BIO Hiina Wujuan | Roheline tee - Pakendamine: 50 g
BIO Hiina Wujuan | Roheline tee - Pakendamine: 50 g
Traditsiooniline Hiina orgaaniline tee – Hiina Wujuan toob kaasa õrna lillelise maitse ja keskmise kofeiinisisaldusega , mis on ideaalne rahulikuks ja kergeks julgustuseks päeva jooksul. See kvaliteetne orgaaniline tee on ideaalne valik looduslike toodete austajatele. Rohkem
5,69 € v.a. käibemaks (KM mahaarvamine) Hind 0,25 € tassi suurepärast teed
DPD Pickup ![]() |
3.9 € | 3.9 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
6.9 € | 6.9 € |
| itella |
7 € | 7 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Maksmine: Kaardiga, Google Pay, Apple Pay, PayPal
pakett: 50 g 0,12 €/g Toote kood: K05503
Traditsiooniline Hiina orgaaniline tee – Hiina Wujuan toob kaasa õrna lillelise maitse ja keskmise kofeiinisisaldusega , mis on ideaalne rahulikuks ja kergeks julgustuseks päeva jooksul. See kvaliteetne orgaaniline tee on ideaalne valik looduslike toodete austajatele. Rohkem
pakett: 50 g 0,12 €/g Toote kood: K05503
Orgaaniline lahtine roheline tee Hiina Wujuan keskmise kofeiinisisaldusega
- ✔️Sertifitseeritud orgaaniline roheline tee
- ✔️ Õrnad lehed ja leotise hele värv
- ✔️ täis vitamiine ja antioksüdante
- ✔️ õrn lilleline maitse
- ✔️ Keskmise kofeiinisisaldusega lahtine tee
- ✔️ Kergelt stimuleeriv toime
- ✔️ pärineb 100% mahe- ja looduslikust talust
- ✔️vesi veega temperatuuril 70-80 °C
- ✔️ Lase tõmmata 2-3 minutit

Stimuleeriva toimega orgaaniline traditsiooniline Hiina tee
Hiina Wujuani BIO tee sisaldab peent lillelist nooti ja keskmise kofeiinisisaldusega teed , mis muudab selle ideaalseks päevasel ajal maheda maitse saamiseks . Tänu tervele lehevormile ja Hiinas mahepõllumajanduslikule kasvatamisele tagab see loomuliku maitse ja kõrge kvaliteedi .
Kuldkollane leotis annab meeldiva maitseelamuse ilma väljendunud mõruduseta, mis on ideaalne neile, kes otsivad kvaliteetset õrna aroomiga teed . See orgaaniline tee on ideaalne valik rahuhetkedeks ja erilisteks sündmusteks, mil hindate looduslike toonide harmooniat ja õrna töötlemist.
Rohelise tee valmistamine
Selle tee valmistamine on väga lihtne, lihtsalt valage see 70-80 °C veega, tõmmake 2-3 minutit ja seejärel nautige traditsioonilist orgaanilise Hiina tee maitset.

Rohelise tee toiteväärtused
100 ml teed* sisaldab keskmiselt
| Energia väärtus: | 10 kJ / 2 kcal |
| Rasvad: | < 0,1 g |
| – millest küllastunud rasvhapped: | < 0,1 g |
| Süsivesikud: | < 0,1 g |
| Suhkrud: | < 0,1 g |
| Valk: | 0,4 g |
| Sool: | < 0,01 g |
* põhineb infusioonil, mis on valmistatud 3 g teest 200 ml vee kohta
Säilitamine
Hoida kuivas kohas.
Tootja
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Tšehhi KMKR nr: CZ17944759 I.C.: 17944759
Koosseis
Lahtine roheline tee Hiina Chun Mee.
Päritoluriik
Hiina

| Sertifitseerimine | BIO |
|---|---|
| Teatud tüüpi tee | Roheline |
| Päritoluriik | Hiina |
| Maitse | Fine |
| Vorm | Terve leht |
| Kofeiini sisaldus | Keskmine |
| Leostumisaeg | Kiire (1-3 minutit) |
| Vee temperatuur | Keskmine (70-80 °C) |
| Soovitatav annus | 12-15 g/l |
| Aroomi teed | Lillede |
| Sertifitseerimine | BIO |
|---|---|
| Teatud tüüpi tee | Roheline |
| Päritoluriik | Hiina |
| Maitse | Fine |
| Vorm | Terve leht |
| Kofeiini sisaldus | Keskmine |
| Leostumisaeg | Kiire (1-3 minutit) |
| Vee temperatuur | Keskmine (70-80 °C) |
| Soovitatav annus | 12-15 g/l |
| Aroomi teed | Lillede |

5 olulist vee omadust tee valmistamiseks
Teie tee on ainult nii hea kui teie vesi. Kui soovite saada oma teest parima maitse, aroomi ja puhtuse, peate pöörama tähelepanu vee puhtusele, kõvadusele, temperatuurile ja muudele parameetritele.
















