BIO Kina Pai Mu Tan | Hvit te - Emballasje: 50 g
BIO Kina Pai Mu Tan | Hvit te - Emballasje: 50 g
BIO China Pai Mu Tan er en hvit te med fine grønnbrune blader som gir en delikat, floral smak. Takket være det lave koffeininnholdet og den lette, gule infusjonen er den ideell for å nippe til hele dagen. Flere
7,60 € ekskl. mva Pris 0,30 € for en kopp fantastisk te
DPD ![]() |
13.6 € | 13.6 € |
|---|---|---|
DHL ![]() |
8 € | 8 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Betaling: Kort, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Pakke: 50 g 0,15 €/g Produktkode: K07101
BIO China Pai Mu Tan er en hvit te med fine grønnbrune blader som gir en delikat, floral smak. Takket være det lave koffeininnholdet og den lette, gule infusjonen er den ideell for å nippe til hele dagen. Flere
Pakke: 50 g 0,15 €/g Produktkode: K07101
BIO hvit te – China Pai Mu Tan med lavt koffeininnhold
- ✔️ hvit løs te av høy kvalitet med lavt koffeininnhold
- ✔️ delikat blomsterduft
- ✔️ sertifisert økologisk te
- ✔️ tradisjonell kinesisk hvit te
- ✔️ hele bladform
- ✔️ vann med vann ved en temperatur på 70-80 °C
- ✔️ La trekke i 1,5-2 minutter

Økologisk løs hvit te av høy kvalitet fra Kina
Oppdag magien til BIO China Pai Mu Tan – en hvit te med delikate grønnbrune blader som vil glede sansene dine med sin aromatiske touch. BIO-sertifiseringen garanterer at den ble dyrket uten bruk av kjemikalier, noe som bidrar til dens rene og naturlige smak.
Denne teen er preget av en delikat, floral smak med et hint av peon og en lysegul infusjon . Takket være det lave koffeininnholdet er den ideell for å drikke hele dagen. Tilbered en kopp med denne tradisjonelle kinesiske teen og nyt harmonien av smaker.
Tilbereder hvit te
Det er veldig enkelt å tilberede teen, bare hell den med vann ved en temperatur på 70-80 °C , la den trekke i 1,5-2 minutter og så er det bare å nyte den behagelige, delikate smaken av hvit te.

Ernæringsmessige verdier av te
100 ml te* inneholder i gjennomsnitt
| Energiverdi: | 12 kJ / 3 kcal |
| Fett: | < 0,1 g |
| – hvorav mettede fettsyrer: | < 0,1 g |
| Karbohydrater: | < 0,1 g |
| Sukker: | < 0,1 g |
| Protein: | 0,5 g |
| Salt: | < 0,01 g |
* basert på en infusjon laget av 3 g te per 200 ml vann
Lagring
Oppbevares på et tørt sted.
Produsent
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Tsjekkia MVA-nr.: CZ17944759 I.C.: 17944759
Komposisjon
Løs økologisk hvit te China Pai Mu Tan.
Opprinnelsesland
Kina

| Sertifisering | BIO |
|---|---|
| En type te | Hvit |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Smak | Mild |
| form | Helt blad |
| Koffeininnhold | Lav |
| Utvaskingstid | Rask (1-3 minutter) |
| Vanntemperatur | Medium (70–80 °C) |
| Anbefalt dose | 12–15 g/l |
| Duften av te | Floral |
| Sertifisering | BIO |
|---|---|
| En type te | Hvit |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Smak | Mild |
| form | Helt blad |
| Koffeininnhold | Lav |
| Utvaskingstid | Rask (1-3 minutter) |
| Vanntemperatur | Medium (70–80 °C) |
| Anbefalt dose | 12–15 g/l |
| Duften av te | Floral |




















