БИО Джинджифил, парченца | Билков чай - опаковка: 50 гр
БИО Джинджифил, парченца | Билков чай - опаковка: 50 гр
Открийте интензивния пикантен вкус на ОРГАНИЧНИЯ чай от джинджифил – Ginger Pieces. Този чай без кофеин , направен от 100% органичен джинджифил, е идеалният спътник за моменти на мир и спокойствие. | Повече ▼
5,32 € без ДДС (Отчет на ДДС) Цена 0,23 € за чаша чудесен чай
Sameday Box BG ![]() |
4.6 € | 4.6 € |
|---|---|---|
Speedy ![]() |
10.6 € | 10.6 € |
Плащане: Карта, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Пакет: 50 g 0,12 €/g Код на продукта: K07093
Открийте интензивния пикантен вкус на ОРГАНИЧНИЯ чай от джинджифил – Ginger Pieces. Този чай без кофеин , направен от 100% органичен джинджифил, е идеалният спътник за моменти на мир и спокойствие. | Повече ▼
Пакет: 50 g 0,12 €/g Код на продукта: K07093
Органичен качествен насипен чай от джинджифил
- ✔️ висококачествен насипен чай от джинджифил
- ✔️ ОРГАНИЧЕН сертификат
- ✔️ пълен вкус с пикантен аромат
- ✔️ Безкофеинов чай , идеален за релаксация и релаксация
- ✔️ Налейте вода с температура 100 °C
- ✔️ оставете да се накисва за 5–10 минути

Органичният чай от джинджифил ще ви стопли тялото и душата
Потопете се в света на чистата природа с нашия ОРГАНИЧЕН чай от джинджифил - Ginger Pieces. Всяка чаша доставя интензивен пикантен вкус , който ще стопли и наслади сетивата ви. Този чай, произведен от 100% органичен джинджифил , се отличава с изключително качество и чистота.
Благодарение на липсата на кофеин, можете да му се насладите по всяко време на деня , независимо дали търсите момент на спокойствие или загрявка след натоварен ден. Джинджифилът също е популярен със своята гъвкавост и отличителен вкус , които могат да бъдат чудесно допълнение към ежедневното благосъстояние.
Приготвяне на чай от джинджифил
Приготвянето на чая е много лесно, просто го залейте с вода с температура 100 °C , накиснете за 5-10 минути и след това просто се насладете на приятно пикантния вкус на този чай.

Хранителни стойности на чая от джинджифил
100 ml чай* съдържа средно:
| Енергийна стойност: | 2 kJ / 1 kcal |
| мазнини: | < 0,1g |
| – от които наситени мастни киселини: | < 0,1g |
| Въглехидрати: | < 0,1g |
| Захари: | < 0,1g |
| Протеин: | < 0,1g |
| сол: | < 0,01g |
* на базата на запарка, приготвена от 3 г чай на 200 мл вода
Съхранение
Да се съхранява на сухо място.
производител
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Чешка република ДДС номер: CZ17944759 IČ: 17944759
Състав
ОРГАНИЧЕН джинджифил.

| Сертификация | БИО |
|---|---|
| Вид чай | Билки |
| Вкус | Пълен |
| Форма | Цял лист |
| Съдържание на кофеин | Безкофеиново |
| Време на излугване | Дълъг (5-10 минути) |
| Температура на водата | Висока (90-100 °C) |
| Препоръчителна доза | 13-18 g/l |
| Ароматни чайове | Пикантен |
| Сертификация | БИО |
|---|---|
| Вид чай | Билки |
| Вкус | Пълен |
| Форма | Цял лист |
| Съдържание на кофеин | Безкофеиново |
| Време на излугване | Дълъг (5-10 минути) |
| Температура на водата | Висока (90-100 °C) |
| Препоръчителна доза | 13-18 g/l |
| Ароматни чайове | Пикантен |






























