BIO Gunpowder Temple of Heaven | Roheline tee - Pakendamine: 50 g
BIO Gunpowder Temple of Heaven | Roheline tee - Pakendamine: 50 g
BIO Gunpowder Temple of Heaven on erakordselt kvaliteetne lahtine roheline tee õrna kähara lehe ja selgelt aromaatse maitsega , mis võlub sind juba esimesest infusioonist peale. Rohkem
4,95 € v.a. käibemaks (KM mahaarvamine)
DPD Pickup ![]() |
3.9 € | 3.9 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
6.9 € | 6.9 € |
| itella |
7 € | 7 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Maksmine: Kaardiga, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Toote kood: K06869
BIO Gunpowder Temple of Heaven on erakordselt kvaliteetne lahtine roheline tee õrna kähara lehe ja selgelt aromaatse maitsega , mis võlub sind juba esimesest infusioonist peale. Rohkem
Toote kood: K06869
BIO roheline lahtine tee Püssirohi
- ✔️ Roheline lahtine tee , millel on peened kähara lehed
- ✔️ Tee selgelt aromaatne maitse
- ✔️ Ideaalne tee lõõgastumiseks ja õrnaks stimulatsiooniks
- ✔️ mõõdukas kofeiinisisaldus
- ✔️ Kvaliteetne püssirohutee
- ✔️vesi veega temperatuuril 80 °C
- ✔️ Jätke lahus 2-3 minutiks seisma

Lahtine püssirohutee lõõgastava ja kergelt ergutava toimega
BIO Gunpowder toob autentse rohelise tee kogemuse selle kõrgeimas kvaliteedis . Tänu traditsioonilisele töötlemismeetodile, kui lehed rullitakse väikesteks tumerohelisteks pärliteks, säilitab tee oma värskuse ja maitse täidluse , mis on õrn, ilma märkimisväärse kibeduseta. See tee on suurepärane valik neile, kes soovivad nautida traditsioonilist kvaliteetset rohelise tee maitset ilma teravate nootideta.
Selle mõõdukas kofeiinisisaldus muudab selle ideaalseks valikuks terve päeva rüüpamiseks. Oma õrna puiduse aroomi ja õrna maitsega rahuldab see nii traditsioonilise tee armastajaid kui ka algajaid. See on ideaalne lõõgastumiseks ja õrnaks stimulatsiooniks.
Püssirohutee valmistamine on väga lihtne, valage see lihtsalt 80 °C veega, tõmmake 2-3 minutit ja seejärel nautige kvaliteetse rohelise tee meeldivat aromaatset maitset.

Tee toiteväärtused:
100 ml teed* sisaldab keskmiselt
| Energia väärtus: | 10 kJ / 2 kcal |
| Rasvad: | < 0,1 g |
| – millest küllastunud rasvhapped | < 0,1 g |
| Süsivesikud: | < 0,1 g |
| Suhkrud: | < 0,1 g |
| Valgud: | 0,4 g |
| Sool: | < 0,01 g |
* põhineb infusioonil, mis on valmistatud 3 g teest 200 ml vee kohta
Säilitamine
Hoida kuivas kohas.
Tootja
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Tšehhi KMKR number: CZ17944759 Ettevõtte ID: 17944759
Koosseis
Püssirohu lahtine roheline tee
Päritoluriik
Hiina

| Sertifitseerimine | BIO |
|---|---|
| Teatud tüüpi tee | Roheline |
| Päritoluriik | Hiina |
| Maitse | Fine |
| Vorm | Terve leht |
| Kofeiini sisaldus | Keskmine |
| Leostumisaeg | Kiire (1-3 minutit) |
| Vee temperatuur | Keskmine (70-80 °C) |
| Soovitatav annus | 12-15 g/l |
| Aromaatsed teed | Woody |
| Sertifitseerimine | BIO |
|---|---|
| Teatud tüüpi tee | Roheline |
| Päritoluriik | Hiina |
| Maitse | Fine |
| Vorm | Terve leht |
| Kofeiini sisaldus | Keskmine |
| Leostumisaeg | Kiire (1-3 minutit) |
| Vee temperatuur | Keskmine (70-80 °C) |
| Soovitatav annus | 12-15 g/l |
| Aromaatsed teed | Woody |

Kuidas ära tunda kvaliteetset lahtist teed
Mis see on - kvaliteetne tee? Kuidas seda ära tunda, kust osta kvaliteetset teed ja miks on tee kvaliteet selle valikul esmatähtis? Täna õpid 4 meele testi, mille abil saad kindlaks teha hea tee kvaliteedifaktorid.

Kombucha - mis see on ja kuidas seda teha
Kas olete kunagi kuulnud kääritatud teest? Me räägime niinimetatud kombuchast. See toob teie kehale palju kasu. Proovi seda kodus valmistada, see on lõbus.

5 olulist vee omadust tee valmistamiseks
Teie tee on ainult nii hea kui teie vesi. Kui soovite saada oma teest parima maitse, aroomi ja puhtuse, peate pöörama tähelepanu vee puhtusele, kõvadusele, temperatuurile ja muudele parameetritele.














