BIO Chai Assam mješavina | Čajna mješavina - Pakiranje: 50 g
BIO Chai Assam mješavina | Čajna mješavina - Pakiranje: 50 g
BIO Chai Assam Blend – kraljevski čaj sa Chai začinima. Nezaboravno putovanje s mirisom indijskih začina u Assam čaju s juga Indije. Kušajte ovaj bogat i kompleksan čaj. Više
4,96 € isključujući PDV (Odbitak PDV-a) Cijena 0,22 € za šalicu izvrsnog čaja
Hrvatska posta ![]() |
7.9 € | 7.9 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
14.1 € | 14.1 € |
DHL Express ![]() |
81.3 € | 81.3 € |
Plaćanje: Karticom, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Paket: 50 g 0,11 €/g Šifra proizvoda: K07039
BIO Chai Assam Blend – kraljevski čaj sa Chai začinima. Nezaboravno putovanje s mirisom indijskih začina u Assam čaju s juga Indije. Kušajte ovaj bogat i kompleksan čaj. Više
Paket: 50 g 0,11 €/g Šifra proizvoda: K07039
Mate s Chai začinom u organskoj kvaliteti. Zašto on?

Kombinacija okusa Indije: Chai i Assam crni čaj
Šalica čaja prožeta orijentom odvest će vas na putovanje okusa u Indiju. Naša mješavina Chai Assam napravljena je od organski uzgojenih Chai začina i organskog Assam čaja. Upravo se Assam čaj smatra kraljem crnog čaja . Ovaj pravi indijski čajni dragulj okrijepit će vas svojim intenzivnim, robusnim okusom. Mješavina indijskih začina daje čaju slatkoću i intenzitet.
Bogata, a istovremeno kompleksna mješavina začina i Assam crnog čaja stvorit će nezaboravno iskustvo . Ako volite jak i aromatičan čaj, ova mješavina će biti upravo vaša šalica. Idealan za pijuckanje ujutro kada vas čaj razbudi i daje energiju. Mješavina začina u čaju doprinosi cjelokupnom zdravlju i jačanju imuniteta.
BIO Chai Assam mješavina - kako je pripremiti
Odmjerena doza biljnog čaja, t.j. 15-20 g/l, prelijte kipućom vodom i ostavite da se ulije 7-10 minuta .

Nutritivne vrijednosti čaja
100 ml čaja* sadrži u prosjeku:
| Energetska vrijednost: | 2 kJ / 1 kcal |
| Masti: | < 0,1 g |
| – od toga zasićene masne kiseline: | < 0,1 g |
| Ugljikohidrati: | < 0,1 g |
| Šećeri: | < 0,1 g |
| Proteini: | < 0,1 g |
| Sol: | < 0,01 g |
* na bazi infuza skuhanog od 3 g čaja na 200 ml vode
Skladištenje
Čuvati na suhom mjestu.
Proizvođač
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Češka Republika PDV broj: CZ17944759 ID tvrtke: 17944759
Sastav
BIO Assam crni čaj iz južne Indije (54%), BIO cimet, BIO komorač, BIO đumbir, BIO anis, BIO klinčić, BIO kardamom

| Certifikacija | BIO |
|---|---|
| Vrsta čaja | Chai latte |
| Ukus | puna |
| Oblik | Smjesa |
| Sadržaj kofeina | srednje |
| Vrijeme ispiranja | Dugo (5-10 minuta) |
| Temperatura vode | Visoko (90-100 °C) |
| Preporučena doza | 15-20 g/l |
| Aroma čaja | ljuto |
| Certifikacija | BIO |
|---|---|
| Vrsta čaja | Chai latte |
| Ukus | puna |
| Oblik | Smjesa |
| Sadržaj kofeina | srednje |
| Vrijeme ispiranja | Dugo (5-10 minuta) |
| Temperatura vode | Visoko (90-100 °C) |
| Preporučena doza | 15-20 g/l |
| Aroma čaja | ljuto |

Kako prepoznati kvalitetan tekući čaj
Što je to - kvalitetan čaj? Kako ga prepoznati, gdje kupiti kvalitetan čaj i zašto je kvaliteta čaja najvažnija pri odabiru? Danas ćete naučiti test 4 osjetila pomoću kojeg možete identificirati čimbenike kvalitete dobrog čaja.




















