BIO Gunpowder Temple of Heaven | Grønn te - Emballasje: 50 g
BIO Gunpowder Temple of Heaven | Grønn te - Emballasje: 50 g
BIO Gunpowder Temple of Heaven er en ekstraordinær høykvalitets løs grønn te med et delikat krøllet blad og en utpreget aromatisk smak som vil fortrylle deg fra første infusjon. Flere
4,90 € ekskl. mva
DPD ![]() |
13.6 € | 13.6 € |
|---|---|---|
DHL ![]() |
8 € | 8 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Betaling: Kort, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Produktkode: K06869
BIO Gunpowder Temple of Heaven er en ekstraordinær høykvalitets løs grønn te med et delikat krøllet blad og en utpreget aromatisk smak som vil fortrylle deg fra første infusjon. Flere
Produktkode: K06869
BIO grønn løs te Krutt
- ✔️ grønn løs te med et fint krøllet blad
- ✔️ utpreget aromatisk smak av te
- ✔️ ideell te for avslapning og skånsom stimulering
- ✔️ moderat koffeininnhold
- ✔️ Kruttte av høyeste kvalitet
- ✔️ vann med vann ved en temperatur på 80 °C
- ✔️ la løsningen stå i 2-3 minutter

Løs krutt-te med avslappende og mildt stimulerende effekter
BIO Gunpowder bringer en autentisk opplevelse av grønn te i sin høyeste kvalitet . Takket være den tradisjonelle bearbeidingsmetoden, når bladene rulles til små, mørkegrønne perler, beholder teen sin friskhet og smakfylde , som er skånsom, uten betydelig bitterhet. Denne teen er et godt valg for de som ønsker å nyte den tradisjonelle kvalitetssmaken av grønn te uten skarpe toner.
Det moderate koffeininnholdet gjør det til et ideelt valg for nipper hele dagen. Med sin delikate trearoma og delikate smak vil den tilfredsstille både tradisjonelle teelskere og nybegynnere. Den er ideell for avslapning og skånsom stimulering.
Tilberedningen av Krutt-te er veldig enkelt, bare hell den med vann ved en temperatur på 80 °C , la den trekke i 2-3 minutter og så er det bare å nyte den behagelige aromatiske smaken av grønn te av høy kvalitet.

Ernæringsmessige verdier av te:
100 ml te* inneholder i gjennomsnitt
| Energiverdi: | 10 kJ / 2 kcal |
| Fett: | < 0,1 g |
| – hvorav mettede fettsyrer | < 0,1 g |
| Karbohydrater: | < 0,1 g |
| Sukker: | < 0,1 g |
| Proteiner: | 0,4 g |
| Salt: | < 0,01 g |
* basert på en infusjon brygget av 3 g te per 200 ml vann
Lagring
Oppbevares på et tørt sted.
Produsent
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Tsjekkia MVA-nummer: CZ17944759 Firma-ID: 17944759
Komposisjon
Krutt løs grønn te
Opprinnelsesland
Kina

| Sertifisering | BIO |
|---|---|
| En type te | Grønn |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Smak | Mild |
| form | Helt blad |
| Koffeininnhold | Medium |
| Utvaskingstid | Rask (1-3 minutter) |
| Vanntemperatur | Medium (70–80 °C) |
| Anbefalt dose | 12–15 g/l |
| Aromatiske teer | Woody |
| Sertifisering | BIO |
|---|---|
| En type te | Grønn |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Smak | Mild |
| form | Helt blad |
| Koffeininnhold | Medium |
| Utvaskingstid | Rask (1-3 minutter) |
| Vanntemperatur | Medium (70–80 °C) |
| Anbefalt dose | 12–15 g/l |
| Aromatiske teer | Woody |

Hvordan gjenkjenne løs te av høy kvalitet
Hva er det - kvalitetste? Hvordan gjenkjenne det, hvor kan man kjøpe kvalitetste og hvorfor er kvaliteten på te avgjørende når man velger den? I dag skal du lære 4 sanser-testen, som du kan identifisere kvalitetsfaktorene til god te med.














