BIO Jutranji čaj | Zeliščni čaj - Pakiranje: 50 g
BIO Jutranji čaj | Zeliščni čaj - Pakiranje: 50 g
Uživajte v zeliščnem BIO jutranjem čaju , ki vsebuje najkakovostnejše sestavine. Kombinacija jabolka, koprive, limonske trave, komarčka, kamilice, listov robide vam bo dala energijo takoj po prebujanju, tudi brez kofeina . Več
4,20 € brez DDV (Odkup DDV) Cena 0,18 € za skodelico odličnega čaja
DPD ![]() |
8.3 € | 8.3 € |
|---|---|---|
Posta Slovenije ![]() |
6.7 € | 6.7 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Plačilo: S kartico, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Paket: 50 g 0,09 €/g Koda izdelka: K06873
Uživajte v zeliščnem BIO jutranjem čaju , ki vsebuje najkakovostnejše sestavine. Kombinacija jabolka, koprive, limonske trave, komarčka, kamilice, listov robide vam bo dala energijo takoj po prebujanju, tudi brez kofeina . Več
Paket: 50 g 0,09 €/g Koda izdelka: K06873
BIO jutranji čaj iz izbranih zelišč
- ✔️ kakovosten tekoči jutranji čaj
- ✔️ bio zeliščni čaj
- ✔️ Idealno za prijeten začetek dneva
- ✔️ Osvežilni brezkofeinski čaj za vso družino
- ✔️ zaliti z vodo temperature 100 °C
- ✔️ Pustite , da se namaka 7-10 minut

Ekološki jutranji čaj za prijetno sveže prebujanje brez kofeina
BIO jutranji čaj vam prinaša blag, osvežujoč okus brez kofeina , idealen za naravno prebujanje ali sprostitev kadarkoli v dnevu. Zahvaljujoč skrbnemu izboru zelišč in sadja , kot so jabolko, limonska trava in kamilica, vas bo ta čaj pomiril in poskrbel za prijeten začetek novega dne .
Naš jutranji zeliščni čaj je predelan popolnoma brez kemičnih dodatkov , kar zagotavlja najvišjo kakovost s spoštovanjem do narave. Sadno-cvetlična aroma in rahlo sladek okus vas bosta prijetno osvežila. Ta čaj ponuja čisto izkušnjo v vsakem požirku in je idealna izbira za vso družino.
Priprava jutranjega zeliščnega čaja
Priprava čaja je zelo enostavna, le prelijemo ga z vodo temperature 100 °C , namočimo 7-10 minut in nato samo uživamo v prijetnem aromatičnem okusu zeliščnega čaja.

Hranilne vrednosti čaja:
100 ml čaja* vsebuje povprečno
| Energijska vrednost: | 2 kJ / 1 kcal |
| Maščobe: | < 0,1 g |
| – od tega nasičene maščobne kisline: | < 0,1 g |
| Ogljikovi hidrati: | < 0,1 g |
| Sladkorji: | < 0,1 g |
| Beljakovine: | < 0,1 g |
| sol: | < 0,01 g |
* na osnovi poparka, skuhanega iz 3 g čaja na 200 ml vode
Shranjevanje
Hraniti na suhem mestu.
Proizvajalec
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Češka DDV številka: CZ17944759 ID podjetja: 17944759
Sestava
Razsuti zeliščni čaji - jabolko, kopriva, limonska trava, komarček, kamilica, listi robide.

| Certificiranje | BIO |
|---|---|
| Vrsta čaja | Zeliščni |
| Okusi | Fine |
| obrazec | Fragmentarno |
| Vsebnost kofeina | Brez kofeina |
| Čas luženja | Dolga (5-10 minut) |
| Temperatura vode | Visoka (90-100 °C) |
| Priporočeni odmerek | 12-15 g/l |
| Aromatični čaji | Sadni, Zeliščni |
| Certificiranje | BIO |
|---|---|
| Vrsta čaja | Zeliščni |
| Okusi | Fine |
| obrazec | Fragmentarno |
| Vsebnost kofeina | Brez kofeina |
| Čas luženja | Dolga (5-10 minut) |
| Temperatura vode | Visoka (90-100 °C) |
| Priporočeni odmerek | 12-15 g/l |
| Aromatični čaji | Sadni, Zeliščni |

Kako prepoznati kakovosten sipki čaj
Kaj je to - kakovosten čaj? Kako ga prepoznati, kje kupiti kvaliteten čaj in zakaj je kakovost čaja najpomembnejša pri izbiri? Danes se boste naučili testa 4 čutov, s katerim lahko prepoznate dejavnike kakovosti dobrega čaja.

Kombuča - kaj je in kako jo pripraviti
Ste že kdaj slišali za fermentiran čaj? Govorimo o tako imenovani kombuchi. Vašemu telesu prinaša veliko koristi. Poskusite ga pripraviti doma, saj je zabavno.

5 bistvenih lastnosti vode za pripravo čaja
Vaš čaj je tako dober kot vaša voda. Če želite doseči najboljši okus, aromo in čistost čaja, morate paziti na čistost vode, njeno trdoto, temperaturo in druge parametre.




























