BIO Chai Assam Blend | Čajová směs - Balení: 50 g
BIO Chai Assam Blend | Čajová směs - Balení: 50 g
BIO Chai Assam Blend s plnou chutí a kořeněným aroma. Certifikovaný bio čaj s osvěžujícím náporem koření, vhodný pro přípravu tradičního chai latte. Střední obsah kofeinu, ideální pro milovníky intenzivních chutí. Více
115,18 Kč bez DPH Cena 5,16 Kč na šálek skvělého čaje
Zásilkovna ![]() |
0 Kč | 59 Kč |
|---|---|---|
DPD Pickup / Alzabox ![]() |
0 Kč | 49 Kč |
PPL Parcelshop a Parcelbox ![]() |
0 Kč | 49 Kč |
DPD ![]() |
0 Kč | 84 Kč |
PPL ![]() |
0 Kč | 89 Kč |
Platba: Rychlý převod, Kartou, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Dobírka
Balení: 50 g 2,58 Kč/g Kód produktu: K07039
BIO Chai Assam Blend s plnou chutí a kořeněným aroma. Certifikovaný bio čaj s osvěžujícím náporem koření, vhodný pro přípravu tradičního chai latte. Střední obsah kofeinu, ideální pro milovníky intenzivních chutí. Více
Balení: 50 g 2,58 Kč/g Kód produktu: K07039
- Druh čaje: Chai latte
- Certifikace: BIO
- Aroma čaje: Kořeněné
- Chuť: Plná
- Forma: Směs
- Obsah kofeinu: Střední
- Doba louhování: Dlouhé (5–10 minut)
- Teplota vody: Vysoká (90–100 °C)
- Doporučená dávka: 15-20 g/l
BIO Chai Assam Blend od Green Plantation
Ochutnejte BIO Chai Assam Blend od značky Green Plantation. Jedná se o lahodný chai latte s nezaměnitelnou, plnou chutí a kořeněným aroma, které si zamilujete. Tento čaj je certifikovaný BIO, což znamená, že je vyráběný bez použití pesticidů a chemických hnojiv a dodržují se přitom všechny environmentální normy.
Užijte si dokonalý šálek
Čajová směs je určena pro dlouhé louhování (5–10 minut) při vysoké teplotě vody (90–100 °C), což zaručuje maximální vylouhování chuti. Doporučená dávka je 15-20 g/l. Díky střednímu obsahu kofeinu vám tento čaj dodá potřebnou energii na celý den.
| Certifikace | BIO |
|---|---|
| Druh čaje | Chai latte |
| Chuť | Plná |
| Forma | Směs |
| Obsah kofeinu | Střední |
| Doba louhování | Dlouhé (5–10 minut) |
| Teplota vody | Vysoká (90–100 °C) |
| Doporučená dávka | 15-20 g/l |
| Aroma čaje | Kořeněné |
| Certifikace | BIO |
|---|---|
| Druh čaje | Chai latte |
| Chuť | Plná |
| Forma | Směs |
| Obsah kofeinu | Střední |
| Doba louhování | Dlouhé (5–10 minut) |
| Teplota vody | Vysoká (90–100 °C) |
| Doporučená dávka | 15-20 g/l |
| Aroma čaje | Kořeněné |




















