BIO Ingver, koščki | Zeliščni čaj - Pakiranje: 50 g
BIO Ingver, koščki | Zeliščni čaj - Pakiranje: 50 g
Odkrijte intenziven pikanten okus BIO ingverjevega čaja – Ginger Pieces. Ta čaj brez kofeina , narejen iz 100 % organskega ingverja, je idealen spremljevalec za trenutke miru in tišine. Več
5,30 € brez DDV (Odkup DDV) Cena 0,23 € za skodelico odličnega čaja
DPD ![]() |
8.3 € | 8.3 € |
|---|---|---|
Posta Slovenije ![]() |
6.7 € | 6.7 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Plačilo: S kartico, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Paket: 50 g 0,12 €/g Koda izdelka: K07093
Odkrijte intenziven pikanten okus BIO ingverjevega čaja – Ginger Pieces. Ta čaj brez kofeina , narejen iz 100 % organskega ingverja, je idealen spremljevalec za trenutke miru in tišine. Več
Paket: 50 g 0,12 €/g Koda izdelka: K07093
Ekološki kakovosten ingverjev čaj
- ✔️ visokokakovosten razsuti ingverjev čaj
- ✔️ ORGANSKI certifikat
- ✔️ poln okus s pikantno aromo
- ✔️ Čaj brez kofeina , idealen za sprostitev in počitek
- ✔️ nalijte vodo temperature 100 °C
- ✔️ Pustite stati 5–10 minut

Ekološki ingverjev čaj vas bo ogrel za telo in dušo
Potopite se v svet čiste narave z našim BIO ingverjevim čajem - Ginger Pieces. Vsaka skodelica nudi intenziven pikanten okus , ki bo ogrel in razveselil vaše čute. Ta čaj, narejen iz 100% organskega ingverja , se ponaša z izjemno kakovostjo in čistostjo.
Zaradi odsotnosti kofeina ga lahko uživate kadarkoli v dnevu , ne glede na to, ali iščete trenutek miru ali ogrevanje po napornem dnevu. Ingver je priljubljen tudi zaradi svoje vsestranskosti in izrazitega okusa , ki je lahko odlična popestritev vsakodnevnega dobrega počutja.
Priprava ingverjevega čaja
Priprava čaja je zelo enostavna, le prelijte ga z vodo temperature 100 °C , namočite 5–10 minut in nato samo uživajte v prijetno pikantnem okusu tega čaja.

Hranilne vrednosti ingverjevega čaja
100 ml čaja* vsebuje v povprečju:
| Energijska vrednost: | 2 kJ / 1 kcal |
| Maščobe: | < 0,1 g |
| – od tega nasičene maščobne kisline: | < 0,1 g |
| Ogljikovi hidrati: | < 0,1 g |
| Sladkorji: | < 0,1 g |
| Beljakovine: | < 0,1 g |
| sol: | < 0,01 g |
* na osnovi poparka, skuhanega iz 3 g čaja na 200 ml vode
Shranjevanje
Hraniti na suhem mestu.
Proizvajalec
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Češka Št. DDV: CZ17944759 I.C.: 17944759
Sestava
BIO ingver.

| Certificiranje | BIO |
|---|---|
| Vrsta čaja | Zeliščni |
| Okusi | Celoten |
| obrazec | Celoten list |
| Vsebnost kofeina | Brez kofeina |
| Čas luženja | Dolga (5-10 minut) |
| Temperatura vode | Visoka (90-100 °C) |
| Priporočeni odmerek | 13-18 g/l |
| Aromatični čaji | Začinjeno |
| Certificiranje | BIO |
|---|---|
| Vrsta čaja | Zeliščni |
| Okusi | Celoten |
| obrazec | Celoten list |
| Vsebnost kofeina | Brez kofeina |
| Čas luženja | Dolga (5-10 minut) |
| Temperatura vode | Visoka (90-100 °C) |
| Priporočeni odmerek | 13-18 g/l |
| Aromatični čaji | Začinjeno |































