BIO Ķīna Wujuan | Zaļā tēja - Iepakojums: 50 g
BIO Ķīna Wujuan | Zaļā tēja - Iepakojums: 50 g
Tradicionālā ķīniešu organiskā tēja — China Wujuan sniedz maigu ziedu garšu ar vidēju kofeīna saturu , kas ir ideāli piemērota mierīga un viegla uzmundrinājuma brīžiem dienas laikā. Šī augstas kvalitātes organiskā tēja ir lieliska izvēle dabīgu produktu cienītājiem. Vairāk
5,69 € bez PVN (PVN atlaide) Cena 0,25 € par tasi lieliskas tējas
DPD Pickup ![]() |
5.1 € | 5.1 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
8 € | 8 € |
DHL Express ![]() |
78.7 € | 78.7 € |
Maksājums: Ar karti, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Iepakojums: 50 g 0,12 €/g Produkta kods: K05503
Tradicionālā ķīniešu organiskā tēja — China Wujuan sniedz maigu ziedu garšu ar vidēju kofeīna saturu , kas ir ideāli piemērota mierīga un viegla uzmundrinājuma brīžiem dienas laikā. Šī augstas kvalitātes organiskā tēja ir lieliska izvēle dabīgu produktu cienītājiem. Vairāk
Iepakojums: 50 g 0,12 €/g Produkta kods: K05503
Organiskā birstošā zaļā tēja China Wujuan ar vidēju kofeīna saturu
- ✔️Sertificēta organiskā zaļā tēja
- ✔️ Smalkas lapas un gaiša uzlējuma krāsa
- ✔️Piesātināts ar vitamīniem un antioksidantiem
- ✔️Maiga ziedu garša
- ✔️ Irdena tēja ar vidēju kofeīna saturu
- ✔️viegli stimulējoša iedarbība
- ✔️ nāk no 100% bioloģiskas un dabīgas saimniecības
- ✔️ūdens ar ūdeni 70-80 °C temperatūrā
- ✔️Ļauj ievilkties 2-3 minūtes

Organiska tradicionālā ķīniešu tēja ar stimulējošu iedarbību
Ķīnas Wujuan BIO tēja piedāvā smalku ziedu noti un vidēju kofeīna saturu , padarot to ideāli piemērotu maigai paņemšanai dienas laikā. Pateicoties veselu lapu formai un bioloģiskajai audzēšanai Ķīnā, tas garantē dabisku garšu un augstu kvalitāti .
Zeltaini dzeltenais uzlējums sniedz patīkamu garšas pieredzi bez izteikta rūgtuma, ideāli piemērots tiem, kas meklē kvalitatīvu tēju ar maigu aromātu. Šī organiskā tēja ir ideāla izvēle miera brīžiem un īpašiem gadījumiem, kad novērtēsiet dabisko toņu harmoniju un maigu apstrādi.
Zaļās tējas gatavošana
Šīs tējas pagatavošana ir ļoti vienkārša, vienkārši aplejiet to ar ūdeni 70-80°C temperatūrā , iemērciet 2-3 minūtes un tad vienkārši izbaudiet tradicionālo organiskās ķīniešu tējas garšu.

Zaļās tējas uzturvērtības
100 ml tējas* satur vidēji
| Enerģētiskā vērtība: | 10 kJ / 2 kcal |
| Tauki: | < 0,1 g |
| – no kurām piesātinātās taukskābes: | < 0,1 g |
| Ogļhidrāti: | < 0,1 g |
| Cukuri: | < 0,1 g |
| Olbaltumvielas: | 0,4 g |
| Sāls: | < 0,01 g |
* pamatojoties uz uzlējumu, kas pagatavots no 3 g tējas uz 200 ml ūdens
Uzglabāšana
Uzglabāt sausā vietā.
Ražotājs
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Čehija PVN Nr.: CZ17944759 I.C.: 17944759
Sastāvs
Ķīna Chun Mee irdena zaļā tēja.
Izcelsmes valsts
Ķīna

| Sertifikācija | BIO |
|---|---|
| Tējas veids | Zaļā |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Garša | Smalkas |
| Veidlapa | Veselas lapas |
| Kofeīna saturs | Vidēja |
| Išplovimo laikas | Ātri (1-3 minūtes) |
| Ūdens temperatūra | Vidēja (70-80 °C) |
| Ieteicamā deva | 12-15 g/l |
| Aroma tējas | Ziedu |
| Sertifikācija | BIO |
|---|---|
| Tējas veids | Zaļā |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Garša | Smalkas |
| Veidlapa | Veselas lapas |
| Kofeīna saturs | Vidēja |
| Išplovimo laikas | Ātri (1-3 minūtes) |
| Ūdens temperatūra | Vidēja (70-80 °C) |
| Ieteicamā deva | 12-15 g/l |
| Aroma tējas | Ziedu |

5 būtiskas ūdens īpašības tējas pagatavošanai
Jūsu tēja ir tik laba, cik labs ir jūsu ūdens. Ja vēlaties iegūt vislabāko tējas garšu, aromātu un tīrību, jums jāpievērš uzmanība ūdens tīrībai, tā cietībai, temperatūrai un citiem parametriem.
















