BIO Hibisks, ziedi | Zāļu tēja - Iepakojums: 50 g
BIO Hibisks, ziedi | Zāļu tēja - Iepakojums: 50 g
BIO Hibiscus tēja – eksotisks dzēriens ar intensīvu garšu. Izbaudiet nelielu atvaļinājumu tasē organiskās hibiska ziedu tējas. Garšīga garša un daudz antioksidantu ir tas, kas jums šobrīd nepieciešams. Vairāk
4,95 € bez PVN (PVN atlaide) Cena 0,22 € par tasi lieliskas tējas
DPD Pickup ![]() |
5.1 € | 5.1 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
8 € | 8 € |
DHL Express ![]() |
78.7 € | 78.7 € |
Maksājums: Ar karti, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Iepakojums: 50 g 0,11 €/g Produkta kods: K07018
BIO Hibiscus tēja – eksotisks dzēriens ar intensīvu garšu. Izbaudiet nelielu atvaļinājumu tasē organiskās hibiska ziedu tējas. Garšīga garša un daudz antioksidantu ir tas, kas jums šobrīd nepieciešams. Vairāk
Iepakojums: 50 g 0,11 €/g Produkta kods: K07018
Zāļu tēja no hibiska ziediem organiskā kvalitātē. Kāpēc viņš?
Intensīva hibiska ziedu garša un krāsa bioloģiskajā zāļu tējā
Sarkanie ziedi, kas savākti no bioloģiski audzētiem hibiska krūmiem, piedāvās jums neparastu garšas pieredzi. Sālīta gurķa raksturīgā sarkanā krāsa, atsvaidzinošā saldskābo garša un ziedu-augļu aromāts jūs aizraus. Hibiska dzēriens ir īpaši populārs Ēģiptē, kur to dzer gandrīz katram gadījumam. Šādi pagatavota hibiska tēja ir pazīstama ar nosaukumu Karkāde. Tā dzeršana paaugstinās garastāvokli un dos enerģiju .
BIOLOĢISKĀ Hibiska tēja (ziedu) - kā to pagatavot
Izmērīta zāļu tējas deva, t.i. 13-18 g/l, aplej ar verdošu ūdeni un ļauj ievilkties 5-10 minūtes .
Tējas uzturvērtības
100 ml tējas* vidēji satur:
| Enerģētiskā vērtība: | 2 kJ / 1 kcal |
| Tauki: | < 0,1 g |
| – no tiem piesātinātās taukskābes: | < 0,1 g |
| Ogļhidrāti: | < 0,1 g |
| Cukuri: | < 0,1 g |
| Olbaltumvielas: | < 0,1 g |
| Sāls: | < 0,01 g |
* pamatojoties uz uzlējumu, kas pagatavots no 3 g tējas uz 200 ml ūdens
Uzglabāšana
Uzglabāt sausā vietā.
Ražotājs
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Čehija PVN numurs: CZ17944759 Uzņēmuma ID: 17944759
Sastāvs
BIO hibiska ziedi
| Sertifikācija | BIO |
|---|---|
| Tējas veids | Ārstniecības augi |
| Garša | Smalkas |
| Veidlapa | ziedi |
| Kofeīna saturs | Bez kofeīna |
| Išplovimo laikas | Ilgs (5-10 minūtes) |
| Ūdens temperatūra | Augsta (90-100 °C) |
| Ieteicamā deva | 13-18 g/l |
| Aroma tējas | Ziedu |
| Sertifikācija | BIO |
|---|---|
| Tējas veids | Ārstniecības augi |
| Garša | Smalkas |
| Veidlapa | ziedi |
| Kofeīna saturs | Bez kofeīna |
| Išplovimo laikas | Ilgs (5-10 minūtes) |
| Ūdens temperatūra | Augsta (90-100 °C) |
| Ieteicamā deva | 13-18 g/l |
| Aroma tējas | Ziedu |

Kā atpazīt kvalitatīvu beramo tēju
Kas tas ir - kvalitatīva tēja? Kā to atpazīt, kur iegādāties kvalitatīvu tēju un kāpēc tējas kvalitāte ir vissvarīgākā, to izvēloties? Šodien apgūsi 4 sajūtu testu, ar kuru varēsi noteikt labas tējas kvalitātes faktorus.

5 būtiskas ūdens īpašības tējas pagatavošanai
Jūsu tēja ir tik laba, cik labs ir jūsu ūdens. Ja vēlaties iegūt vislabāko tējas garšu, aromātu un tīrību, jums jāpievērš uzmanība ūdens tīrībai, tā cietībai, temperatūrai un citiem parametriem.



























