BIO Relax | Ceai din plante - Ambalaj: 50 g
BIO Relax | Ceai din plante - Ambalaj: 50 g
Descoperiți pacea și armonia cu ceaiul organic Relax , care combină un gust dulce și delicat cu o aromă de fructe-picante. Fara cofeina si cu ingrediente naturale atent selectionate, este insotitorul ideal pentru momente de relaxare in orice moment al zilei. Mai mult
26,49 Lei excl. TVA (Deductibilitatea TVA) Preț 1,18 Lei pentru o ceașcă de ceai excelent
Packeta / EasyBox![]() |
22,40 Lei | 22,40 Lei |
|---|---|---|
RO Sameday Box ![]() |
22,40 Lei | 22,40 Lei |
DPD ![]() |
33,60 Lei | 33,60 Lei |
Cargus ![]() |
37,60 Lei | 37,60 Lei |
DHL Express ![]() |
423,50 Lei | 423,50 Lei |
Plata: Revolut, Card, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Pachet: 50 g 0,59 Lei/g Codul produsului: K07094
Descoperiți pacea și armonia cu ceaiul organic Relax , care combină un gust dulce și delicat cu o aromă de fructe-picante. Fara cofeina si cu ingrediente naturale atent selectionate, este insotitorul ideal pentru momente de relaxare in orice moment al zilei. Mai mult
Pachet: 50 g 0,59 Lei/g Codul produsului: K07094
Ceai vrac de calitate organic Relaxați-vă
- ✔️ amestec ayurvedic de ceai de plante de înaltă calitate
- ✔️ Certificare OGANIC
- ✔️ gust dulce fructat picant
- ✔️ combinație de ierburi și fructe organice selectate
- ✔️ ceai decofeinizat , ideal pentru relaxare și relaxare
- ✔️ se toarnă apă la o temperatură de 100 °C
- ✔️ se lasa la infuzat 7-10 minute

Răsfățați-vă cu un moment de pace și liniște cu ceaiul organic Relax
Cufundați-vă într-o lume de pace cu ceaiul organic Relax . Acest amestec atent selectat de mere , scorțișoară , hibiscus și alte ierburi oferă un gust delicat și dulce , cu o aromă fructat-condimentată care vă va mângâia simțurile. Datorită absenței cofeinei, este ideal pentru relaxare de seară și pentru a bea în orice moment al zilei.
Fiecare ceașcă din acest ceai organic oferă o armonie de ingrediente naturale care promovează relaxarea și bunăstarea . Bucurați-vă de momente de liniște cu ceaiul Relax și lăsați-vă purtat de gustul său delicios, care vă va transporta într-o lume lipsită de stres și tensiune.
Pregătirea ceaiului Relax
Pregătirea ceaiului este foarte ușoară, doar turnați-l cu apă la o temperatură de 100 °C , înmuiați timp de 7-10 minute și apoi bucurați-vă de gustul plăcut de fructe, picant al acestui ceai din plante.

Valorile nutriționale ale ceaiului din plante
100 ml de ceai* conțin în medie:
| Valoare energetica: | 2 kJ / 1 kcal |
| Grasimi: | < 0,1 g |
| – din care acizi grași saturați: | < 0,1 g |
| Carbohidrați: | < 0,1 g |
| Zaharuri: | < 0,1 g |
| Proteină: | < 0,1 g |
| Sare: | < 0,01 g |
* pe baza unei infuzii preparate din 3 g ceai la 200 ml apă
Depozitare
A se păstra într-un loc uscat.
Producător
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Cehia Nr. TVA: CZ17944759 I.C.: 17944759
Compoziţie
Măr, scorțișoară, hibiscus, frunze de mur, ghimbir, melisa, rădăcină de lemn dulce, fenicul, coajă de portocală, mușețel, cuișoare, piper negru, cardamom, sunătoare, conuri de hamei.

| Certificare | BIO |
|---|---|
| Un tip de ceai | Plante medicinale |
| Gust | Bine, Dulce |
| Formă | Fragmentar |
| Conținut de cofeină | Decafeinizată |
| Timp de levigare | Lungă (5-10 minute) |
| Temperatura apei | Înaltă (90-100 °C) |
| Doza recomandată | 15-20 g/l |
| Ceaiuri aromate | Picant, Fructate |
| Certificare | BIO |
|---|---|
| Un tip de ceai | Plante medicinale |
| Gust | Bine, Dulce |
| Formă | Fragmentar |
| Conținut de cofeină | Decafeinizată |
| Timp de levigare | Lungă (5-10 minute) |
| Temperatura apei | Înaltă (90-100 °C) |
| Doza recomandată | 15-20 g/l |
| Ceaiuri aromate | Picant, Fructate |































