BIO Chai Assam maisījums | Tējas maisījums - Iepakojums: 50 g
BIO Chai Assam maisījums | Tējas maisījums - Iepakojums: 50 g
BIO Chai Assam Blend – karaliskā tēja ar Chai garšvielām. Neaizmirstams ceļojums, kas smaržo pēc Indijas garšvielām Asamas tējā no Indijas dienvidiem. Nogaršojiet šo bagātīgo un sarežģīto tēju. Vairāk
4,95 € bez PVN (PVN atlaide) Cena 0,22 € par tasi lieliskas tējas
DPD Pickup ![]() |
5.1 € | 5.1 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
8 € | 8 € |
DHL Express ![]() |
78.7 € | 78.7 € |
Maksājums: Ar karti, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Iepakojums: 50 g 0,11 €/g Produkta kods: K07039
BIO Chai Assam Blend – karaliskā tēja ar Chai garšvielām. Neaizmirstams ceļojums, kas smaržo pēc Indijas garšvielām Asamas tējā no Indijas dienvidiem. Nogaršojiet šo bagātīgo un sarežģīto tēju. Vairāk
Iepakojums: 50 g 0,11 €/g Produkta kods: K07039
Mate ar Chai garšvielu organiskā kvalitātē. Kāpēc viņš?

Indijas garšu apvienošana: Chai un Assam melnā tēja
Tējas tase, kas piesātināta ar Austrumiem, aizvedīs jūs garšu ceļojumā uz Indiju. Mūsu Chai Assam maisījums ir izgatavots gan no bioloģiski audzētām Chai garšvielām , gan no organiskās Assam tējas. Tieši Asamas tēja tiek uzskatīta par melnās tējas karali . Šī īstā Indijas tējas dārgakmens uzmundrinās jūs ar savu intensīvo, robusto garšu. Indijas garšvielu maisījums tējai piešķir saldumu un intensitāti.
Bagātīgs un vienlaikus sarežģīts garšvielu un Assam melnās tējas maisījums radīs neaizmirstamu pieredzi . Ja jums patīk stipra un aromātiska tēja, šis maisījums būs tieši jūsu tase. Ideāli piemērots malkošanai no rīta, kad tēja jūs pamodina un sniedz enerģiju. Garšvielu maisījums tējā veicina vispārējo veselību un stiprina imunitāti.
BIO Chai Assam Blend - kā to pagatavot
Izmērīta zāļu tējas deva, t.i. 15-20 g/l, aplej ar verdošu ūdeni un ļauj ievilkties 7-10 minūtes .

Tējas uzturvērtības
100 ml tējas* vidēji satur:
| Enerģētiskā vērtība: | 2 kJ / 1 kcal |
| Tauki: | < 0,1 g |
| – no tiem piesātinātās taukskābes: | < 0,1 g |
| Ogļhidrāti: | < 0,1 g |
| Cukuri: | < 0,1 g |
| Olbaltumvielas: | < 0,1 g |
| Sāls: | < 0,01 g |
* pamatojoties uz uzlējumu, kas pagatavots no 3 g tējas uz 200 ml ūdens
Uzglabāšana
Uzglabāt sausā vietā.
Ražotājs
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Čehija PVN numurs: CZ17944759 Uzņēmuma ID: 17944759
Sastāvs
BIO Assam melnā tēja no Dienvidindijas (54%), BIO kanēlis, BIO fenhelis, BIO ingvers, BIO anīss, BIO krustnagliņas, BIO kardamons

| Sertifikācija | BIO |
|---|---|
| Tējas veids | Chai latte |
| Garša | Pilns |
| Veidlapa | Maisījums |
| Kofeīna saturs | Vidēja |
| Išplovimo laikas | Ilgs (5-10 minūtes) |
| Ūdens temperatūra | Augsta (90-100 °C) |
| Ieteicamā deva | 15-20 g/l |
| Aroma tējas | Pikanti |
| Sertifikācija | BIO |
|---|---|
| Tējas veids | Chai latte |
| Garša | Pilns |
| Veidlapa | Maisījums |
| Kofeīna saturs | Vidēja |
| Išplovimo laikas | Ilgs (5-10 minūtes) |
| Ūdens temperatūra | Augsta (90-100 °C) |
| Ieteicamā deva | 15-20 g/l |
| Aroma tējas | Pikanti |

Kā atpazīt kvalitatīvu beramo tēju
Kas tas ir - kvalitatīva tēja? Kā to atpazīt, kur iegādāties kvalitatīvu tēju un kāpēc tējas kvalitāte ir vissvarīgākā, to izvēloties? Šodien apgūsi 4 sajūtu testu, ar kuru varēsi noteikt labas tējas kvalitātes faktorus.

5 būtiskas ūdens īpašības tējas pagatavošanai
Jūsu tēja ir tik laba, cik labs ir jūsu ūdens. Ja vēlaties iegūt vislabāko tējas garšu, aromātu un tīrību, jums jāpievērš uzmanība ūdens tīrībai, tā cietībai, temperatūrai un citiem parametriem.



















