BIO Rytinė arbata | Žolelių arbata - Pakavimas: 50 g
BIO Rytinė arbata | Žolelių arbata - Pakavimas: 50 g
Mėgaukitės biria žolelių BIO rytine arbata , kurios sudėtyje yra aukščiausios kokybės ingredientų. Obuolių, dilgėlių, citrinžolės, pankolio, ramunėlių, gervuogių lapų derinys suteiks energijos iškart pabudus, net ir be kofeino . Daugiau
4,20 € be PVM (PVM atskaitymas) Kaina 0,19 € už puodelį puikios arbatos
DPD Pickup ![]() |
4.6 € | 4.6 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
7.3 € | 7.3 € |
DHL Express ![]() |
78.7 € | 78.7 € |
Mokėjimas: Kortele, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Paketas: 50 g 0,09 €/g Produkto kodas: K06873
Mėgaukitės biria žolelių BIO rytine arbata , kurios sudėtyje yra aukščiausios kokybės ingredientų. Obuolių, dilgėlių, citrinžolės, pankolio, ramunėlių, gervuogių lapų derinys suteiks energijos iškart pabudus, net ir be kofeino . Daugiau
Paketas: 50 g 0,09 €/g Produkto kodas: K06873
BIO biri rytinė arbata iš rinktinių žolelių
- ✔️ kokybiška biri rytinė arbata
- ✔️Ekologiška žolelių arbata
- ✔️ Idealiai tinka maloniai dienos pradžiai
- ✔️ Gaivi arbata be kofeino visai šeimai
- ✔️ Vanduo su vandeniu 100 °C temperatūros
- ✔️ Palikite 7-10 minučių

Ekologiška rytinė arbata maloniam gaiviam pabudimui be kofeino
BIO rytinė arbata suteikia jums švelnų, gaivų skonį be kofeino , idealiai tinka natūraliam pabudimui ar atsipalaidavimui bet kuriuo paros metu. Dėl kruopštaus žolelių ir vaisių, tokių kaip obuolys, citrinžolė ir ramunėlės, atrinkimo ši arbata nuramins ir maloniai pradės naują dieną .
Mūsų biri rytinė žolelių arbata yra apdorota visiškai be cheminių priedų , o tai garantuoja aukščiausią kokybę su pagarba gamtai. Vaisinis-gėlinis aromatas ir šiek tiek saldus skonis maloniai atgaivins. Ši arbata kiekviename gurkšnyje suteikia tyros patirties ir yra idealus pasirinkimas visai šeimai.
Žolelių rytinės arbatos ruošimas
Arbatą paruošti labai paprasta, tereikia ją užpilti 100 °C temperatūros vandeniu, pavirti 7-10 min. , o tada tiesiog mėgautis maloniu aromatingu žolelių arbatos skoniu.

Arbatos maistinės vertės:
100 ml arbatos* yra vidutiniškai
| Energinė vertė: | 2 kJ / 1 kcal |
| Riebalai: | < 0,1 g |
| – iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių: | < 0,1 g |
| Angliavandeniai: | < 0,1 g |
| Cukrus: | < 0,1 g |
| Baltymai: | < 0,1 g |
| Druska: | < 0,01 g |
* remiantis užpilu, užplikytu iš 3 g arbatos 200 ml vandens
Sandėliavimas
Laikyti sausoje vietoje.
Gamintojas
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Čekija PVM mokėtojo kodas: CZ17944759 Įmonės ID: 17944759
Sudėtis
Biri žolelių arbata – obuolių, dilgėlių, citrinžolių, pankolių, ramunėlių, gervuogių lapų.

| Sertifikavimas | BIO |
|---|---|
| Arbatos rūšis | Vaistažolės |
| Skonis | Smulkmenos |
| Forma | Fragmentiškas |
| Kofeino kiekis | Be kofeino |
| Išsiplovimo laikas | Ilgas (5-10 minučių) |
| Vandens temperatūra | Aukštas (90-100 °C) |
| Rekomenduojama dozė | 12-15 g/l |
| Aromatinės arbatos | Vaisių, Žolelių |
| Sertifikavimas | BIO |
|---|---|
| Arbatos rūšis | Vaistažolės |
| Skonis | Smulkmenos |
| Forma | Fragmentiškas |
| Kofeino kiekis | Be kofeino |
| Išsiplovimo laikas | Ilgas (5-10 minučių) |
| Vandens temperatūra | Aukštas (90-100 °C) |
| Rekomenduojama dozė | 12-15 g/l |
| Aromatinės arbatos | Vaisių, Žolelių |

Kaip atpažinti kokybišką birią arbatą
Kas tai – kokybiška arbata? Kaip ją atpažinti, kur įsigyti kokybiškos arbatos ir kodėl arbatos kokybė yra svarbiausia ją renkantis? Šiandien išmoksite 4 pojūčių testą, kurio pagalba galėsite nustatyti geros arbatos kokybės faktorius.

Kombuča - kas tai yra ir kaip ją pasigaminti
Ar kada nors girdėjote apie fermentuotą arbatą? Kalbame apie vadinamąją kombučą. Ji suteikia daug naudos jūsų organizmui. Pabandykite ją pasigaminti namuose, tai smagu.

5 esminės vandens savybės arbatai ruošti
Jūsų arbata yra tokia pat gera, kaip ir vanduo. Jei norite išgauti geriausią arbatos skonį, aromatą ir grynumą, turite atkreipti dėmesį į vandens švarumą, kietumą, temperatūrą ir kitus parametrus.



























