BIO Kinija Pai Mu Tan | Baltoji arbata - Pakavimas: 50 g
BIO Kinija Pai Mu Tan | Baltoji arbata - Pakavimas: 50 g
BIO China Pai Mu Tan yra balta arbata su smulkiais žalsvai rudais lapeliais, pasižyminti subtiliu gėlių skoniu. Dėl mažo kofeino kiekio ir lengvo, geltono užpilo, jis puikiai tinka gurkšnoti visą dieną. Daugiau
7,59 € be PVM (PVM atskaitymas) Kaina 0,34 € už puodelį puikios arbatos
DPD Pickup ![]() |
4.6 € | 4.6 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
7.3 € | 7.3 € |
DHL Express ![]() |
78.7 € | 78.7 € |
Mokėjimas: Kortele, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Paketas: 50 g 0,17 €/g Produkto kodas: K07101
BIO China Pai Mu Tan yra balta arbata su smulkiais žalsvai rudais lapeliais, pasižyminti subtiliu gėlių skoniu. Dėl mažo kofeino kiekio ir lengvo, geltono užpilo, jis puikiai tinka gurkšnoti visą dieną. Daugiau
Paketas: 50 g 0,17 €/g Produkto kodas: K07101
BIO baltoji arbata – China Pai Mu Tan su mažu kofeino kiekiu
- ✔️ aukštos kokybės balta biri arbata su mažu kofeino kiekiu
- ✔️Švelnaus gėlių kvapo
- ✔️Sertifikuota ekologiška arbata
- ✔️Tradicinė kiniška baltoji arbata
- ✔️ Viso lapelio forma
- ✔️ vandens 70-80 °C temperatūros vandeniu
- ✔️Palikti pastovėti 1,5-2 minutes

Aukštos kokybės ekologiška biri baltoji arbata iš Kinijos
Atraskite BIO China Pai Mu Tan magiją – baltą arbatą su švelniais žalsvai rudais lapeliais, kurie džiugins jūsų pojūčius savo aromatingu prisilietimu. BIO sertifikatas garantuoja, kad jis buvo auginamas nenaudojant chemikalų, o tai prisideda prie gryno ir natūralaus skonio.
Šiai arbatai būdingas subtilus gėlių skonis su bijūno atspalviu ir šviesiai geltonu užpilu . Dėl mažo kofeino kiekio jis puikiai tinka gerti visą dieną. Paruoškite puodelį šios tradicinės kiniškos arbatos ir mėgaukitės skonių harmonija.
Baltosios arbatos ruošimas
Paruošti arbatą labai paprasta, užpilkite ją 70-80 °C temperatūros vandeniu, pavirkite 1,5-2 minutes ir mėgaukitės maloniu, subtiliu baltosios arbatos skoniu.

Arbatos maistinės vertės
100 ml arbatos* yra vidutiniškai
| Energinė vertė: | 12 kJ / 3 kcal |
| Riebalai: | < 0,1 g |
| – iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių: | < 0,1 g |
| Angliavandeniai: | < 0,1 g |
| Cukrus: | < 0,1 g |
| Baltymai: | 0,5 g |
| Druska: | < 0,01 g |
* remiantis užpilu, pagamintu iš 3 g arbatos 200 ml vandens
Sandėliavimas
Laikyti sausoje vietoje.
Gamintojas
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Čekija PVM Nr.: CZ17944759 I.C.: 17944759
Sudėtis
Biri ekologiška baltoji arbata China Pai Mu Tan.
Kilmės šalis
Kinija

| Sertifikavimas | BIO |
|---|---|
| Arbatos rūšis | Balta |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Skonis | Smulkmenos |
| Forma | Visas lapas |
| Kofeino kiekis | Žemas |
| Išsiplovimo laikas | Greitai (1-3 minutės) |
| Vandens temperatūra | Vidutinė (70-80 °C) |
| Rekomenduojama dozė | 12-15 g/l |
| Aromatinės arbatos | Gėlių |
| Sertifikavimas | BIO |
|---|---|
| Arbatos rūšis | Balta |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Skonis | Smulkmenos |
| Forma | Visas lapas |
| Kofeino kiekis | Žemas |
| Išsiplovimo laikas | Greitai (1-3 minutės) |
| Vandens temperatūra | Vidutinė (70-80 °C) |
| Rekomenduojama dozė | 12-15 g/l |
| Aromatinės arbatos | Gėlių |




















