BIO Hibiskus, cvetje | Zeliščni čaj - Pakiranje: 50 g
BIO Hibiskus, cvetje | Zeliščni čaj - Pakiranje: 50 g
BIO Hibiskusov čaj – eksotična pijača intenzivnega okusa. Privoščite si malo počitnic v skodelici organskega čaja iz cvetov hibiskusa. Odličen okus in obilo antioksidantov je tisto, kar potrebujete zdaj. Več
4,93 € brez DDV (Odkup DDV) Cena 0,22 € za skodelico odličnega čaja
DPD ![]() |
8.3 € | 8.3 € |
|---|---|---|
Posta Slovenije ![]() |
6.7 € | 6.7 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Plačilo: S kartico, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Paket: 50 g 0,11 €/g Koda izdelka: K07018
BIO Hibiskusov čaj – eksotična pijača intenzivnega okusa. Privoščite si malo počitnic v skodelici organskega čaja iz cvetov hibiskusa. Odličen okus in obilo antioksidantov je tisto, kar potrebujete zdaj. Več
Paket: 50 g 0,11 €/g Koda izdelka: K07018
Zeliščni čaj iz cvetov hibiskusa v ekološki kakovosti. Zakaj on?
Intenziven okus in barva cvetov hibiskusa v bio zeliščnem čaju
Rdeči cvetovi, nabrani iz ekološko pridelanih hibiskusovih grmov, vam bodo ponudili nenavadno okusno doživetje. Izrazita rdeča barva kisle kumarice, osvežujoč sladko-kisli okus in cvetlično-sadna aroma vas bodo prevzeli. Napitek iz hibiskusa je še posebej priljubljen v Egiptu, kjer ga pijejo skoraj ob vsaki priložnosti. Tako pripravljen hibiskusov čaj je znan kot Karkáde. Pitje vam bo dvignilo razpoloženje in vam dalo energijo .
BIO Hibiskusov čaj (cvet) - kako ga pripraviti
Odmerjen odmerek zeliščnega čaja, tj. 13-18 g/l, prelijemo z vrelo vodo in pustimo stati 5-10 minut .
Hranilne vrednosti čaja
100 ml čaja* vsebuje v povprečju:
| Energijska vrednost: | 2 kJ / 1 kcal |
| Maščobe: | < 0,1 g |
| – od tega nasičene maščobne kisline: | < 0,1 g |
| Ogljikovi hidrati: | < 0,1 g |
| Sladkorji: | < 0,1 g |
| Beljakovine: | < 0,1 g |
| sol: | < 0,01 g |
* na osnovi poparka, skuhanega iz 3 g čaja na 200 ml vode
Shranjevanje
Hraniti na suhem mestu.
Proizvajalec
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Češka DDV številka: CZ17944759 ID podjetja: 17944759
Sestava
BIO cvetovi hibiskusa
| Certificiranje | BIO |
|---|---|
| Vrsta čaja | Zeliščni |
| Okusi | Fine |
| obrazec | rože |
| Vsebnost kofeina | Brez kofeina |
| Čas luženja | Dolga (5-10 minut) |
| Temperatura vode | Visoka (90-100 °C) |
| Priporočeni odmerek | 13-18 g/l |
| Aromatični čaji | Cvetlični |
| Certificiranje | BIO |
|---|---|
| Vrsta čaja | Zeliščni |
| Okusi | Fine |
| obrazec | rože |
| Vsebnost kofeina | Brez kofeina |
| Čas luženja | Dolga (5-10 minut) |
| Temperatura vode | Visoka (90-100 °C) |
| Priporočeni odmerek | 13-18 g/l |
| Aromatični čaji | Cvetlični |

Kako prepoznati kakovosten sipki čaj
Kaj je to - kakovosten čaj? Kako ga prepoznati, kje kupiti kvaliteten čaj in zakaj je kakovost čaja najpomembnejša pri izbiri? Danes se boste naučili testa 4 čutov, s katerim lahko prepoznate dejavnike kakovosti dobrega čaja.

5 bistvenih lastnosti vode za pripravo čaja
Vaš čaj je tako dober kot vaša voda. Če želite doseči najboljši okus, aromo in čistost čaja, morate paziti na čistost vode, njeno trdoto, temperaturo in druge parametre.




























