BIO Chai biljna mješavina | Čajna mješavina - Pakiranje: 50 g
BIO Chai biljna mješavina | Čajna mješavina - Pakiranje: 50 g
BIO Chai Herbal Blend – istočnjački miris i okus. Doživite jedinstvenu mješavinu bilja i začina poput anisa, đumbira i cimeta. Slatki i ljuti organski čaj unijet će toplinu i sklad u vaše tijelo. Više
5,66 € isključujući PDV (Odbitak PDV-a) Cijena 0,26 € za šalicu izvrsnog čaja
Hrvatska posta ![]() |
7.9 € | 7.9 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
14.1 € | 14.1 € |
DHL Express ![]() |
81.3 € | 81.3 € |
Plaćanje: Karticom, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Paket: 50 g 0,13 €/g Šifra proizvoda: K07020
BIO Chai Herbal Blend – istočnjački miris i okus. Doživite jedinstvenu mješavinu bilja i začina poput anisa, đumbira i cimeta. Slatki i ljuti organski čaj unijet će toplinu i sklad u vaše tijelo. Više
Paket: 50 g 0,13 €/g Šifra proizvoda: K07020
Biljni čaj s Chai začinima u organskoj kvaliteti. Zašto on?

Oaza mira uz šalicu čaja s mješavinom organskog bilja
Jednim gutljajem, možda čak i šmrkanjem, bit ćete prebačeni u tajanstveni svijet Orijenta s našom organskom biljnom mješavinom čaja. Jedinstvena kombinacija komorača, anisa, sladića, cimeta, klinčića i kardamoma stvara nezaboravno iskustvo ispijanja. Slatkoća sladića, miris cimeta, pikantnost đumbira. Savršeno odabrana egzotična mješavina začina i bilja ugrijat će vas i ohrabriti .
Organska mješavina bilja Chai idealna je za hladne dane i duge večeri . Izvrstan je za izazivanje osjećaja ugode i mira. Stoga ga koristite za opuštanje nakon napornog dana. Pažljivo odabrano bilje u našoj mješavini čaja pomaže probavi i jača imunitet. Zagrijte i harmonizirajte svoje tijelo ovim organskim čajem koji je ujedno i savršen dodatak zdravom načinu života.
BIO Chai Herbal Blend - kako ga pripremiti
Odmjerena doza biljnog čaja, t.j. 15-20 g/l, prelijte kipućom vodom i ostavite da se ulije 7-10 minuta .

Nutritivne vrijednosti čaja
100 ml čaja* sadrži u prosjeku:
| Energetska vrijednost: | 2 kJ / 1 kcal |
| Masti: | < 0,1 g |
| – od toga zasićene masne kiseline: | < 0,1 g |
| Ugljikohidrati: | < 0,1 g |
| Šećeri: | < 0,1 g |
| Proteini: | < 0,1 g |
| Sol: | < 0,01 g |
* na bazi infuza skuhanog od 3 g čaja na 200 ml vode
Skladištenje
Čuvati na suhom mjestu.
Proizvođač
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Češka Republika PDV broj: CZ17944759 ID tvrtke: 17944759
Sastav
ORGANSKI komorač, ORGANSKI anis, ORGANSKI korijen sladića, ORGANSKI đumbir, ORGANSKI cimet, ORGANSKI karanfilić, ORGANSKI kardamom

| Certifikacija | BIO |
|---|---|
| Vrsta čaja | Chai latte |
| Ukus | puna |
| Oblik | Smjesa |
| Sadržaj kofeina | Bez kofeina |
| Vrijeme ispiranja | Dugo (5-10 minuta) |
| Temperatura vode | Visoko (90-100 °C) |
| Preporučena doza | 15-20 g/l |
| Aroma čaja | ljuto |
| Certifikacija | BIO |
|---|---|
| Vrsta čaja | Chai latte |
| Ukus | puna |
| Oblik | Smjesa |
| Sadržaj kofeina | Bez kofeina |
| Vrijeme ispiranja | Dugo (5-10 minuta) |
| Temperatura vode | Visoko (90-100 °C) |
| Preporučena doza | 15-20 g/l |
| Aroma čaja | ljuto |

Kako prepoznati kvalitetan tekući čaj
Što je to - kvalitetan čaj? Kako ga prepoznati, gdje kupiti kvalitetan čaj i zašto je kvaliteta čaja najvažnija pri odabiru? Danas ćete naučiti test 4 osjetila pomoću kojeg možete identificirati čimbenike kvalitete dobrog čaja.




















