BIO Kitajska Wujuan | Zeleni čaj - Pakiranje: 50 g
BIO Kitajska Wujuan | Zeleni čaj - Pakiranje: 50 g
Tradicionalni kitajski organski čaj - China Wujuan prinaša nežen cvetlični okus s srednjo vsebnostjo kofeina , idealen za trenutke umirjenosti in blage spodbude čez dan. Ta visokokakovosten organski čaj je odlična izbira za ljubitelje naravnih izdelkov. Več
5,66 € brez DDV (Odkup DDV) Cena 0,25 € za skodelico odličnega čaja
DPD ![]() |
8.3 € | 8.3 € |
|---|---|---|
Posta Slovenije ![]() |
6.7 € | 6.7 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Plačilo: S kartico, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Paket: 50 g 0,12 €/g Koda izdelka: K05503
Tradicionalni kitajski organski čaj - China Wujuan prinaša nežen cvetlični okus s srednjo vsebnostjo kofeina , idealen za trenutke umirjenosti in blage spodbude čez dan. Ta visokokakovosten organski čaj je odlična izbira za ljubitelje naravnih izdelkov. Več
Paket: 50 g 0,12 €/g Koda izdelka: K05503
Ekološki razsuti zeleni čaj China Wujuan s srednjo vsebnostjo kofeina
- ✔️ certificiran organski zeleni čaj
- ✔️ nežni listi in svetla barva poparka
- ✔️polna vitaminov in antioksidantov
- ✔️ nežen cvetlični okus
- ✔️ Tečajni čaj s srednjo vsebnostjo kofeina
- ✔️ blago stimulativni učinki
- ✔️ prihaja iz 100% organske in naravne kmetije
- ✔️ zaliti z vodo temperature 70-80 °C
- ✔️ Pustite stati 2-3 minute

Ekološki tradicionalni kitajski čaj s poživljajočimi učinki
Čaj China Wujuan BIO ponuja subtilno cvetlično noto in srednjo vsebnost kofeina , zaradi česar je idealen za blago osvežitev čez dan. Zahvaljujoč svoji celolistni obliki in organski pridelavi na Kitajskem zagotavlja naraven okus in visoko kakovost .
Zlato rumeni poparek zagotavlja prijeten okus brez izrazite grenkobe, idealen za tiste, ki iščejo kakovosten čaj z nežno aromo. Ta ekološki čaj je odlična izbira za trenutke miru in posebne priložnosti, ko boste cenili harmonijo naravnih tonov in nežne obdelave.
Priprava zelenega čaja
Priprava tega čaja je zelo enostavna, le prelijte ga z vodo pri temperaturi 70-80 °C , namočite 2-3 minute in nato uživajte v tradicionalnem okusu organskega kitajskega čaja.

Hranilne vrednosti zelenega čaja
100 ml čaja* vsebuje povprečno
| Energijska vrednost: | 10 kJ / 2 kcal |
| Maščobe: | < 0,1 g |
| – od tega nasičene maščobne kisline: | < 0,1 g |
| Ogljikovi hidrati: | < 0,1 g |
| Sladkorji: | < 0,1 g |
| Beljakovine: | 0,4 g |
| sol: | < 0,01 g |
* na osnovi poparka, skuhanega iz 3 g čaja na 200 ml vode
Shranjevanje
Hraniti na suhem mestu.
Proizvajalec
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Češka Št. DDV: CZ17944759 IČ: 17944759
Sestava
China Chun Mee razsuti zeleni čaj.
Država izvora
Kitajska

| Certificiranje | BIO |
|---|---|
| Vrsta čaja | Zelena |
| Država izvora | Kitajska |
| Okusi | Fine |
| obrazec | Celoten list |
| Vsebnost kofeina | Srednja |
| Čas luženja | Hitro (1-3 minute) |
| Temperatura vode | Srednja (70-80 °C) |
| Priporočeni odmerek | 12-15 g/l |
| Aromatični čaji | Cvetlični |
| Certificiranje | BIO |
|---|---|
| Vrsta čaja | Zelena |
| Država izvora | Kitajska |
| Okusi | Fine |
| obrazec | Celoten list |
| Vsebnost kofeina | Srednja |
| Čas luženja | Hitro (1-3 minute) |
| Temperatura vode | Srednja (70-80 °C) |
| Priporočeni odmerek | 12-15 g/l |
| Aromatični čaji | Cvetlični |

5 bistvenih lastnosti vode za pripravo čaja
Vaš čaj je tako dober kot vaša voda. Če želite doseči najboljši okus, aromo in čistost čaja, morate paziti na čistost vode, njeno trdoto, temperaturo in druge parametre.

















