Organesch Chai gréngen Téi | Gréngen Téi Mëschung - Verpakung: 50 g
Organesch Chai gréngen Téi | Gréngen Téi Mëschung - Verpakung: 50 g
Déi organesch gréng Téi Mëschung kombinéiert d'Weichheet vum Chinese Sencha Téi mat aromatesche Gewierzer déi Är Sënner waarm wäerten. Dank sengem moderéierte Koffeingehalt a suergfälteg ausgewielten Zutaten ass et ideal fir Momenter vu roueger a mëller Stimulatioun. Méi
5,28 € excl. TVA (TVA-Azuch) Präis 0,23 € fir eng Taass exzellent Téi
DPD Pickup ![]() |
4.4 € | 4.4 € |
|---|---|---|
Post Luxembourg ![]() |
7.2 € | 7.2 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Bezuelung: Kaarte, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Package: 50 g 0,11 €/g Produit Code: K07105
Déi organesch gréng Téi Mëschung kombinéiert d'Weichheet vum Chinese Sencha Téi mat aromatesche Gewierzer déi Är Sënner waarm wäerten. Dank sengem moderéierte Koffeingehalt a suergfälteg ausgewielten Zutaten ass et ideal fir Momenter vu roueger a mëller Stimulatioun. Méi
Package: 50 g 0,11 €/g Produit Code: K07105
Organesch Sencha gréngen Téi Mëschung - Chai gréngen Téi
- ✔️ qualitativ héichwäerteg Mëschung vu grénge loosen Téi
- ✔️ Chinese Sencha Téi kombinéiert mat Gewierzer
- ✔️ Voll Aroma a wierzegen Aroma
- ✔️ Medium Koffeingehalt fir e mëllen Boost
- ✔️ Gießen Waasser bei enger Temperatur vun 100 ° C
- ✔️ 2-3 Minutten zéien loossen

Eng Qualitéitsmëschung aus Chinesesch gréngen Téi mat wierzegen Noten
Aféierung vun enger Mëschung aus ORGANIC gréngen Téi - Chai Green Tea, deen d'Weichheet vum Chinese Sencha gréngen Téi kombinéiert mat enger räicher Mëschung vun aromatesche Gewierzer wéi Zimt , Anis , Fennel , Ingwer , Nelken a Kardamom . Dës suergfälteg ausgewielte Kombinatioun liwwert e vollen an equilibréierte Goût deen Är Sënner begeeschtert an Är Séil waarm wäert.
Mat engem moderéierte Koffeingehalt bitt dësen Téi e mëllen Boost, perfekt fir Zäiten wou Dir e sanft Energie Boost braucht. Genéisst dësen eenzegaartegen Getränk an der organescher Qualitéit , déi harmonesch traditionell chinesesch Téi mat exotesch wierzegen Noten kombinéiert.
Virbereedung vun gréngen Téi
Den Téi virbereeden ass ganz einfach, gitt et just mat Waasser bei enger Temperatur vun 100 °C , géi fir 2-3 Minutten a genéisst dann den agreabele räiche Goût vum gréngen Téi.

Ernärungswäerter vum Téi
100 ml Téi* enthält am Duerchschnëtt
| Energiewäert: | 2 kJ / 1 kcal |
| Fette: | < 0,1g |
| - vun deenen gesättigte Fettsäuren: | < 0,1g |
| Kuelenhydrater: | < 0,1g |
| Zucker: | < 0,1g |
| Protein: | 0,1g vun |
| Salz: | < 0,01g |
* baséiert op enger Infusioun aus 3 g Téi pro 200 ml Waasser
Stockage
Store an engem dréchen Plaz.
Fabrikant beschwéiert
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Tschechesch Republik TVA Nr.: CZ17944759 I.C.: 17944759
Zesummesetzung
China Sencha gréngen Téi (54%), Zimtstécker, Anis, Fennel, Ingwer, Ceylon Zimt, Nelken, Kardamom.

| Zertifikatioun | BIO |
|---|---|
| Eng Zort Téi | Gréng |
| Goût | sanft, Voll |
| Form | Voll Blat |
| Koffein Inhalt | Mëttelméisseg |
| Leach Zäit | Schnell (1-3 Minutten) |
| Waasser Temperatur | Héich (90-100 °C) |
| Recommandéiert Dosis | 15-20 g/l |
| Den Aroma vum Téi | Spicy |
| Zertifikatioun | BIO |
|---|---|
| Eng Zort Téi | Gréng |
| Goût | sanft, Voll |
| Form | Voll Blat |
| Koffein Inhalt | Mëttelméisseg |
| Leach Zäit | Schnell (1-3 Minutten) |
| Waasser Temperatur | Héich (90-100 °C) |
| Recommandéiert Dosis | 15-20 g/l |
| Den Aroma vum Téi | Spicy |



















