BIO Chai Assam Blend | Téi Mëschung - Verpakung: 50 g
BIO Chai Assam Blend | Téi Mëschung - Verpakung: 50 g
BIO Chai Assam Blend - Royal Téi mat Chai Gewierzer. Eng onvergiesslech Rees mat indesche Gewierzer am Assam Téi aus dem Süde vun Indien. Schmaacht dëse räichen a komplexe Téi. Méi
4,91 € excl. TVA (TVA-Azuch) Präis 0,21 € fir eng Taass exzellent Téi
DPD Pickup ![]() |
4.4 € | 4.4 € |
|---|---|---|
Post Luxembourg ![]() |
7.2 € | 7.2 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Bezuelung: Kaarte, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Package: 50 g 0,11 €/g Produit Code: K07039
BIO Chai Assam Blend - Royal Téi mat Chai Gewierzer. Eng onvergiesslech Rees mat indesche Gewierzer am Assam Téi aus dem Süde vun Indien. Schmaacht dëse räichen a komplexe Téi. Méi
Package: 50 g 0,11 €/g Produit Code: K07039
Mate mat Chai Gewierz an organescher Qualitéit. Firwat hien?

Kombinéiere vun de Goûten vun Indien: Chai an Assam schwaarzen Téi
Eng Taass Téi infuséiert mam Orient wäert Iech op eng Goûtrees an Indien huelen. Eis Chai Assam Mëschung ass aus organesch ugebauten Chai Gewierzer an organeschen Assam Téi gemaach. Et ass Assam Téi deen als de Kinnek vum schwaarzen Téi ugesi gëtt . Dëse richtegen indeschen Téi Bijou wäert Iech mat sengem intensiven, robuste Goût stäerken. D'Mëschung vun indesche Gewierzer füügt Séissegkeet an Intensitéit un den Téi.
Eng räich a gläichzäiteg komplex Mëschung vu Gewierzer an Assam schwaarzen Téi wäert eng onvergiesslech Erfahrung kreéieren . Wann Dir staarken an aromatesche Téi gär hutt, ass dës Mëschung genau Är Taass. Ideal fir moies ze schmaachen wann den Téi Iech erwächt an Iech Energie gëtt. D'Mëschung vu Gewierzer am Téi dréit zur allgemenger Gesondheet bäi a verbessert d'Immunitéit.
BIO Chai Assam Mëschung - wéi et ze preparéieren
Eng gemoossene Dosis Kräutertee, d.h. 15-20 g/l, kochend Waasser schëdden a 7-10 Minutten infuséieren .

Ernärungswäerter vum Téi
100 ml Téi* enthält am Duerchschnëtt:
| Energiewäert: | 2 kJ / 1 kcal |
| Fette: | < 0,1 g |
| - vun deenen gesättigte Fettsäuren: | < 0,1 g |
| Kuelenhydrater: | < 0,1 g |
| Zucker: | < 0,1 g |
| Proteinen: | < 0,1 g |
| Salz: | < 0,01 g |
* baséiert op enger Infusioun aus 3 g Téi pro 200 ml Waasser
Stockage
Store an engem dréchen Plaz.
Fabrikant beschwéiert
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Tschechesch Republik TVA Nummer: CZ17944759 Firma ID: 17944759
Zesummesetzung
BIO Assam schwaarzen Téi aus Südindien (54%), BIO Zimt, BIO Fennel, BIO Ingwer, BIO Anis, BIO Nelken, BIO Kardamom

| Zertifikatioun | BIO |
|---|---|
| Eng Zort Téi | Fläsch Latte |
| Goût | Voll |
| Form | Mëschung |
| Koffein Inhalt | Mëttelméisseg |
| Leach Zäit | Laang (5-10 Minutten) |
| Waasser Temperatur | Héich (90-100 °C) |
| Recommandéiert Dosis | 15-20 g/l |
| Den Aroma vum Téi | Spicy |
| Zertifikatioun | BIO |
|---|---|
| Eng Zort Téi | Fläsch Latte |
| Goût | Voll |
| Form | Mëschung |
| Koffein Inhalt | Mëttelméisseg |
| Leach Zäit | Laang (5-10 Minutten) |
| Waasser Temperatur | Héich (90-100 °C) |
| Recommandéiert Dosis | 15-20 g/l |
| Den Aroma vum Téi | Spicy |

Wéi erkennen Qualitéit losen Téi
Wat ass et - Qualitéit Téi? Wéi erkennen ech et, wou kaafen ech Qualitéits Téi a firwat ass d'Qualitéit vum Téi wichteg wann Dir et auswielt? Haut léiert Dir de 4 Sënner Test, mat deem Dir d'Qualitéitsfaktore vu gudden Téi identifizéieren kënnt.




















