БИО лимонена трева | Билков чай - опаковка: 50 гр
БИО лимонена трева | Билков чай - опаковка: 50 гр
Насладете се на БИО билковия чай лимонова трева , който носи освежаващ цитрусов аромат и мек вкус без кофеин, което го прави идеален избор за ежедневна релаксация. | Повече ▼
3,76 € без ДДС (Отчет на ДДС) Цена 0,16 € за чаша чудесен чай
Sameday Box BG ![]() |
4.6 € | 4.6 € |
|---|---|---|
Speedy ![]() |
10.6 € | 10.6 € |
Плащане: Карта, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Пакет: 50 g 0,08 €/g Код на продукта: K06872
Насладете се на БИО билковия чай лимонова трева , който носи освежаващ цитрусов аромат и мек вкус без кофеин, което го прави идеален избор за ежедневна релаксация. | Повече ▼
Пакет: 50 g 0,08 €/g Код на продукта: K06872
Органичен насипен чай от лимонова трева
- ✔️ освежаващ плодов аромат с фин цитрусов вкус
- ✔️ качествен органичен насипен чай
- ✔️ идеален за отпускане и релакс
- ✔️ Чай без кофеин, подходящ за целодневна употреба
- ✔️Полива се с вода с температура 100°C
- ✔️ оставете да кисне 5-10 минути

Органичен чай от лимонова трева с хармонично действие
Био лимонената трева носи нежно цитрусово освежаване , което всеки любител на натуралните чайове ще оцени. Неговият плодов аромат и свеж вкус стимулират сетивата. Той обаче не съдържа кофеин , което прави този чай идеален избор за релаксация по всяко време на деня.
Лимонената трева в БИО качество е отгледана с уважение към природата, без химически намеси, което гарантира чистотата и силата на всяка глътка. Този натурален чай подпомага храносмилането и естествено хармонизира тялото и ума .
Приготвяне на чай от лимонена трева
Приготвянето на чая е много лесно, просто го залейте с вода с температура 100 °C , накиснете за 5-10 минути и след това просто се насладете на приятния освежаващ вкус с релаксиращ ефект.

Хранителни стойности
100 ml чай* съдържа средно:
| Енергийна стойност: | 2 kJ / 1 kcal |
| мазнини: | < 0,1 g |
| – от които наситени мастни киселини: | < 0,1 g |
| Въглехидрати: | < 0,1 g |
| Захари: | < 0,1 g |
| Протеини: | < 0,1 g |
| сол: | < 0,01 g |
* на базата на запарка, приготвена от 3 г чай на 200 мл вода
Съхранение
Да се съхранява на сухо място.
производител
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Чешка република ДДС номер: CZ17944759 ID: 17944759
Състав
Лимонова трева - насипен чай.

| Сертификация | БИО |
|---|---|
| Вид чай | Билки |
| Вкус | Fine |
| Форма | Фрагментарен |
| Съдържание на кофеин | Безкофеиново |
| Време на излугване | Дълъг (5-10 минути) |
| Температура на водата | Висока (90-100 °C) |
| Препоръчителна доза | 15-20 g/l |
| Ароматни чайове | Плодов |
| Сертификация | БИО |
|---|---|
| Вид чай | Билки |
| Вкус | Fine |
| Форма | Фрагментарен |
| Съдържание на кофеин | Безкофеиново |
| Време на излугване | Дълъг (5-10 минути) |
| Температура на водата | Висока (90-100 °C) |
| Препоръчителна доза | 15-20 g/l |
| Ароматни чайове | Плодов |

Как да разпознаем качествения насипен чай
Какво е това - качествен чай? Как да го разпознаем, откъде да купим качествен чай и защо качеството на чая е от първостепенно значение при избора му? Днес ще научите теста за 4 сетива, с който можете да идентифицирате факторите за качество на добрия чай.

Комбуча - какво представлява и как да я приготвяме
Чували ли сте някога за ферментирал чай? Става дума за така наречената комбуча. Той носи много ползи за тялото ви. Опитайте се да си го приготвите у дома, това е забавно.




























