БИО листа от коприва | Билков чай - опаковка: 50 гр
БИО листа от коприва | Билков чай - опаковка: 50 гр
БИО чай от коприва без кофеин носи чист натурален вкус и минерали за насърчаване на благосъстоянието и детоксикацията. Този деликатен ароматен чай е идеален за ежедневна релаксация. | Повече ▼
4,59 € без ДДС (Отчет на ДДС)
Sameday Box BG ![]() |
4.6 € | 4.6 € |
|---|---|---|
Speedy ![]() |
10.6 € | 10.6 € |
Плащане: Карта, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Код на продукта: K06871
БИО чай от коприва без кофеин носи чист натурален вкус и минерали за насърчаване на благосъстоянието и детоксикацията. Този деликатен ароматен чай е идеален за ежедневна релаксация. | Повече ▼
Код на продукта: K06871
БИО качествен насипен чай от коприва
- ✔️ качествен насипен чай от коприва
- ✔️ БИО сертификат
- ✔️ мек билков вкус
- ✔️Чай без кофеин , идеален за релакс и релакс
- ✔️Полива се с вода с температура 100°C
- ✔️оставете да кисне за 10 минути

Органичен чай от коприва за ежедневна релаксация
ОРГАНИЧНИЯТ чай от коприва е чисто натурален избор за тези, които търсят качествен чай без кофеин . Известна със своите детоксикиращи свойства , копривата носи не само освежаващ билков аромат, но и богат запас от минерали, които могат да помогнат за укрепване на вашия организъм.
Вкусът на този чай от коприва е мек и успокояващ , което ще бъде оценено от тези, които търсят чай без значителна горчивина. Естествено свежият и леко землист вкус го прави предпочитано за релаксиране през деня и вечерта , тъй като не съдържа кофеин . Благодарение на нежната обработка, чаят се произвежда от висококачествени изсушени листа, които запазват естествената си сила и аромат.
Приготвяне на чай от коприва
Приготвянето на чая е много лесно, просто го залейте с вода с температура 100 °C , накиснете за 10 минути и след това просто се насладете на приятно мекия вкус на този чай.

Хранителни стойности на чай от коприва
100 ml чай* съдържа средно:
| Енергийна стойност: | 2 kJ / 1 kcal |
| мазнини: | < 0,1 g |
| – от които наситени мастни киселини: | < 0,1 g |
| Въглехидрати: | < 0,1 g |
| Захари: | < 0,1 g |
| Протеини: | < 0,1 g |
| сол: | < 0,01 g |
* на базата на запарка, приготвена от 3 г чай на 200 мл вода
Съхранение
Да се съхранява на сухо място.
производител
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Чешка република ДДС номер: CZ17944759 Фирмен номер: 17944759
Състав
Насипен чай от коприва.

| Сертификация | БИО |
|---|---|
| Вид чай | Билки |
| Вкус | Fine |
| Форма | Цял лист |
| Съдържание на кофеин | Безкофеиново |
| Време на излугване | Дълъг (5-10 минути) |
| Температура на водата | Висока (90-100 °C) |
| Препоръчителна доза | 12-15 g/l |
| Ароматни чайове | Билкови |
| Сертификация | БИО |
|---|---|
| Вид чай | Билки |
| Вкус | Fine |
| Форма | Цял лист |
| Съдържание на кофеин | Безкофеиново |
| Време на излугване | Дълъг (5-10 минути) |
| Температура на водата | Висока (90-100 °C) |
| Препоръчителна доза | 12-15 g/l |
| Ароматни чайове | Билкови |

Как да разпознаем качествения насипен чай
Какво е това - качествен чай? Как да го разпознаем, откъде да купим качествен чай и защо качеството на чая е от първостепенно значение при избора му? Днес ще научите теста за 4 сетива, с който можете да идентифицирате факторите за качество на добрия чай.

Комбуча - какво представлява и как да я приготвяме
Чували ли сте някога за ферментирал чай? Става дума за така наречената комбуча. Той носи много ползи за тялото ви. Опитайте се да си го приготвите у дома, това е забавно.




























