BIO Relax | Zeliščni čaj - Pakiranje: 50 g
BIO Relax | Zeliščni čaj - Pakiranje: 50 g
Odkrijte mir in harmonijo z bio čajem Relax , ki združuje nežen sladek okus s sadno-začinjeno aromo. Brez kofeina in s skrbno izbranimi naravnimi sestavinami je idealen spremljevalec trenutkov sprostitve kadar koli v dnevu. Več
5,30 € brez DDV (Odkup DDV) Cena 0,23 € za skodelico odličnega čaja
DPD ![]() |
8.3 € | 8.3 € |
|---|---|---|
Posta Slovenije ![]() |
6.7 € | 6.7 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Plačilo: S kartico, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Paket: 50 g 0,12 €/g Koda izdelka: K07094
Odkrijte mir in harmonijo z bio čajem Relax , ki združuje nežen sladek okus s sadno-začinjeno aromo. Brez kofeina in s skrbno izbranimi naravnimi sestavinami je idealen spremljevalec trenutkov sprostitve kadar koli v dnevu. Več
Paket: 50 g 0,12 €/g Koda izdelka: K07094
Ekološki kakovosten tekoči čaj Relax
- ✔️ visokokakovostna mešanica ajurvedskih zeliščnih čajev
- ✔️ ORGANSKI certifikat
- ✔️ sladek sadno pikanten okus
- ✔️ kombinacija izbranih bio zelišč in sadja
- ✔️ Čaj brez kofeina , idealen za sprostitev in počitek
- ✔️ nalijte vodo temperature 100 °C
- ✔️ Pustite stati 7-10 minut

Privoščite si trenutek miru in spokojnosti z ekološkim čajem Relax
Potopite se v svet miru z bio čajem Relax . Ta skrbno izbrana mešanica jabolk , cimeta , hibiskusa in drugih zelišč ponuja nežen in sladek okus s sadno -začinjeno aromo , ki bo pobožala vaše čute. Zaradi odsotnosti kofeina je idealen za večerno sprostitev in srkanje kadarkoli v dnevu.
Vsaka skodelica tega organskega čaja prinaša harmonijo naravnih sestavin , ki spodbujajo sprostitev in dobro počutje . Uživajte v trenutkih miru s čajem Relax in se prepustite njegovemu okusu, ki vas bo popeljal v svet brez stresa in napetosti.
Priprava čaja Relax
Priprava čaja je zelo enostavna, le prelijemo ga z vodo pri temperaturi 100 °C , namočimo 7-10 minut in nato uživamo v prijetno sadnem, pikantnem okusu tega zeliščnega čaja.

Hranilne vrednosti zeliščnega čaja
100 ml čaja* vsebuje v povprečju:
| Energijska vrednost: | 2 kJ / 1 kcal |
| Maščobe: | < 0,1 g |
| – od tega nasičene maščobne kisline: | < 0,1 g |
| Ogljikovi hidrati: | < 0,1 g |
| Sladkorji: | < 0,1 g |
| Beljakovine: | < 0,1 g |
| sol: | < 0,01 g |
* na osnovi poparka, skuhanega iz 3 g čaja na 200 ml vode
Shranjevanje
Hraniti na suhem mestu.
Proizvajalec
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Češka Št. DDV: CZ17944759 I.C.: 17944759
Sestava
Jabolko, cimet, hibiskus, listi robide, ingver, melisa, korenina sladkega korena, koromač, pomarančna lupina, kamilica, nageljnove žbice, črni poper, kardamom, šentjanževka, hmelj.

| Certificiranje | BIO |
|---|---|
| Vrsta čaja | Zeliščni |
| Okusi | Fine, Sladko |
| obrazec | Fragmentarno |
| Vsebnost kofeina | Brez kofeina |
| Čas luženja | Dolga (5-10 minut) |
| Temperatura vode | Visoka (90-100 °C) |
| Priporočeni odmerek | 15-20 g/l |
| Aromatični čaji | Začinjeno, Sadni |
| Certificiranje | BIO |
|---|---|
| Vrsta čaja | Zeliščni |
| Okusi | Fine, Sladko |
| obrazec | Fragmentarno |
| Vsebnost kofeina | Brez kofeina |
| Čas luženja | Dolga (5-10 minut) |
| Temperatura vode | Visoka (90-100 °C) |
| Priporočeni odmerek | 15-20 g/l |
| Aromatični čaji | Začinjeno, Sadni |





























