BIO Ķīna Pai Mu Tan | Baltā tēja - Iepakojums: 50 g
BIO Ķīna Pai Mu Tan | Baltā tēja - Iepakojums: 50 g
BIO China Pai Mu Tan ir balta tēja ar smalkām zaļgani brūnām lapām, kas piedāvā maigu, ziedu garšu. Pateicoties zemajam kofeīna saturam un vieglai, dzeltenai uzlējumam, tas ir ideāli piemērots malkošanai visas dienas garumā. Vairāk
7,61 € bez PVN (PVN atlaide) Cena 0,33 € par tasi lieliskas tējas
DPD Pickup ![]() |
5.1 € | 5.1 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
8 € | 8 € |
DHL Express ![]() |
78.7 € | 78.7 € |
Maksājums: Ar karti, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Iepakojums: 50 g 0,17 €/g Produkta kods: K07101
BIO China Pai Mu Tan ir balta tēja ar smalkām zaļgani brūnām lapām, kas piedāvā maigu, ziedu garšu. Pateicoties zemajam kofeīna saturam un vieglai, dzeltenai uzlējumam, tas ir ideāli piemērots malkošanai visas dienas garumā. Vairāk
Iepakojums: 50 g 0,17 €/g Produkta kods: K07101
BIO baltā tēja – China Pai Mu Tan ar zemu kofeīna saturu
- ✔️ augstas kvalitātes baltā birstošā tēja ar zemu kofeīna saturu
- ✔️Maigs ziedu aromāts
- ✔️Sertificēta organiskā tēja
- ✔️ Tradicionālā ķīniešu baltā tēja
- ✔️ Veselas lapas forma
- ✔️ ūdens ar ūdeni 70-80 °C temperatūrā
- ✔️Ļauj ievilkties 1,5-2 minūtes

Augstas kvalitātes organiskā birstošā baltā tēja no Ķīnas
Atklājiet BIO China Pai Mu Tan burvību – balto tēju ar maigi zaļi brūnām lapām, kas iepriecinās jūsu sajūtas ar savu aromātisko pieskārienu. BIO sertifikācija garantē, ka tas ir audzēts, neizmantojot ķimikālijas, kas veicina tā tīro un dabisko garšu.
Šai tējai ir raksturīga maiga, ziedu garša ar peonijas nokrāsu un gaiši dzeltenu uzlējumu . Pateicoties zemajam kofeīna saturam, tas ir ideāli piemērots dzeršanai visas dienas garumā. Pagatavo tasi šīs tradicionālās ķīniešu tējas un izbaudi garšu harmoniju.
Baltās tējas gatavošana
Pagatavot tēju ir ļoti vienkārši, vienkārši aplejiet to ar ūdeni 70-80°C temperatūrā, iemērciet 1,5-2 minūtes un tad vienkārši izbaudiet patīkamo, maigo baltās tējas garšu.

Tējas uzturvērtības
100 ml tējas* satur vidēji
| Enerģētiskā vērtība: | 12 kJ / 3 kcal |
| Tauki: | < 0,1 g |
| – no tiem piesātinātās taukskābes: | < 0,1 g |
| Ogļhidrāti: | < 0,1 g |
| Cukuri: | < 0,1 g |
| Olbaltumvielas: | 0,5 g |
| Sāls: | < 0,01 g |
* pamatojoties uz uzlējumu, kas pagatavots no 3 g tējas uz 200 ml ūdens
Uzglabāšana
Uzglabāt sausā vietā.
Ražotājs
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Čehija PVN numurs: CZ17944759 ID: 17944759
Sastāvs
Irdena organiskā baltā tēja China Pai Mu Tan.
Izcelsmes valsts
Ķīna

| Sertifikācija | BIO |
|---|---|
| Tējas veids | Balts |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Garša | Smalkas |
| Veidlapa | Veselas lapas |
| Kofeīna saturs | Zema |
| Išplovimo laikas | Ātri (1-3 minūtes) |
| Ūdens temperatūra | Vidēja (70-80 °C) |
| Ieteicamā deva | 12-15 g/l |
| Aroma tējas | Ziedu |
| Sertifikācija | BIO |
|---|---|
| Tējas veids | Balts |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Garša | Smalkas |
| Veidlapa | Veselas lapas |
| Kofeīna saturs | Zema |
| Išplovimo laikas | Ātri (1-3 minūtes) |
| Ūdens temperatūra | Vidēja (70-80 °C) |
| Ieteicamā deva | 12-15 g/l |
| Aroma tējas | Ziedu |




















