BIO Kitajska Pai Mu Tan | Beli čaj - Pakiranje: 50 g
BIO Kitajska Pai Mu Tan | Beli čaj - Pakiranje: 50 g
BIO China Pai Mu Tan je beli čaj s finimi zelenkasto rjavimi lističi, ki ponuja nežen, cvetlični okus. Zaradi nizke vsebnosti kofeina in lahkega, rumenega poparka je idealen za uživanje ves dan. Več
7,58 € brez DDV (Odkup DDV) Cena 0,33 € za skodelico odličnega čaja
DPD ![]() |
8.3 € | 8.3 € |
|---|---|---|
Posta Slovenije ![]() |
6.7 € | 6.7 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Plačilo: S kartico, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Paket: 50 g 0,17 €/g Koda izdelka: K07101
BIO China Pai Mu Tan je beli čaj s finimi zelenkasto rjavimi lističi, ki ponuja nežen, cvetlični okus. Zaradi nizke vsebnosti kofeina in lahkega, rumenega poparka je idealen za uživanje ves dan. Več
Paket: 50 g 0,17 €/g Koda izdelka: K07101
BIO beli čaj – China Pai Mu Tan z nizko vsebnostjo kofeina
- ✔️ visokokakovosten beli sipki čaj z nizko vsebnostjo kofeina
- ✔️ nežen cvetlični vonj
- ✔️ certificirano organski čaj
- ✔️ tradicionalni kitajski beli čaj
- ✔️ celolistna oblika
- ✔️ zaliti z vodo pri temperaturi 70-80 °C
- ✔️ Pustite stati 1,5-2 minuti

Visokokakovosten organski sipki beli čaj iz Kitajske
Odkrijte čare BIO China Pai Mu Tan – belega čaja z nežnimi zeleno-rjavimi lističi, ki bo s svojim aromatičnim pridihom navdušil vaše čute. BIO certifikat zagotavlja, da je pridelana brez uporabe kemikalij, kar prispeva k njenemu čistemu in naravnemu okusu.
Za ta čaj je značilen nežen, cvetlični okus s pridihom potonike in svetlo rumenim poparkom . Zaradi nizke vsebnosti kofeina je idealen za pitje skozi ves dan. Pripravite si skodelico tega tradicionalnega kitajskega čaja in uživajte v harmoniji okusov.
Priprava belega čaja
Priprava čaja je zelo enostavna, le prelijte ga z vodo temperature 70-80 °C , namočite 1,5-2 minuti in nato le uživajte v prijetnem, nežnem okusu belega čaja.

Hranilne vrednosti čaja
100 ml čaja* vsebuje povprečno
| Energijska vrednost: | 12 kJ / 3 kcal |
| Maščobe: | < 0,1 g |
| – od tega nasičene maščobne kisline: | < 0,1 g |
| Ogljikovi hidrati: | < 0,1 g |
| Sladkorji: | < 0,1 g |
| Beljakovine: | 0,5 g |
| sol: | < 0,01 g |
* na osnovi poparka iz 3 g čaja na 200 ml vode
Shranjevanje
Hraniti na suhem mestu.
Proizvajalec
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Češka Št. DDV: CZ17944759 I.C.: 17944759
Sestava
Ekološki beli čaj v prahu China Pai Mu Tan.
Država izvora
Kitajska

| Certificiranje | BIO |
|---|---|
| Vrsta čaja | Bela |
| Država izvora | Kitajska |
| Okusi | Fine |
| obrazec | Celoten list |
| Vsebnost kofeina | Nizka |
| Čas luženja | Hitro (1-3 minute) |
| Temperatura vode | Srednja (70-80 °C) |
| Priporočeni odmerek | 12-15 g/l |
| Aromatični čaji | Cvetlični |
| Certificiranje | BIO |
|---|---|
| Vrsta čaja | Bela |
| Država izvora | Kitajska |
| Okusi | Fine |
| obrazec | Celoten list |
| Vsebnost kofeina | Nizka |
| Čas luženja | Hitro (1-3 minute) |
| Temperatura vode | Srednja (70-80 °C) |
| Priporočeni odmerek | 12-15 g/l |
| Aromatični čaji | Cvetlični |





















