BIO Rukeri OP | Ruanda | Melnā tēja - Iepakojums: 50 g
BIO Rukeri OP | Ruanda | Melnā tēja - Iepakojums: 50 g
BIO Rwanda Rukeri OP – Āfrikas dabas simfonija. Šai izcilajai tējai ir spēcīgs aromāts un samtaina garša ar karameles nokrāsām. Ar vienu malku tas ir kā atrasties Āfrikas plantācijā. Vairāk
4,95 € bez PVN (PVN atlaide) Cena 0,22 € par tasi lieliskas tējas
DPD Pickup ![]() |
5.1 € | 5.1 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
8 € | 8 € |
DHL Express ![]() |
78.7 € | 78.7 € |
Maksājums: Ar karti, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Iepakojums: 50 g 0,11 €/g Produkta kods: K07046
BIO Rwanda Rukeri OP – Āfrikas dabas simfonija. Šai izcilajai tējai ir spēcīgs aromāts un samtaina garša ar karameles nokrāsām. Ar vienu malku tas ir kā atrasties Āfrikas plantācijā. Vairāk
Iepakojums: 50 g 0,11 €/g Produkta kods: K07046
Ruanda Rukeri organiskā melnā tēja. Kāpēc viņš?

Atklājiet jaunus apvāršņus ar Ruandas Rukeri tēju
Vai vēlaties nobaudīt kaut ko īpašu? Jūs varat izjust patiesi unikālo melnās tējas garšu ar Rwanda Rukeri OP organisko birstošo tēju. Tā ir stipra melnā tēja ar tumši sarkanu uzlējumu . Sajutīsiet vieglu saldumu un augļu garšu, bet arī samtainu karameļu garšu. Lai mīkstinātu šīs bagātīgās garšas tējas stiprumu, pievienojiet nedaudz krējuma vai piena.
Šī sertificētā organiskā tēja ir audzēta ideālos apstākļos, garantējot tās kvalitāti. Tam ir pilnīgs ķermenis un sarežģītas, bagātīgas garšas. Tas apmierinās pat visprasīgākos tējas cienītājus. Apzīmējums OP (Orange Pekoe) garantē tēju no augšējām, jaunākajām vērtīgajām vielām bagātajām lapām . Iedzeriet Ruandas tēju, kas pagatavota no labākajām lapām, kas ir ideāli piemērota pēcpusdienas meditācijai, un izbaudiet šo pārsteidzošo garšas pieredzi.
BIO tēja Ruanda Rukeri OP - kā to pagatavot
Izmērīta zāļu tējas deva, t.i. 13 g/l, aplej ar verdošu ūdeni un ļauj ievilkties 3-5 minūtes .

Tējas uzturvērtības
100 ml tējas* vidēji satur:
| Enerģētiskā vērtība: | 8 kJ / 2 kcal |
| Tauki: | < 0,1 g |
| – no kurām piesātinātās taukskābes: | < 0,1 g |
| Ogļhidrāti: | < 0,1 g |
| Cukuri: | < 0,1 g |
| Olbaltumvielas: | 0,4 g |
| Sāls: | < 0,01 g |
* pamatojoties uz uzlējumu, kas pagatavots no 3 g tējas uz 200 ml ūdens
Uzglabāšana
Uzglabāt sausā vietā.
Ražotājs
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Čehija PVN numurs: CZ17944759 Uzņēmuma ID: 17944759
Sastāvs
Rukeri organiskā melnā tēja

| Sertifikācija | BIO |
|---|---|
| Tējas veids | Melnā |
| Garša | Pilns |
| Veidlapa | Veselas lapas |
| Kofeīna saturs | Augsts |
| Išplovimo laikas | Vidēja (3-5 minūtes) |
| Ūdens temperatūra | Augsta (90-100 °C) |
| Ieteicamā deva | 13 g/l |
| Aroma tējas | Augu izcelsmes |
| Sertifikācija | BIO |
|---|---|
| Tējas veids | Melnā |
| Garša | Pilns |
| Veidlapa | Veselas lapas |
| Kofeīna saturs | Augsts |
| Išplovimo laikas | Vidēja (3-5 minūtes) |
| Ūdens temperatūra | Augsta (90-100 °C) |
| Ieteicamā deva | 13 g/l |
| Aroma tējas | Augu izcelsmes |

Kā atpazīt kvalitatīvu beramo tēju
Kas tas ir - kvalitatīva tēja? Kā to atpazīt, kur iegādāties kvalitatīvu tēju un kāpēc tējas kvalitāte ir vissvarīgākā, to izvēloties? Šodien apgūsi 4 sajūtu testu, ar kuru varēsi noteikt labas tējas kvalitātes faktorus.

5 būtiskas ūdens īpašības tējas pagatavošanai
Jūsu tēja ir tik laba, cik labs ir jūsu ūdens. Ja vēlaties iegūt vislabāko tējas garšu, aromātu un tīrību, jums jāpievērš uzmanība ūdens tīrībai, tā cietībai, temperatūrai un citiem parametriem.





















