BIO Imbieras, gabaliukai | Žolelių arbata - Pakavimas: 50 g
BIO Imbieras, gabaliukai | Žolelių arbata - Pakavimas: 50 g
Atraskite intensyvų aštrų EKOLOGIŠKOS imbiero arbatos skonį – Ginger Pieces. Ši arbata be kofeino , pagaminta iš 100% ekologiško imbiero, yra ideali ramybės ir ramybės akimirkų palydovė. Daugiau
5,27 € be PVM (PVM atskaitymas) Kaina 0,24 € už puodelį puikios arbatos
DPD Pickup ![]() |
4.6 € | 4.6 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
7.3 € | 7.3 € |
DHL Express ![]() |
78.7 € | 78.7 € |
Mokėjimas: Kortele, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Paketas: 50 g 0,12 €/g Produkto kodas: K07093
Atraskite intensyvų aštrų EKOLOGIŠKOS imbiero arbatos skonį – Ginger Pieces. Ši arbata be kofeino , pagaminta iš 100% ekologiško imbiero, yra ideali ramybės ir ramybės akimirkų palydovė. Daugiau
Paketas: 50 g 0,12 €/g Produkto kodas: K07093
Ekologiškos kokybės biri imbiero arbata
- ✔️ aukštos kokybės biri imbiero arbata
- ✔️ EKOLOGIŠKAS sertifikatas
- ✔️ Pilnas skonis su pikantišku aromatu
- ✔️ Arbata be kofeino , idealiai tinka atsipalaidavimui ir atsipalaidavimui
- ✔️ Pilti 100°C temperatūros vandenį
- ✔️Palikti pastovėti 5-10 min

Ekologiška imbiero arbata sušildys kūnu ir siela
Pasinerkite į tyros gamtos pasaulį su mūsų EKOLOGIŠKA imbiero arbata - Ginger Pieces. Kiekvienas puodelis suteikia intensyvų aštrų skonį , kuris sušildys ir džiugins jūsų pojūčius. Ši arbata, pagaminta iš 100% ekologiško imbiero , pasižymi išskirtine kokybe ir grynumu.
Dėl kofeino trūkumo juo galėsite mėgautis bet kuriuo paros metu , nesvarbu, ar ieškote ramybės, ar sušilimo po įtemptos dienos. Imbieras taip pat populiarus dėl savo universalumo ir išskirtinio skonio , kuris gali puikiai papildyti kasdienę savijautą.
Imbiero arbatos ruošimas
Paruošti arbatą labai paprasta, tereikia užpilti 100 °C temperatūros vandeniu, 5–10 minučių trinkti ir tik tada mėgautis maloniai aštriu šios arbatos skoniu.

Imbiero arbatos maistinės vertės
100 ml arbatos* vidutiniškai yra:
| Energinė vertė: | 2 kJ / 1 kcal |
| Riebalai: | < 0,1 g |
| – iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių: | < 0,1 g |
| Angliavandeniai: | < 0,1 g |
| Cukrus: | < 0,1 g |
| Baltymai: | < 0,1 g |
| Druska: | < 0,01 g |
* remiantis užpilu, užplikytu iš 3 g arbatos 200 ml vandens
Sandėliavimas
Laikyti sausoje vietoje.
Gamintojas
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Čekija PVM Nr.: CZ17944759 I.C.: 17944759
Sudėtis
EKOLOGIŠKAS imbieras.

| Sertifikavimas | BIO |
|---|---|
| Arbatos rūšis | Vaistažolės |
| Skonis | Visas |
| Forma | Visas lapas |
| Kofeino kiekis | Be kofeino |
| Išsiplovimo laikas | Ilgas (5-10 minučių) |
| Vandens temperatūra | Aukštas (90-100 °C) |
| Rekomenduojama dozė | 13-18 g/l |
| Aromatinės arbatos | Aštrus |
| Sertifikavimas | BIO |
|---|---|
| Arbatos rūšis | Vaistažolės |
| Skonis | Visas |
| Forma | Visas lapas |
| Kofeino kiekis | Be kofeino |
| Išsiplovimo laikas | Ilgas (5-10 minučių) |
| Vandens temperatūra | Aukštas (90-100 °C) |
| Rekomenduojama dozė | 13-18 g/l |
| Aromatinės arbatos | Aštrus |






























