира, че е отгледан без използване на химикали, което допринася за неговия чист и естествен вкус.
Този чай се характеризира с деликатен, флорален вкус с нотка на божур и светложълта инфузия . Благодарение на ниското съдържание на кофеин, той е идеален за пиене през целия ден. Пригответе чаша от този традиционен китайски чай и се насладете на хармонията от вкусове.
Приготвяне на бял чай
Приготвянето на чая е много лесно, просто го залейте с вода с температура 70-80 °C , накиснете за 1,5-2 минути и след това просто се насладете на приятния, деликатен вкус на белия чай.

Хранителни стойности на чая
100 мл чай* съдържа средно
| Енергийна стойност: | 12 kJ / 3 kcal |
| мазнини: | < 0,1g |
| – от които наситени мастни киселини: | < 0,1g |
| Въглехидрати: | < 0,1g |
| Захари: | < 0,1g |
| Протеин: | 0.5g |
| сол: | < 0,01g |
* на базата на запарка от 3 г чай на 200 мл вода
Съхранение
Да се съхранява на сухо място.
производител
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Чешка република ДДС номер: CZ17944759 I.C.: 17944759
Състав
Насипен органичен бял чай China Pai Mu Tan.
Страна на произход
Китай

| Сертификация | БИО |
|---|---|
| Вид чай | Бял |
| Страна на произход | Китай |
| Вкус | Fine |
| Форма | Цял лист |
| Съдържание на кофеин | Нисък |
| Време на излугване | Бързо (1-3 минути) |
| Температура на водата | Средна температура (70-80 °C) |
| Препоръчителна доза | 12-15 g/l |
| Ароматни чайове | Цветя |
| Сертификация | БИО |
|---|---|
| Вид чай | Бял |
| Страна на произход | Китай |
| Вкус | Fine |
| Форма | Цял лист |
| Съдържание на кофеин | Нисък |
| Време на излугване | Бързо (1-3 минути) |
| Температура на водата | Средна температура (70-80 °C) |
| Препоръчителна доза | 12-15 g/l |
| Ароматни чайове | Цветя |




















