БИО Релакс | Билков чай - опаковка: 50 гр
БИО Релакс | Билков чай - опаковка: 50 гр
Открийте спокойствие и хармония с био чай Relax , който съчетава деликатен сладък вкус с плодово-пикантен аромат. Без кофеин и с внимателно подбрани естествени съставки, той е идеалният спътник за моменти на релаксация по всяко време на деня. | Повече ▼
5,32 € без ДДС (Отчет на ДДС) Цена 0,23 € за чаша чудесен чай
Sameday Box BG ![]() |
4.6 € | 4.6 € |
|---|---|---|
Speedy ![]() |
10.6 € | 10.6 € |
Плащане: Карта, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Пакет: 50 g 0,12 €/g Код на продукта: K07094
Открийте спокойствие и хармония с био чай Relax , който съчетава деликатен сладък вкус с плодово-пикантен аромат. Без кофеин и с внимателно подбрани естествени съставки, той е идеалният спътник за моменти на релаксация по всяко време на деня. | Повече ▼
Пакет: 50 g 0,12 €/g Код на продукта: K07094
Органичен качествен насипен чай Relax
- ✔️ висококачествена аюрведична смес от билкови чайове
- ✔️ ОРГАНИЧЕН сертификат
- ✔️ сладък плодов пикантен вкус
- ✔️ Комбинация от подбрани био билки и плодове
- ✔️ Безкофеинов чай , идеален за релаксация и релаксация
- ✔️ Налейте вода с температура 100 °C
- ✔️ Оставете да се накисва за 7-10 минути

Подарете си момент на тишина и спокойствие с био чай Relax
Потопете се в свят на спокойствие с био чай Relax . Тази внимателно подбрана смес от ябълки , канела , хибискус и други билки предлага деликатен и сладък вкус с плодово- пикантен аромат , който ще погали сетивата ви. Благодарение на липсата на кофеин, той е идеален за вечерна релаксация и за пиене по всяко време на деня.
Всяка чаша от този органичен чай доставя хармония от естествени съставки , които насърчават релаксацията и благосъстоянието . Насладете се на мигове на спокойствие с чай Relax и се оставете да бъдете увлечени от вкусния му вкус, който ще ви пренесе в свят без стрес и напрежение.
Приготвяне на чай Релакс
Приготвянето на чая е много лесно, просто го залейте с вода с температура 100 °C , накиснете за 7-10 минути и след това просто се насладете на приятния плодов, пикантен вкус на този билков чай.

Хранителни стойности на билковия чай
100 ml чай* съдържа средно:
| Енергийна стойност: | 2 kJ / 1 kcal |
| мазнини: | < 0,1g |
| – от които наситени мастни киселини: | < 0,1g |
| Въглехидрати: | < 0,1g |
| Захари: | < 0,1g |
| Протеин: | < 0,1g |
| сол: | < 0,01g |
* на базата на запарка, приготвена от 3 г чай на 200 мл вода
Съхранение
Да се съхранява на сухо място.
производител
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Чешка република ДДС номер: CZ17944759 I.C.: 17944759
Състав
Ябълка, канела, хибискус, листа от къпина, джинджифил, маточина, корен от женско биле, копър, портокалова кора, лайка, карамфил, черен пипер, кардамон, жълт кантарион, шишарки от хмел.

| Сертификация | БИО |
|---|---|
| Вид чай | Билки |
| Вкус | Fine, Sweet |
| Форма | Фрагментарен |
| Съдържание на кофеин | Безкофеиново |
| Време на излугване | Дълъг (5-10 минути) |
| Температура на водата | Висока (90-100 °C) |
| Препоръчителна доза | 15-20 g/l |
| Ароматни чайове | Пикантен, Плодов |
| Сертификация | БИО |
|---|---|
| Вид чай | Билки |
| Вкус | Fine, Sweet |
| Форма | Фрагментарен |
| Съдържание на кофеин | Безкофеиново |
| Време на излугване | Дълъг (5-10 минути) |
| Температура на водата | Висока (90-100 °C) |
| Препоръчителна доза | 15-20 g/l |
| Ароматни чайове | Пикантен, Плодов |




























