BIO Chai zeliščna mešanica | Čajna mešanica - Pakiranje: 50 g
BIO Chai zeliščna mešanica | Čajna mešanica - Pakiranje: 50 g
BIO Chai Herbal Blend – orientalska aroma in okus. Doživite edinstveno mešanico zelišč in začimb, kot so janež, ingver in cimet. Sladko začinjen bio čaj bo vašemu telesu prinesel toplino in harmonijo. Več
5,66 € brez DDV (Odkup DDV) Cena 0,25 € za skodelico odličnega čaja
DPD ![]() |
8.3 € | 8.3 € |
|---|---|---|
Posta Slovenije ![]() |
6.7 € | 6.7 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Plačilo: S kartico, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Paket: 50 g 0,12 €/g Koda izdelka: K07020
BIO Chai Herbal Blend – orientalska aroma in okus. Doživite edinstveno mešanico zelišč in začimb, kot so janež, ingver in cimet. Sladko začinjen bio čaj bo vašemu telesu prinesel toplino in harmonijo. Več
Paket: 50 g 0,12 €/g Koda izdelka: K07020
Zeliščni čaj z začimbami Chai v ekološki kakovosti. Zakaj on?

Oaza miru s skodelico čaja z mešanico ekoloških zelišč
Z enim požirkom, morda celo povohanjem, se boste z našo bio zeliščno mešanico Chai popeljali v skrivnostni svet Orienta. Edinstvena kombinacija koromača, janeža, sladkega korena, cimeta, nageljnovih žbic in kardamoma ustvari nepozabno izkušnjo srkanja. Sladkost sladkega korena, vonj po cimetu, pikantnost ingverja. Popolnoma izbrana eksotična mešanica začimb in zelišč vas bo ogrela in spodbudila .
Bio zeliščna mešanica Chai je idealna za hladne dni in dolge večere . Odličen je za vzbujanje občutka dobrega počutja in miru. Zato ga uporabite za sprostitev po napornem dnevu. Skrbno izbrana zelišča v naši mešanici Chai podpirajo prebavo in krepijo imuniteto. Ogrejte in harmonizirajte svoje telo s tem ekološkim čajem, ki je tudi popoln dodatek k zdravemu življenjskemu slogu.
BIO Chai zeliščna mešanica – kako jo pripraviti
Odmerjen odmerek zeliščnega čaja, tj. 15-20 g/l, prelijemo z vrelo vodo in pustimo stati 7-10 minut .

Hranilne vrednosti čaja
100 ml čaja* vsebuje v povprečju:
| Energijska vrednost: | 2 kJ / 1 kcal |
| Maščobe: | < 0,1 g |
| – od tega nasičene maščobne kisline: | < 0,1 g |
| Ogljikovi hidrati: | < 0,1 g |
| Sladkorji: | < 0,1 g |
| Beljakovine: | < 0,1 g |
| sol: | < 0,01 g |
* na osnovi poparka, skuhanega iz 3 g čaja na 200 ml vode
Shranjevanje
Hraniti na suhem mestu.
Proizvajalec
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Češka DDV številka: CZ17944759 ID podjetja: 17944759
Sestava
BIO koromač, BIO janež, BIO korenina sladkega korena, BIO ingver, BIO cimet, BIO nageljnove žbice, BIO kardamom

| Certificiranje | BIO |
|---|---|
| Vrsta čaja | Chai latte |
| Okusi | Celoten |
| obrazec | Mešanica |
| Vsebnost kofeina | Brez kofeina |
| Čas luženja | Dolga (5-10 minut) |
| Temperatura vode | Visoka (90-100 °C) |
| Priporočeni odmerek | 15-20 g/l |
| Aromatični čaji | Začinjeno |
| Certificiranje | BIO |
|---|---|
| Vrsta čaja | Chai latte |
| Okusi | Celoten |
| obrazec | Mešanica |
| Vsebnost kofeina | Brez kofeina |
| Čas luženja | Dolga (5-10 minut) |
| Temperatura vode | Visoka (90-100 °C) |
| Priporočeni odmerek | 15-20 g/l |
| Aromatični čaji | Začinjeno |

Kako prepoznati kakovosten sipki čaj
Kaj je to - kakovosten čaj? Kako ga prepoznati, kje kupiti kvaliteten čaj in zakaj je kakovost čaja najpomembnejša pri izbiri? Danes se boste naučili testa 4 čutov, s katerim lahko prepoznate dejavnike kakovosti dobrega čaja.

5 bistvenih lastnosti vode za pripravo čaja
Vaš čaj je tako dober kot vaša voda. Če želite doseči najboljši okus, aromo in čistost čaja, morate paziti na čistost vode, njeno trdoto, temperaturo in druge parametre.




















