BIO China Wujuan | Gréngen Téi - Verpakung: 50 g
BIO China Wujuan | Gréngen Téi - Verpakung: 50 g
Traditionell Chinesesch Bio Téi - China Wujuan bréngt e delikate Blummenaroma mat engem mëttleren Koffeingehalt , ideal fir Momenter vu roueger a mëller Encouragement am Dag. Dës héichqualitativ organesch Téi ass déi perfekt Wiel fir d'Liebhaber vun natierleche Produkter. Méi
5,65 € excl. TVA (TVA-Azuch) Präis 0,24 € fir eng Taass exzellent Téi
DPD Pickup ![]() |
4.4 € | 4.4 € |
|---|---|---|
Post Luxembourg ![]() |
7.2 € | 7.2 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Bezuelung: Kaarte, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Package: 50 g 0,12 €/g Produit Code: K05503
Traditionell Chinesesch Bio Téi - China Wujuan bréngt e delikate Blummenaroma mat engem mëttleren Koffeingehalt , ideal fir Momenter vu roueger a mëller Encouragement am Dag. Dës héichqualitativ organesch Téi ass déi perfekt Wiel fir d'Liebhaber vun natierleche Produkter. Méi
Package: 50 g 0,12 €/g Produit Code: K05503
Organesch loose gréngen Téi China Wujuan mat mëttleren Koffein Inhalt
- ✔️ zertifizéiert Bio gréngen Téi
- ✔️ delikat Blieder a liicht Faarf vun der Infusioun
- ✔️ voller Vitaminnen an Antioxidantien
- ✔️ delikate Blummenaroma
- ✔️ lockeren Téi mat mëttleren Koffeingehalt
- ✔️ mëll stimuléierend Effekter
- ✔️ kënnt aus engem 100% Bio an natierleche Bauerenhaff
- ✔️ Waasser mat Waasser bei enger Temperatur vu 70-80 °C
- ✔️ 2-3 Minutten zéien loossen

Organesch traditionell Chinese Téi mat stimuléierend Effekter
China Wujuan BIO Téi bitt eng subtile floral Notiz a mëttlere Koffeingehalt , wat et ideal mécht fir e mëllen Pick-me-up während dem Dag. Dank senger ganzer Blatform an der organescher Kultivatioun a China, garantéiert et natierleche Geschmaach an héich Qualitéit .
Déi gëlleg giel Infusioun bitt en agreabele Geschmaachserfarung ouni ausgeprägte Batterkeet, ideal fir déi, déi no engem Qualitéits Téi mat engem delikaten Aroma sichen. Dësen organeschen Téi ass déi perfekt Wiel fir Momenter vu Fridden a speziell Occasiounen, wou Dir d'Harmonie vun natierlechen Téin a sanft Veraarbechtung schätzt.
Virbereedung vun gréngen Téi
Dësen Téi virbereeden ass ganz einfach, just mat Waasser bei enger Temperatur vu 70-80 °C gegoss, 2-3 Minutten géi an dann genéisst den traditionelle Goût vun organeschen Chinesen Téi.

Ernärungswäerter vu gréngen Téi
100 ml Téi* enthält am Duerchschnëtt
| Energiewäert: | 10 kJ / 2 kcal |
| Fette: | < 0,1g |
| - vun deenen gesättigte Fettsäuren: | < 0,1g |
| Kuelenhydrater: | < 0,1g |
| Zucker: | < 0,1g |
| Protein: | 0,4g vun |
| Salz: | < 0,01g |
* baséiert op enger Infusioun aus 3 g Téi pro 200 ml Waasser
Stockage
Store an engem dréchen Plaz.
Fabrikant beschwéiert
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Tschechesch Republik TVA Nr.: CZ17944759 IČ: 17944759
Zesummesetzung
China Chun Mee loose gréngen Téi.
Hierkonftsland
China

| Zertifikatioun | BIO |
|---|---|
| Eng Zort Téi | Gréng |
| Hierkonftsland | China |
| Goût | sanft |
| Form | Voll Blat |
| Koffein Inhalt | Mëttelméisseg |
| Leach Zäit | Schnell (1-3 Minutten) |
| Waasser Temperatur | Mëttelméisseg (70-80°C) |
| Recommandéiert Dosis | 12-15 g/l |
| Den Aroma vum Téi | Blummen |
| Zertifikatioun | BIO |
|---|---|
| Eng Zort Téi | Gréng |
| Hierkonftsland | China |
| Goût | sanft |
| Form | Voll Blat |
| Koffein Inhalt | Mëttelméisseg |
| Leach Zäit | Schnell (1-3 Minutten) |
| Waasser Temperatur | Mëttelméisseg (70-80°C) |
| Recommandéiert Dosis | 12-15 g/l |
| Den Aroma vum Téi | Blummen |

















