BIO Chai Assam mešanica | Čajna mešanica - Pakiranje: 50 g
BIO Chai Assam mešanica | Čajna mešanica - Pakiranje: 50 g
BIO Chai Assam Blend – kraljevi čaj z začimbami Chai. Nepozabno potovanje, dišeče po indijskih začimbah v čaju Assam z juga Indije. Okusite ta bogat in kompleksen čaj. Več
4,93 € brez DDV (Odkup DDV) Cena 0,22 € za skodelico odličnega čaja
DPD ![]() |
8.3 € | 8.3 € |
|---|---|---|
Posta Slovenije ![]() |
6.7 € | 6.7 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Plačilo: S kartico, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Paket: 50 g 0,11 €/g Koda izdelka: K07039
BIO Chai Assam Blend – kraljevi čaj z začimbami Chai. Nepozabno potovanje, dišeče po indijskih začimbah v čaju Assam z juga Indije. Okusite ta bogat in kompleksen čaj. Več
Paket: 50 g 0,11 €/g Koda izdelka: K07039
Mate z začimbo Chai v ekološki kakovosti. Zakaj on?

Kombinacija okusov Indije: Chai in črni čaj Assam
Skodelica čaja, prepojena z Orientom, vas bo popeljala na popotovanje okusov v Indijo. Naša mešanica Chai Assam je narejena iz organsko pridelanih začimb Chai in organskega čaja Assam. Prav asamski čaj velja za kralja črnega čaja . Ta pravi indijski čajni biser vas bo poživil s svojim intenzivnim, robustnim okusom. Mešanica indijskih začimb doda čaju sladkobo in intenzivnost.
Bogata in hkrati kompleksna mešanica začimb in črnega čaja Assam bo ustvarila nepozabno doživetje . Če imate radi močan in aromatičen čaj, bo ta mešanica prav vaša skodelica. Idealen za jutranje srkanje, ko vas čaj prebudi in vam da energijo. Mešanica začimb v čaju prispeva k splošnemu zdravju in krepitvi imunosti.
BIO Chai Assam mešanica – kako jo pripraviti
Odmerjen odmerek zeliščnega čaja, tj. 15-20 g/l, prelijemo z vrelo vodo in pustimo stati 7-10 minut .

Hranilne vrednosti čaja
100 ml čaja* vsebuje v povprečju:
| Energijska vrednost: | 2 kJ / 1 kcal |
| Maščobe: | < 0,1 g |
| – od tega nasičene maščobne kisline: | < 0,1 g |
| Ogljikovi hidrati: | < 0,1 g |
| Sladkorji: | < 0,1 g |
| Beljakovine: | < 0,1 g |
| sol: | < 0,01 g |
* na osnovi poparka, skuhanega iz 3 g čaja na 200 ml vode
Shranjevanje
Hraniti na suhem mestu.
Proizvajalec
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Češka DDV številka: CZ17944759 ID podjetja: 17944759
Sestava
BIO Assam črni čaj iz južne Indije (54%), BIO cimet, BIO koromač, BIO ingver, BIO janež, BIO nageljnove žbice, BIO kardamom

| Certificiranje | BIO |
|---|---|
| Vrsta čaja | Chai latte |
| Okusi | Celoten |
| obrazec | Mešanica |
| Vsebnost kofeina | Srednja |
| Čas luženja | Dolga (5-10 minut) |
| Temperatura vode | Visoka (90-100 °C) |
| Priporočeni odmerek | 15-20 g/l |
| Aromatični čaji | Začinjeno |
| Certificiranje | BIO |
|---|---|
| Vrsta čaja | Chai latte |
| Okusi | Celoten |
| obrazec | Mešanica |
| Vsebnost kofeina | Srednja |
| Čas luženja | Dolga (5-10 minut) |
| Temperatura vode | Visoka (90-100 °C) |
| Priporočeni odmerek | 15-20 g/l |
| Aromatični čaji | Začinjeno |

Kako prepoznati kakovosten sipki čaj
Kaj je to - kakovosten čaj? Kako ga prepoznati, kje kupiti kvaliteten čaj in zakaj je kakovost čaja najpomembnejša pri izbiri? Danes se boste naučili testa 4 čutov, s katerim lahko prepoznate dejavnike kakovosti dobrega čaja.

5 bistvenih lastnosti vode za pripravo čaja
Vaš čaj je tako dober kot vaša voda. Če želite doseči najboljši okus, aromo in čistost čaja, morate paziti na čistost vode, njeno trdoto, temperaturo in druge parametre.




















