БИО Китай Wujuan | зелен чай - опаковка: 50 гр
БИО Китай Wujuan | зелен чай - опаковка: 50 гр
Традиционен китайски органичен чай - China Wujuan носи деликатен флорален вкус със средно съдържание на кофеин , идеален за моменти на спокойствие и леко насърчение през деня. Този висококачествен органичен чай е идеалният избор за любителите на натуралните продукти. | Повече ▼
5,69 € без ДДС (Отчет на ДДС) Цена 0,25 € за чаша чудесен чай
Sameday Box BG ![]() |
4.6 € | 4.6 € |
|---|---|---|
Speedy ![]() |
10.6 € | 10.6 € |
Плащане: Карта, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Пакет: 50 g 0,12 €/g Код на продукта: K05503
Традиционен китайски органичен чай - China Wujuan носи деликатен флорален вкус със средно съдържание на кофеин , идеален за моменти на спокойствие и леко насърчение през деня. Този висококачествен органичен чай е идеалният избор за любителите на натуралните продукти. | Повече ▼
Пакет: 50 g 0,12 €/g Код на продукта: K05503
Органичен насипен зелен чай China Wujuan със средно съдържание на кофеин
- ✔️ сертифициран органичен зелен чай
- ✔️ нежни листа и светъл цвят на запарката
- ✔️ пълен с витамини и антиоксиданти
- ✔️ деликатен цветен аромат
- ✔️ насипен чай със средно съдържание на кофеин
- ✔️леко стимулиращи ефекти
- ✔️ идва от 100% органична и натурална ферма
- ✔️Полива се с вода с температура 70-80°C
- ✔️оставете да се накисва за 2-3 минути

Органичен традиционен китайски чай със стимулиращо действие
Чаят China Wujuan BIO предлага фина флорална нотка и средно съдържание на кофеин , което го прави идеален за леко ободряване през деня. Благодарение на целолистната си форма и органичното отглеждане в Китай, то гарантира естествен вкус и високо качество .
Златистожълтата инфузия осигурява приятен вкус без изразена горчивина, идеален за тези, които търсят качествен чай с деликатен аромат. Този органичен чай е идеалният избор за моменти на спокойствие и специални поводи, когато ще оцените хармонията на естествените тонове и нежната обработка.
Приготвяне на зелен чай
Приготвянето на този чай е много лесно, просто го залейте с вода с температура 70-80 °C , накиснете за 2-3 минути и след това просто се насладете на традиционния вкус на органичния китайски чай.

Хранителни стойности на зеления чай
100 мл чай* съдържа средно
| Енергийна стойност: | 10 kJ / 2 kcal |
| мазнини: | < 0,1g |
| – от които наситени мастни киселини: | < 0,1g |
| Въглехидрати: | < 0,1g |
| Захари: | < 0,1g |
| Протеин: | 0.4g |
| сол: | < 0,01g |
* на базата на запарка, приготвена от 3 г чай на 200 мл вода
Съхранение
Да се съхранява на сухо място.
производител
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Чешка република ДДС номер: CZ17944759 I.C.: 17944759
Състав
Насипен зелен чай China Chun Mee.
Страна на произход
Китай

| Сертификация | БИО |
|---|---|
| Вид чай | Зелен |
| Страна на произход | Китай |
| Вкус | Fine |
| Форма | Цял лист |
| Съдържание на кофеин | Среден |
| Време на излугване | Бързо (1-3 минути) |
| Температура на водата | Средна температура (70-80 °C) |
| Препоръчителна доза | 12-15 g/l |
| Ароматни чайове | Цветя |
| Сертификация | БИО |
|---|---|
| Вид чай | Зелен |
| Страна на произход | Китай |
| Вкус | Fine |
| Форма | Цял лист |
| Съдържание на кофеин | Среден |
| Време на излугване | Бързо (1-3 минути) |
| Температура на водата | Средна температура (70-80 °C) |
| Препоръчителна доза | 12-15 g/l |
| Ароматни чайове | Цветя |
















