BIO Darjeeling FTGFOP 1 Pussimming | зелен чай - опаковка: 50 гр
BIO Darjeeling FTGFOP 1 Pussimming | зелен чай - опаковка: 50 гр
BIO Darjeeling FTGFOP 1 Pussimbing е фин пълнолистен зелен чай с флорален аромат и ниско съдържание на кофеин, идеален за леко освежаване. Ще се влюбите в естественото му качество и деликатен вкус още при първата запарка. | Повече ▼
6,42 € без ДДС (Отчет на ДДС) Цена 0,28 € за чаша чудесен чай
Sameday Box BG ![]() |
4.6 € | 4.6 € |
|---|---|---|
Speedy ![]() |
10.6 € | 10.6 € |
Плащане: Карта, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Пакет: 50 g 0,14 €/g Код на продукта: K06878
BIO Darjeeling FTGFOP 1 Pussimbing е фин пълнолистен зелен чай с флорален аромат и ниско съдържание на кофеин, идеален за леко освежаване. Ще се влюбите в естественото му качество и деликатен вкус още при първата запарка. | Повече ▼
Пакет: 50 g 0,14 €/g Код на продукта: K06878
БИО зелен чай Darjeeling FTGFOP 1 Pussimbing с ниско съдържание на кофеин
- ✔️ БИО зелен насипен чай от качествени листа
- ✔️ флорален аромат и деликатен вкус
- ✔️ качествен насипен зелен чай с ниско съдържание на кофеин
- ✔️ нежно стимулиращо действие на чая
- ✔️Полива се с вода с температура 70-80°C
- ✔️оставете да попие за 1-3 минути

Качествен органичен насипен чай Darjeeling с освежаващо действие
Darjeeling FTGFOP 1 Pussimbing е първокласен органичен чай от цели листа, отгледан по склоновете на Дарджилинг, Индия. Осигурява мек, флорален вкус с ниско съдържание на кофеин , което го прави идеален избор за следобедна чаша, която освежава и приятно ободрява.
Всяко листо се бере внимателно на ръка, за да се запази деликатният му аромат и естествена чистота. Този чай е идеален за любителите на естествените продукти и устойчивото качество.
Приготвяне на зелен чай
Приготвянето на чая е много лесно, просто го залейте с вода с температура 70-80 °C , накиснете за 1-3 минути и след това просто се насладете на приятния ароматен вкус на висококачествен зелен чай.

Хранителни стойности на зелен чай Дарджилинг
100 мл чай* съдържа средно
| Енергийна стойност: | 10 kJ / 2 kcal |
| мазнини: | < 0,1 g |
| – от които наситени мастни киселини: | < 0,1 g |
| Въглехидрати: | < 0,1 g |
| Захари: | < 0,1 g |
| Протеини: | 0,4 g |
| сол: | < 0,01 g |
* на базата на запарка, приготвена от 3 г чай на 200 мл вода
Съхранение
Да се съхранява на сухо място.
производител
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Чешка република ДДС номер: CZ17944759 Фирмен номер: 17944759
Състав
Дарджилинг насипен зелен чай.
Страна на произход
Индия

| Сертификация | БИО |
|---|---|
| Вид чай | Зелен |
| Страна на произход | Индия |
| Вкус | Fine |
| Форма | Цял лист |
| Съдържание на кофеин | Нисък |
| Време на излугване | Бързо (1-3 минути) |
| Температура на водата | Средна температура (70-80 °C) |
| Препоръчителна доза | 12-15 g/l |
| Ароматни чайове | Цветя |
| Сертификация | БИО |
|---|---|
| Вид чай | Зелен |
| Страна на произход | Индия |
| Вкус | Fine |
| Форма | Цял лист |
| Съдържание на кофеин | Нисък |
| Време на излугване | Бързо (1-3 минути) |
| Температура на водата | Средна температура (70-80 °C) |
| Препоръчителна доза | 12-15 g/l |
| Ароматни чайове | Цветя |

Как да разпознаем качествения насипен чай
Какво е това - качествен чай? Как да го разпознаем, откъде да купим качествен чай и защо качеството на чая е от първостепенно значение при избора му? Днес ще научите теста за 4 сетива, с който можете да идентифицирате факторите за качество на добрия чай.

Комбуча - какво представлява и как да я приготвяме
Чували ли сте някога за ферментирал чай? Става дума за така наречената комбуча. Той носи много ползи за тялото ви. Опитайте се да си го приготвите у дома, това е забавно.
















