BIO Chai Assam segu | Tee segu - Pakendamine: 50 g
BIO Chai Assam segu | Tee segu - Pakendamine: 50 g
BIO Chai Assam Blend – kuninglik tee Chai vürtsidega. Unustamatu India vürtside järgi lõhnav teekond Lõuna-Indiast pärit Assami tees. Maitske seda rikkalikku ja kompleksset teed. Rohkem
4,95 € v.a. käibemaks (KM mahaarvamine) Hind 0,22 € tassi suurepärast teed
DPD Pickup ![]() |
3.9 € | 3.9 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
6.9 € | 6.9 € |
| itella |
7 € | 7 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Maksmine: Kaardiga, Google Pay, Apple Pay, PayPal
pakett: 50 g 0,11 €/g Toote kood: K07039
BIO Chai Assam Blend – kuninglik tee Chai vürtsidega. Unustamatu India vürtside järgi lõhnav teekond Lõuna-Indiast pärit Assami tees. Maitske seda rikkalikku ja kompleksset teed. Rohkem
pakett: 50 g 0,11 €/g Toote kood: K07039
Mate orgaanilise kvaliteediga Chai vürtsiga. Miks just tema?

India maitsete kombineerimine: Chai ja Assami must tee
Tass idamaadega immutatud teed viib teid maitsereisile Indiasse. Meie Chai Assam Blend on valmistatud nii mahepõllumajanduslikult kasvatatud Chai vürtsidest kui ka orgaanilisest Assami teest. Just Assami teed peetakse musta tee kuningaks . See tõeline India teepärl kosutab teid oma intensiivse ja jõulise maitsega. India vürtside segu lisab teele magusust ja intensiivsust.
Rikkalik ja samas kompleksne segu vürtsidest ja Assami mustast teest loob unustamatu elamuse . Kui armastad kanget ja aromaatset teed, on see segu just sinu tassiks. Ideaalne hommikuseks rüübamiseks, kui tee äratab ja annab energiat. Tees sisalduv vürtside segu aitab kaasa üldisele tervisele ja tugevdab immuunsust.
BIO Chai Assam Blend – kuidas seda valmistada
Mõõdetud annus taimeteed, s.o. 15-20 g/l, valada keeva veega ja lasta tõmmata 7-10 minutit .

Tee toiteväärtused
100 ml teed* sisaldab keskmiselt:
| Energia väärtus: | 2 kJ / 1 kcal |
| Rasvad: | < 0,1 g |
| – millest küllastunud rasvhapped: | < 0,1 g |
| Süsivesikud: | < 0,1 g |
| Suhkrud: | < 0,1 g |
| Valgud: | < 0,1 g |
| Sool: | < 0,01 g |
* põhineb infusioonil, mis on valmistatud 3 g teest 200 ml vee kohta
Säilitamine
Hoida kuivas kohas.
Tootja
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Tšehhi KMKR number: CZ17944759 Ettevõtte ID: 17944759
Koosseis
BIO Assam must tee Lõuna-Indiast (54%), BIO kaneel, BIO apteegitill, BIO ingver, BIO aniis, BIO nelk, BIO kardemon

| Sertifitseerimine | BIO |
|---|---|
| Teatud tüüpi tee | Chai latte |
| Maitse | Täielik |
| Vorm | Segu |
| Kofeiini sisaldus | Keskmine |
| Leostumisaeg | Pikk (5-10 minutit) |
| Vee temperatuur | Kõrge (90-100 °C) |
| Soovitatav annus | 15-20 g/l |
| Aroomi teed | Vürtsikas |
| Sertifitseerimine | BIO |
|---|---|
| Teatud tüüpi tee | Chai latte |
| Maitse | Täielik |
| Vorm | Segu |
| Kofeiini sisaldus | Keskmine |
| Leostumisaeg | Pikk (5-10 minutit) |
| Vee temperatuur | Kõrge (90-100 °C) |
| Soovitatav annus | 15-20 g/l |
| Aroomi teed | Vürtsikas |

Kuidas ära tunda kvaliteetset lahtist teed
Mis see on - kvaliteetne tee? Kuidas seda ära tunda, kust osta kvaliteetset teed ja miks on tee kvaliteet selle valikul esmatähtis? Täna õpid 4 meele testi, mille abil saad kindlaks teha hea tee kvaliteedifaktorid.

5 olulist vee omadust tee valmistamiseks
Teie tee on ainult nii hea kui teie vesi. Kui soovite saada oma teest parima maitse, aroomi ja puhtuse, peate pöörama tähelepanu vee puhtusele, kõvadusele, temperatuurile ja muudele parameetritele.



















