BIO Chai Assam Blend | Чаена смес - опаковка: 50 гр
BIO Chai Assam Blend | Чаена смес - опаковка: 50 гр
BIO Chai Assam Blend – кралски чай с подправки Chai. Едно незабравимо пътешествие, ухаещо на индийски подправки в чай Асам от Южна Индия. Опитайте този богат и комплексен чай. | Повече ▼
4,95 € без ДДС (Отчет на ДДС) Цена 0,22 € за чаша чудесен чай
Sameday Box BG ![]() |
4.6 € | 4.6 € |
|---|---|---|
Speedy ![]() |
10.6 € | 10.6 € |
Плащане: Карта, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Пакет: 50 g 0,11 €/g Код на продукта: K07039
BIO Chai Assam Blend – кралски чай с подправки Chai. Едно незабравимо пътешествие, ухаещо на индийски подправки в чай Асам от Южна Индия. Опитайте този богат и комплексен чай. | Повече ▼
Пакет: 50 g 0,11 €/g Код на продукта: K07039
Мате с подправка Чай в био качество. Защо той?

Съчетание на вкусовете на Индия: чай и черен чай Асам
Чаша чай, вдъхновен от Ориента, ще ви отведе на вкусно пътешествие до Индия. Нашата смес Chai Assam е направена както от органично отгледани подправки Chai, така и от органичен чай Assam. Именно асамският чай се смята за краля на черния чай . Това истинско индийско чаено бижу ще ви ободри с интензивния си, здрав вкус. Сместа от индийски подправки придава сладост и наситеност на чая.
Богата и същевременно сложна смес от подправки и черен чай Асам ще създадат едно незабравимо изживяване . Ако обичате силния и ароматен чай, тази смес ще бъде точно вашата чаша. Идеален за пиене сутрин, когато чаят ви събужда и дава енергия. Сместа от подправки в чая допринася за цялостното здраве и повишава имунитета.
BIO Chai Assam Blend – как да го приготвите
Премерена доза билков чай, т.е. 15-20 g/l, залейте с вряща вода и оставете да се влива в продължение на 7-10 минути .

Хранителни стойности на чая
100 ml чай* съдържа средно:
| Енергийна стойност: | 2 kJ / 1 kcal |
| мазнини: | < 0,1 g |
| – от които наситени мастни киселини: | < 0,1 g |
| Въглехидрати: | < 0,1 g |
| Захари: | < 0,1 g |
| Протеини: | < 0,1 g |
| сол: | < 0,01 g |
* на базата на запарка, приготвена от 3 г чай на 200 мл вода
Съхранение
Да се съхранява на сухо място.
производител
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Чешка република ДДС номер: CZ17944759 Фирмен номер: 17944759
Състав
БИО Черен чай Асам от Южна Индия (54%), БИО канела, БИО копър, БИО джинджифил, БИО анасон, БИО карамфил, БИО кардамон

| Сертификация | БИО |
|---|---|
| Вид чай | Чай лате |
| Вкус | Пълен |
| Форма | смес |
| Съдържание на кофеин | Среден |
| Време на излугване | Дълъг (5-10 минути) |
| Температура на водата | Висока (90-100 °C) |
| Препоръчителна доза | 15-20 g/l |
| Ароматни чайове | Пикантен |
| Сертификация | БИО |
|---|---|
| Вид чай | Чай лате |
| Вкус | Пълен |
| Форма | смес |
| Съдържание на кофеин | Среден |
| Време на излугване | Дълъг (5-10 минути) |
| Температура на водата | Висока (90-100 °C) |
| Препоръчителна доза | 15-20 g/l |
| Ароматни чайове | Пикантен |

Как да разпознаем качествения насипен чай
Какво е това - качествен чай? Как да го разпознаем, откъде да купим качествен чай и защо качеството на чая е от първостепенно значение при избора му? Днес ще научите теста за 4 сетива, с който можете да идентифицирате факторите за качество на добрия чай.



















