BIO Chai Assam Blend | Teblanding - Emballasje: 50 g
BIO Chai Assam Blend | Teblanding - Emballasje: 50 g
BIO Chai Assam Blend – kongelig te med Chai-krydder. En uforglemmelig reise som lukter av indiske krydder i Assam-te fra sør i India. Smak på denne rike og komplekse teen. Flere
4,90 € ekskl. mva Pris 0,20 € for en kopp fantastisk te
DPD ![]() |
13.6 € | 13.6 € |
|---|---|---|
DHL ![]() |
8 € | 8 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Betaling: Kort, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Pakke: 50 g 0,10 €/g Produktkode: K07039
BIO Chai Assam Blend – kongelig te med Chai-krydder. En uforglemmelig reise som lukter av indiske krydder i Assam-te fra sør i India. Smak på denne rike og komplekse teen. Flere
Pakke: 50 g 0,10 €/g Produktkode: K07039
Kombiner med Chai-krydder i økologisk kvalitet. Hvorfor ham?

Kombinerer smakene fra India: Chai og Assam svart te
En kopp te tilsatt Orienten tar deg med på en smaksreise til India. Vår Chai Assam-blanding er laget av både økologisk dyrkede Chai-krydder og økologisk Assam-te. Det er Assam-te som regnes som kongen av svart te . Denne ekte indiske teperlen vil gi deg liv med sin intense, robuste smak. Blandingen av indiske krydder tilfører sødme og intensitet til teen.
En rik og samtidig kompleks blanding av krydder og Assam sort te vil skape en uforglemmelig opplevelse . Hvis du elsker sterk og aromatisk te, vil denne blandingen være akkurat din kopp. Ideell for å nippe til om morgenen når teen vekker deg og gir deg energi. Blandingen av krydder i teen bidrar til generell helse og øker immuniteten.
BIO Chai Assam Blend - hvordan tilberede den
En tilmålt dose urtete, dvs. 15-20 g/l, hell kokende vann og la trekke i 7-10 minutter .

Ernæringsmessige verdier av te
100 ml te* inneholder i gjennomsnitt:
| Energiverdi: | 2 kJ / 1 kcal |
| Fett: | < 0,1 g |
| – hvorav mettede fettsyrer: | < 0,1 g |
| Karbohydrater: | < 0,1 g |
| Sukker: | < 0,1 g |
| Proteiner: | < 0,1 g |
| Salt: | < 0,01 g |
* basert på en infusjon brygget av 3 g te per 200 ml vann
Lagring
Oppbevares på et tørt sted.
Produsent
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Tsjekkia MVA-nummer: CZ17944759 Firma-ID: 17944759
Komposisjon
BIO Assam svart te fra Sør-India (54%), BIO kanel, BIO fennikel, BIO ingefær, BIO anis, BIO nellik, BIO kardemomme

| Sertifisering | BIO |
|---|---|
| En type te | Chai latte |
| Smak | Full |
| form | Blanding |
| Koffeininnhold | Medium |
| Utvaskingstid | Lang (5-10 minutter) |
| Vanntemperatur | Høy (90–100 °C) |
| Anbefalt dose | 15-20 g/l |
| Duften av te | Krydret |
| Sertifisering | BIO |
|---|---|
| En type te | Chai latte |
| Smak | Full |
| form | Blanding |
| Koffeininnhold | Medium |
| Utvaskingstid | Lang (5-10 minutter) |
| Vanntemperatur | Høy (90–100 °C) |
| Anbefalt dose | 15-20 g/l |
| Duften av te | Krydret |

Hvordan gjenkjenne løs te av høy kvalitet
Hva er det - kvalitetste? Hvordan gjenkjenne det, hvor kan man kjøpe kvalitetste og hvorfor er kvaliteten på te avgjørende når man velger den? I dag skal du lære 4 sanser-testen, som du kan identifisere kvalitetsfaktorene til god te med.



















