БИО Чай Билкова смес | Чаена смес - опаковка: 50 гр
БИО Чай Билкова смес | Чаена смес - опаковка: 50 гр
BIO Chai Herbal Blend – ориенталски аромат и вкус. Насладете се на уникална комбинация от билки и подправки като анасон, джинджифил и канела. Сладкият и пикантен органичен чай ще донесе топлина и хармония на вашето тяло. | Повече ▼
5,69 € без ДДС (Отчет на ДДС) Цена 0,25 € за чаша чудесен чай
Sameday Box BG ![]() |
4.6 € | 4.6 € |
|---|---|---|
Speedy ![]() |
10.6 € | 10.6 € |
Плащане: Карта, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Пакет: 50 g 0,12 €/g Код на продукта: K07020
BIO Chai Herbal Blend – ориенталски аромат и вкус. Насладете се на уникална комбинация от билки и подправки като анасон, джинджифил и канела. Сладкият и пикантен органичен чай ще донесе топлина и хармония на вашето тяло. | Повече ▼
Пакет: 50 g 0,12 €/g Код на продукта: K07020
Билков чай с подправки Chai в био качество. Защо той?

Оазис на спокойствието с чаша чай със смес от органични билки
С една глътка, може би дори с подушване, ще се пренесете в мистериозния свят на Ориента с нашия органичен билков микс от чай. Уникалната комбинация от копър, анасон, женско биле, канела, карамфил и кардамон създава незабравимо изживяване при отпиване. Сладост на женско биле, аромат на канела, пикантност на джинджифил. Перфектно подбран екзотичен микс от подправки и билки ще ви стопли и насърчи .
Органичната билкова смес Чай е идеална за студени дни и дълги вечери . Той е отличен за предизвикване на усещане за благополучие и мир. Затова го използвайте за релакс след тежък ден. Внимателно подбраните билки в нашата смес Чай подпомагат храносмилането и укрепват имунитета. Загрейте и хармонизирайте тялото си с този органичен чай, който също е идеално допълнение към здравословния начин на живот.
BIO Chai Herbal Blend – как да го приготвите
Премерена доза билков чай, т.е. 15-20 g/l, залейте с вряща вода и оставете да се влива в продължение на 7-10 минути .

Хранителни стойности на чая
100 ml чай* съдържа средно:
| Енергийна стойност: | 2 kJ / 1 kcal |
| мазнини: | < 0,1 g |
| – от които наситени мастни киселини: | < 0,1 g |
| Въглехидрати: | < 0,1 g |
| Захари: | < 0,1 g |
| Протеини: | < 0,1 g |
| сол: | < 0,01 g |
* на базата на запарка, приготвена от 3 г чай на 200 мл вода
Съхранение
Да се съхранява на сухо място.
производител
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Чешка република ДДС номер: CZ17944759 Фирмен номер: 17944759
Състав
БИО копър, БИО анасон, БИО корен от женско биле, БИО джинджифил, БИО канела, БИО карамфил, БИО кардамон

| Сертификация | БИО |
|---|---|
| Вид чай | Чай лате |
| Вкус | Пълен |
| Форма | смес |
| Съдържание на кофеин | Безкофеиново |
| Време на излугване | Дълъг (5-10 минути) |
| Температура на водата | Висока (90-100 °C) |
| Препоръчителна доза | 15-20 g/l |
| Ароматни чайове | Пикантен |
| Сертификация | БИО |
|---|---|
| Вид чай | Чай лате |
| Вкус | Пълен |
| Форма | смес |
| Съдържание на кофеин | Безкофеиново |
| Време на излугване | Дълъг (5-10 минути) |
| Температура на водата | Висока (90-100 °C) |
| Препоръчителна доза | 15-20 g/l |
| Ароматни чайове | Пикантен |

Как да разпознаем качествения насипен чай
Какво е това - качествен чай? Как да го разпознаем, откъде да купим качествен чай и защо качеството на чая е от първостепенно значение при избора му? Днес ще научите теста за 4 сетива, с който можете да идентифицирате факторите за качество на добрия чай.



















