BIO Relax | Žolelių arbata - Pakavimas: 50 g
BIO Relax | Žolelių arbata - Pakavimas: 50 g
Atraskite ramybę ir harmoniją su ekologiška Relax arbata , kurioje subtilus saldus skonis derinamas su vaisių-aštrus aromatu. Be kofeino ir kruopščiai atrinktų natūralių ingredientų, tai idealus kompanionas atsipalaidavimo akimirkoms bet kuriuo paros metu. Daugiau
5,27 € be PVM (PVM atskaitymas) Kaina 0,24 € už puodelį puikios arbatos
DPD Pickup ![]() |
4.6 € | 4.6 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
7.3 € | 7.3 € |
DHL Express ![]() |
78.7 € | 78.7 € |
Mokėjimas: Kortele, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Paketas: 50 g 0,12 €/g Produkto kodas: K07094
Atraskite ramybę ir harmoniją su ekologiška Relax arbata , kurioje subtilus saldus skonis derinamas su vaisių-aštrus aromatu. Be kofeino ir kruopščiai atrinktų natūralių ingredientų, tai idealus kompanionas atsipalaidavimo akimirkoms bet kuriuo paros metu. Daugiau
Paketas: 50 g 0,12 €/g Produkto kodas: K07094
Ekologiška kokybiška biri arbata Relax
- ✔️ aukštos kokybės Ajurvedos žolelių arbatos mišinys
- ✔️ EKOLOGIŠKAS sertifikatas
- ✔️ Saldus vaisinis aštrus skonis
- ✔️ rinktinių ekologiškų žolelių ir vaisių derinys
- ✔️ Arbata be kofeino , idealiai tinka atsipalaidavimui ir atsipalaidavimui
- ✔️ Pilti 100°C temperatūros vandenį
- ✔️Palikti pastovėti 7-10 minučių

Pasilepinkite ramybės ir ramybės akimirka su ekologiška Relax arbata
Pasinerkite į taikos pasaulį su ekologiška Relax arbata . Šis kruopščiai atrinktas obuolių , cinamono , hibisko ir kitų žolelių mišinys suteikia subtilų ir saldų skonį bei vaisių -aštrų aromatą , kuris paglostys jūsų pojūčius. Dėl kofeino trūkumo jis puikiai tinka vakaro poilsiui ir gurkšnojimui bet kuriuo paros metu.
Kiekviename šios ekologiškos arbatos puodelyje yra natūralių ingredientų harmonija , skatinanti atsipalaidavimą ir gerą savijautą . Mėgaukitės ramybės akimirkomis su Relax arbata ir leiskite save nuvilioti skaniu jos skoniu, kuris nukels jus į pasaulį, kuriame nėra streso ir įtampos.
Relax arbatos ruošimas
Paruošti arbatą labai paprasta, tiesiog užpilkite ją 100 °C temperatūros vandeniu, pavirkite 7-10 minučių ir mėgaukitės maloniai vaisišku, aštriu šios žolelių arbatos skoniu.

Žolelių arbatos maistinės vertės
100 ml arbatos* vidutiniškai yra:
| Energinė vertė: | 2 kJ / 1 kcal |
| Riebalai: | < 0,1 g |
| – iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių: | < 0,1 g |
| Angliavandeniai: | < 0,1 g |
| Cukrus: | < 0,1 g |
| Baltymai: | < 0,1 g |
| Druska: | < 0,01 g |
* remiantis užpilu, pagamintu iš 3 g arbatos 200 ml vandens
Sandėliavimas
Laikyti sausoje vietoje.
Gamintojas
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Čekija PVM Nr.: CZ17944759 IČ: 17944759
Sudėtis
Obuolys, cinamonas, hibiskas, gervuogių lapai, imbieras, melisa, saldymedžio šaknis, pankolis, apelsino žievelė, ramunėlės, gvazdikėliai, juodieji pipirai, kardamonas, jonažolė, apynių spurgai.

| Sertifikavimas | BIO |
|---|---|
| Arbatos rūšis | Vaistažolės |
| Skonis | Smulkmenos, Saldus |
| Forma | Fragmentiškas |
| Kofeino kiekis | Be kofeino |
| Išsiplovimo laikas | Ilgas (5-10 minučių) |
| Vandens temperatūra | Aukštas (90-100 °C) |
| Rekomenduojama dozė | 15-20 g/l |
| Aromatinės arbatos | Aštrus, Vaisių |
| Sertifikavimas | BIO |
|---|---|
| Arbatos rūšis | Vaistažolės |
| Skonis | Smulkmenos, Saldus |
| Forma | Fragmentiškas |
| Kofeino kiekis | Be kofeino |
| Išsiplovimo laikas | Ilgas (5-10 minučių) |
| Vandens temperatūra | Aukštas (90-100 °C) |
| Rekomenduojama dozė | 15-20 g/l |
| Aromatinės arbatos | Aštrus, Vaisių |




























