BIO Chai augu maisījums | Tējas maisījums - Iepakojums: 50 g
BIO Chai augu maisījums | Tējas maisījums - Iepakojums: 50 g
BIO Chai Herbal Blend – austrumniecisks aromāts un garša. Izbaudiet unikālu garšaugu un garšvielu, piemēram, anīsa, ingvera un kanēļa, maisījumu. Saldā pikanta organiskā tēja ienesīs jūsu ķermenī siltumu un harmoniju. Vairāk
5,69 € bez PVN (PVN atlaide) Cena 0,25 € par tasi lieliskas tējas
DPD Pickup ![]() |
5.1 € | 5.1 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
8 € | 8 € |
DHL Express ![]() |
78.7 € | 78.7 € |
Maksājums: Ar karti, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Iepakojums: 50 g 0,12 €/g Produkta kods: K07020
BIO Chai Herbal Blend – austrumniecisks aromāts un garša. Izbaudiet unikālu garšaugu un garšvielu, piemēram, anīsa, ingvera un kanēļa, maisījumu. Saldā pikanta organiskā tēja ienesīs jūsu ķermenī siltumu un harmoniju. Vairāk
Iepakojums: 50 g 0,12 €/g Produkta kods: K07020
Zāļu tēja ar Chai garšvielām organiskā kvalitātē. Kāpēc viņš?

Miera oāze ar tasi Chai ar bioloģisko augu maisījumu
Ar vienu malku, iespējams, pat šņauku, jūs tiksiet nogādāts noslēpumainajā Austrumu pasaulē ar mūsu organisko augu Chai maisījumu. Unikālā fenheļa, anīsa, lakricas, kanēļa, krustnagliņu un kardamona kombinācija rada neaizmirstamu malkošanas pieredzi. Lakricas saldums, kanēļa smarža, ingvera pikantums. Lieliski izvēlēts eksotisks garšvielu un garšaugu maisījums sildīs un iedrošinās .
Organiskais Chai augu maisījums ir ideāli piemērots aukstām dienām un gariem vakariem . Tas ir lieliski piemērots labsajūtas un miera sajūtas radīšanai. Tāpēc izmantojiet to, lai atpūstos pēc smagas dienas. Rūpīgi atlasīti garšaugi mūsu Chai maisījumā atbalsta gremošanu un stiprina imunitāti. Sasildi un harmonizē savu ķermeni ar šo organisko tēju, kas arī lieliski papildinās veselīgu dzīvesveidu.
BIO Chai augu maisījums - kā to pagatavot
Izmērīta zāļu tējas deva, t.i. 15-20 g/l, aplej ar verdošu ūdeni un ļauj ievilkties 7-10 minūtes .

Tējas uzturvērtības
100 ml tējas* vidēji satur:
| Enerģētiskā vērtība: | 2 kJ / 1 kcal |
| Tauki: | < 0,1 g |
| – no kurām piesātinātās taukskābes: | < 0,1 g |
| Ogļhidrāti: | < 0,1 g |
| Cukuri: | < 0,1 g |
| Olbaltumvielas: | < 0,1 g |
| Sāls: | < 0,01 g |
* pamatojoties uz uzlējumu, kas pagatavots no 3 g tējas uz 200 ml ūdens
Uzglabāšana
Uzglabāt sausā vietā.
Ražotājs
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Čehija PVN numurs: CZ17944759 Uzņēmuma ID: 17944759
Sastāvs
BIOLOĢISKAIS fenhelis, BIOLOĢISKAIS anīss, BIOLOĢISKĀ lakricas sakne, BIOLOĢISKS ingvers, BIOLOĢISKS kanēlis, BIOLOĢISKĀS krustnagliņas, BIOLOĢISKAIS kardamons

| Sertifikācija | BIO |
|---|---|
| Tējas veids | Chai latte |
| Garša | Pilns |
| Veidlapa | Maisījums |
| Kofeīna saturs | Bez kofeīna |
| Išplovimo laikas | Ilgs (5-10 minūtes) |
| Ūdens temperatūra | Augsta (90-100 °C) |
| Ieteicamā deva | 15-20 g/l |
| Aroma tējas | Pikanti |
| Sertifikācija | BIO |
|---|---|
| Tējas veids | Chai latte |
| Garša | Pilns |
| Veidlapa | Maisījums |
| Kofeīna saturs | Bez kofeīna |
| Išplovimo laikas | Ilgs (5-10 minūtes) |
| Ūdens temperatūra | Augsta (90-100 °C) |
| Ieteicamā deva | 15-20 g/l |
| Aroma tējas | Pikanti |

Kā atpazīt kvalitatīvu beramo tēju
Kas tas ir - kvalitatīva tēja? Kā to atpazīt, kur iegādāties kvalitatīvu tēju un kāpēc tējas kvalitāte ir vissvarīgākā, to izvēloties? Šodien apgūsi 4 sajūtu testu, ar kuru varēsi noteikt labas tējas kvalitātes faktorus.

5 būtiskas ūdens īpašības tējas pagatavošanai
Jūsu tēja ir tik laba, cik labs ir jūsu ūdens. Ja vēlaties iegūt vislabāko tējas garšu, aromātu un tīrību, jums jāpievērš uzmanība ūdens tīrībai, tā cietībai, temperatūrai un citiem parametriem.



















