BIO Hommikutee | Taimne tee - Pakendamine: 50 g
BIO Hommikutee | Taimne tee - Pakendamine: 50 g
Nautige taimset lahtist BIO hommikuteed , mis sisaldab kõrgeima kvaliteediga koostisosi. Õuna, nõgese, sidrunheina, apteegitilli, kummeli, muraka lehtede kombinatsioon annab teile energiat kohe pärast ärkamist, isegi ilma kofeiinita . Rohkem
4,13 € v.a. käibemaks (KM mahaarvamine) Hind 0,18 € tassi suurepärast teed
DPD Pickup ![]() |
3.9 € | 3.9 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
6.9 € | 6.9 € |
| itella |
7 € | 7 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Maksmine: Kaardiga, Google Pay, Apple Pay, PayPal
pakett: 50 g 0,09 €/g Toote kood: K06873
Nautige taimset lahtist BIO hommikuteed , mis sisaldab kõrgeima kvaliteediga koostisosi. Õuna, nõgese, sidrunheina, apteegitilli, kummeli, muraka lehtede kombinatsioon annab teile energiat kohe pärast ärkamist, isegi ilma kofeiinita . Rohkem
pakett: 50 g 0,09 €/g Toote kood: K06873
Valitud ürtidest valmistatud BIO lahtine hommikutee
- ✔️ kvaliteetne lahtine hommikutee
- ✔️ Orgaaniline taimetee
- ✔️ Ideaalne meeldivaks päeva alguseks
- ✔️ kofeiinita kosutav tee kogu perele
- ✔️vesi veega temperatuuril 100 °C
- ✔️ Lase tõmmata 7-10 minutit

Orgaaniline hommikutee mõnusaks värskeks ärkamiseks ilma kofeiinita
BIO hommikutee annab teile maheda, värskendava maitse ilma kofeiinita , mis on ideaalne loomulikuks ärkamiseks või lõõgastumiseks igal kellaajal. Tänu ürtide ja puuviljade, nagu õun, sidrunhein ja kummel, hoolikale valikule loob see tee teid rahulikuks ja annab meeldiva alguse uuele päevale .
Meie lahtine taimne hommikutee on töödeldud täielikult ilma keemiliste lisanditeta , mis tagab kõrgeima kvaliteedi austades loodust. Puuviljane-lilleline aroom ja kergelt magus maitse värskendavad meeldivalt. See tee pakub igas lonksus puhast elamust ja on ideaalne valik kogu perele.
Taimse hommikutee valmistamine
Tee valmistamine on väga lihtne, valage see lihtsalt 100 °C veega, tõmmake 7-10 minutit ja seejärel nautige taimetee meeldivat aromaatset maitset.

Tee toiteväärtused:
100 ml teed* sisaldab keskmiselt
| Energia väärtus: | 2 kJ / 1 kcal |
| Rasvad: | < 0,1 g |
| – millest küllastunud rasvhapped: | < 0,1 g |
| Süsivesikud: | < 0,1 g |
| Suhkrud: | < 0,1 g |
| Valgud: | < 0,1 g |
| Sool: | < 0,01 g |
* põhineb infusioonil, mis on valmistatud 3 g teest 200 ml vee kohta
Säilitamine
Hoida kuivas kohas.
Tootja
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Tšehhi KMKR number: CZ17944759 Ettevõtte ID: 17944759
Koosseis
Lahtine taimetee - õun, nõges, sidrunhein, apteegitill, kummel, muraka lehed.

| Sertifitseerimine | BIO |
|---|---|
| Teatud tüüpi tee | Taimsed |
| Maitse | Fine |
| Vorm | Fragmentaarne |
| Kofeiini sisaldus | Kofeiinivaba |
| Leostumisaeg | Pikk (5-10 minutit) |
| Vee temperatuur | Kõrge (90-100 °C) |
| Soovitatav annus | 12-15 g/l |
| Aromaatsed teed | Puuviljane, Taimne |
| Sertifitseerimine | BIO |
|---|---|
| Teatud tüüpi tee | Taimsed |
| Maitse | Fine |
| Vorm | Fragmentaarne |
| Kofeiini sisaldus | Kofeiinivaba |
| Leostumisaeg | Pikk (5-10 minutit) |
| Vee temperatuur | Kõrge (90-100 °C) |
| Soovitatav annus | 12-15 g/l |
| Aromaatsed teed | Puuviljane, Taimne |

Kuidas ära tunda kvaliteetset lahtist teed
Mis see on - kvaliteetne tee? Kuidas seda ära tunda, kust osta kvaliteetset teed ja miks on tee kvaliteet selle valikul esmatähtis? Täna õpid 4 meele testi, mille abil saad kindlaks teha hea tee kvaliteedifaktorid.

Kombucha - mis see on ja kuidas seda teha
Kas olete kunagi kuulnud kääritatud teest? Me räägime niinimetatud kombuchast. See toob teie kehale palju kasu. Proovi seda kodus valmistada, see on lõbus.

5 olulist vee omadust tee valmistamiseks
Teie tee on ainult nii hea kui teie vesi. Kui soovite saada oma teest parima maitse, aroomi ja puhtuse, peate pöörama tähelepanu vee puhtusele, kõvadusele, temperatuurile ja muudele parameetritele.



























