BIO Chai Assam mišinys | Arbatos mišinys - Pakavimas: 50 g
BIO Chai Assam mišinys | Arbatos mišinys - Pakavimas: 50 g
BIO Chai Assam Blend – karališka arbata su Chai prieskoniais. Nepamirštama kelionė, kvepianti indiškais prieskoniais Asamo arbatoje iš Indijos pietų. Paragaukite šios sodrios ir sudėtingos arbatos. Daugiau
4,91 € be PVM (PVM atskaitymas) Kaina 0,22 € už puodelį puikios arbatos
DPD Pickup ![]() |
4.6 € | 4.6 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
7.3 € | 7.3 € |
DHL Express ![]() |
78.7 € | 78.7 € |
Mokėjimas: Kortele, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Paketas: 50 g 0,11 €/g Produkto kodas: K07039
BIO Chai Assam Blend – karališka arbata su Chai prieskoniais. Nepamirštama kelionė, kvepianti indiškais prieskoniais Asamo arbatoje iš Indijos pietų. Paragaukite šios sodrios ir sudėtingos arbatos. Daugiau
Paketas: 50 g 0,11 €/g Produkto kodas: K07039
Mate su Chai prieskoniais ekologiškos kokybės. Kodėl jis?

Indijos skonių derinimas: Chai ir Assam juodoji arbata
Rytų arbatos puodelis nuves jus į skonio kelionę po Indiją. Mūsų Chai Assam mišinys gaminamas tiek iš ekologiškai užaugintų Chai prieskonių , tiek iš ekologiškos Assam arbatos. Būtent Asamo arbata yra laikoma juodosios arbatos karaliumi . Šis tikras indiškas arbatos perlas pagyvins savo intensyviu, tvirtu skoniu. Indiškų prieskonių mišinys arbatai suteikia saldumo ir intensyvumo.
Turtingas ir kartu sudėtingas prieskonių ir Asamo juodosios arbatos mišinys sukurs nepamirštamą patirtį . Jei mėgstate stiprią ir aromatingą arbatą, šis mišinys bus kaip tik jūsų puodelis. Idealiai tinka gurkšnoti ryte, kai arbata pažadina ir suteikia energijos. Prieskonių mišinys arbatoje prisideda prie bendros sveikatos ir stiprina imunitetą.
BIO Chai Assam Blend – kaip jį paruošti
Išmatuota žolelių arbatos dozė, t.y. 15-20 g/l, užpilkite verdančiu vandeniu ir palikite prisitraukti 7-10 min .

Arbatos maistinės vertės
100 ml arbatos* vidutiniškai yra:
| Energinė vertė: | 2 kJ / 1 kcal |
| Riebalai: | < 0,1 g |
| – iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių: | < 0,1 g |
| Angliavandeniai: | < 0,1 g |
| Cukrus: | < 0,1 g |
| Baltymai: | < 0,1 g |
| Druska: | < 0,01 g |
* remiantis užpilu, užplikytu iš 3 g arbatos 200 ml vandens
Sandėliavimas
Laikyti sausoje vietoje.
Gamintojas
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Čekija PVM mokėtojo kodas: CZ17944759 Įmonės ID: 17944759
Sudėtis
BIO Assam juodoji arbata iš Pietų Indijos (54%), BIO cinamonas, BIO pankolis, BIO imbieras, BIO anyžiai, BIO gvazdikėliai, BIO kardamonas

| Sertifikavimas | BIO |
|---|---|
| Arbatos rūšis | Chai latte |
| Skonis | Visas |
| Forma | Mišinys |
| Kofeino kiekis | Vidutinis |
| Išsiplovimo laikas | Ilgas (5-10 minučių) |
| Vandens temperatūra | Aukštas (90-100 °C) |
| Rekomenduojama dozė | 15-20 g/l |
| Aromatinės arbatos | Aštrus |
| Sertifikavimas | BIO |
|---|---|
| Arbatos rūšis | Chai latte |
| Skonis | Visas |
| Forma | Mišinys |
| Kofeino kiekis | Vidutinis |
| Išsiplovimo laikas | Ilgas (5-10 minučių) |
| Vandens temperatūra | Aukštas (90-100 °C) |
| Rekomenduojama dozė | 15-20 g/l |
| Aromatinės arbatos | Aštrus |

Kaip atpažinti kokybišką birią arbatą
Kas tai – kokybiška arbata? Kaip ją atpažinti, kur įsigyti kokybiškos arbatos ir kodėl arbatos kokybė yra svarbiausia ją renkantis? Šiandien išmoksite 4 pojūčių testą, kurio pagalba galėsite nustatyti geros arbatos kokybės faktorius.

5 esminės vandens savybės arbatai ruošti
Jūsų arbata yra tokia pat gera, kaip ir vanduo. Jei norite išgauti geriausią arbatos skonį, aromatą ir grynumą, turite atkreipti dėmesį į vandens švarumą, kietumą, temperatūrą ir kitus parametrus.



















