BIO Chai žolelių mišinys | Arbatos mišinys - Pakavimas: 50 g
BIO Chai žolelių mišinys | Arbatos mišinys - Pakavimas: 50 g
BIO Chai Herbal Blend – rytietiškas aromatas ir skonis. Patirkite unikalų žolelių ir prieskonių, tokių kaip anyžius, imbieras ir cinamonas, mišinį. Saldi ir aštri ekologiška arbata suteiks jūsų kūnui šilumos ir harmonijos. Daugiau
5,71 € be PVM (PVM atskaitymas) Kaina 0,26 € už puodelį puikios arbatos
DPD Pickup ![]() |
4.6 € | 4.6 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
7.3 € | 7.3 € |
DHL Express ![]() |
78.7 € | 78.7 € |
Mokėjimas: Kortele, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Paketas: 50 g 0,13 €/g Produkto kodas: K07020
BIO Chai Herbal Blend – rytietiškas aromatas ir skonis. Patirkite unikalų žolelių ir prieskonių, tokių kaip anyžius, imbieras ir cinamonas, mišinį. Saldi ir aštri ekologiška arbata suteiks jūsų kūnui šilumos ir harmonijos. Daugiau
Paketas: 50 g 0,13 €/g Produkto kodas: K07020
Ekologiškos kokybės žolelių arbata su Chai prieskoniais. Kodėl jis?

Ramybės oazė su puodeliu Chai su ekologiškų žolelių mišiniu
Vienu gurkšniu, galbūt net uoste, pateksite į paslaptingą Rytų pasaulį su mūsų ekologišku vaistažolių Chai mišiniu. Unikalus pankolio, anyžių, saldymedžio, cinamono, gvazdikėlių ir kardamono derinys sukuria nepamirštamą gurkšnojimo patirtį. Saldymedžio saldumas, cinamono kvapas, imbiero aštrumas. Puikiai parinktas egzotiškas prieskonių ir žolelių mišinys sušildys ir padrąsins .
Ekologiškas Chai žolelių mišinys idealiai tinka šaltoms dienoms ir ilgiems vakarams . Puikiai tinka geros savijautos ir ramybės jausmui sukelti. Todėl naudokite jį atsipalaiduoti po sunkios dienos. Kruopščiai atrinktos žolelės mūsų Chai mišinyje palaiko virškinimą ir stiprina imunitetą. Sušildykite ir harmonizuokite savo kūną šia ekologiška arbata, kuri taip pat puikiai papildo sveiką gyvenimo būdą.
BIO Chai žolelių mišinys – kaip jį paruošti
Išmatuota žolelių arbatos dozė, t.y. 15-20 g/l, užpilkite verdančiu vandeniu ir palikite prisitraukti 7-10 min .

Arbatos maistinės vertės
100 ml arbatos* vidutiniškai yra:
| Energinė vertė: | 2 kJ / 1 kcal |
| Riebalai: | < 0,1 g |
| – iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių: | < 0,1 g |
| Angliavandeniai: | < 0,1 g |
| Cukrus: | < 0,1 g |
| Baltymai: | < 0,1 g |
| Druska: | < 0,01 g |
* remiantis užpilu, užplikytu iš 3 g arbatos 200 ml vandens
Sandėliavimas
Laikyti sausoje vietoje.
Gamintojas
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Čekija PVM mokėtojo kodas: CZ17944759 Įmonės ID: 17944759
Sudėtis
EKOLOGIŠKAS pankolis, EKOLOGIŠKAS anyžius, EKOLOGIŠKAS saldymedžio šaknis, EKOLOGIŠKAS imbieras, EKOLOGIŠKAS cinamonas, EKOLOGIŠKAS gvazdikėliai, EKOLOGIŠKAS kardamonas

| Sertifikavimas | BIO |
|---|---|
| Arbatos rūšis | Chai latte |
| Skonis | Visas |
| Forma | Mišinys |
| Kofeino kiekis | Be kofeino |
| Išsiplovimo laikas | Ilgas (5-10 minučių) |
| Vandens temperatūra | Aukštas (90-100 °C) |
| Rekomenduojama dozė | 15-20 g/l |
| Aromatinės arbatos | Aštrus |
| Sertifikavimas | BIO |
|---|---|
| Arbatos rūšis | Chai latte |
| Skonis | Visas |
| Forma | Mišinys |
| Kofeino kiekis | Be kofeino |
| Išsiplovimo laikas | Ilgas (5-10 minučių) |
| Vandens temperatūra | Aukštas (90-100 °C) |
| Rekomenduojama dozė | 15-20 g/l |
| Aromatinės arbatos | Aštrus |

Kaip atpažinti kokybišką birią arbatą
Kas tai – kokybiška arbata? Kaip ją atpažinti, kur įsigyti kokybiškos arbatos ir kodėl arbatos kokybė yra svarbiausia ją renkantis? Šiandien išmoksite 4 pojūčių testą, kurio pagalba galėsite nustatyti geros arbatos kokybės faktorius.

5 esminės vandens savybės arbatai ruošti
Jūsų arbata yra tokia pat gera, kaip ir vanduo. Jei norite išgauti geriausią arbatos skonį, aromatą ir grynumą, turite atkreipti dėmesį į vandens švarumą, kietumą, temperatūrą ir kitus parametrus.



















