BIO Hibiscus, lilled | Taimne tee - Pakendamine: 50 g
BIO Hibiscus, lilled | Taimne tee - Pakendamine: 50 g
BIO Hibiscus tee – intensiivse maitsega eksootiline jook. Nautige väikest puhkust tassikese orgaanilise hibiskiõieteega. Hõrk maitse ja ohtralt antioksüdante on see, mida praegu vajad. Rohkem
4,95 € v.a. käibemaks (KM mahaarvamine) Hind 0,22 € tassi suurepärast teed
DPD Pickup ![]() |
3.9 € | 3.9 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
6.9 € | 6.9 € |
| itella |
7 € | 7 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Maksmine: Kaardiga, Google Pay, Apple Pay, PayPal
pakett: 50 g 0,11 €/g Toote kood: K07018
BIO Hibiscus tee – intensiivse maitsega eksootiline jook. Nautige väikest puhkust tassikese orgaanilise hibiskiõieteega. Hõrk maitse ja ohtralt antioksüdante on see, mida praegu vajad. Rohkem
pakett: 50 g 0,11 €/g Toote kood: K07018
Orgaanilise kvaliteediga taimetee hibiskiõitest. Miks just tema?
Hibiskiõite intensiivne maitse ja värv orgaanilises taimetees
Mahepõllumajanduslikult kasvatatud hibiskipõõsastelt kogutud punased lilled pakuvad teile ebatavalise maitseelamuse. Hapukurgi omapärane punane värvus, värskendav magushapu maitse ja lille-puuviljane aroom köidavad teid. Hibiskijook on eriti populaarne Egiptuses, kus seda juuakse peaaegu igaks juhuks. Sel viisil valmistatud hibiskitee on tuntud Karkáde nime all. Selle joomine tõstab tuju ja annab energiat .
BIO Hibiskuse tee (lill) - kuidas seda valmistada
Mõõdetud annus taimeteed, s.o. 13-18 g/l, valada keeva veega ja lasta tõmmata 5-10 minutit .
Tee toiteväärtused
100 ml teed* sisaldab keskmiselt:
| Energia väärtus: | 2 kJ / 1 kcal |
| Rasvad: | < 0,1 g |
| – millest küllastunud rasvhapped: | < 0,1 g |
| Süsivesikud: | < 0,1 g |
| Suhkrud: | < 0,1 g |
| Valgud: | < 0,1 g |
| Sool: | < 0,01 g |
* põhineb infusioonil, mis on valmistatud 3 g teest 200 ml vee kohta
Säilitamine
Hoida kuivas kohas.
Tootja
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Tšehhi KMKR number: CZ17944759 Ettevõtte ID: 17944759
Koosseis
BIO hibiski õied
| Sertifitseerimine | BIO |
|---|---|
| Teatud tüüpi tee | Taimsed |
| Maitse | Fine |
| Vorm | lilled |
| Kofeiini sisaldus | Kofeiinivaba |
| Leostumisaeg | Pikk (5-10 minutit) |
| Vee temperatuur | Kõrge (90-100 °C) |
| Soovitatav annus | 13-18 g/l |
| Aroomi teed | Lillede |
| Sertifitseerimine | BIO |
|---|---|
| Teatud tüüpi tee | Taimsed |
| Maitse | Fine |
| Vorm | lilled |
| Kofeiini sisaldus | Kofeiinivaba |
| Leostumisaeg | Pikk (5-10 minutit) |
| Vee temperatuur | Kõrge (90-100 °C) |
| Soovitatav annus | 13-18 g/l |
| Aroomi teed | Lillede |

Kuidas ära tunda kvaliteetset lahtist teed
Mis see on - kvaliteetne tee? Kuidas seda ära tunda, kust osta kvaliteetset teed ja miks on tee kvaliteet selle valikul esmatähtis? Täna õpid 4 meele testi, mille abil saad kindlaks teha hea tee kvaliteedifaktorid.

5 olulist vee omadust tee valmistamiseks
Teie tee on ainult nii hea kui teie vesi. Kui soovite saada oma teest parima maitse, aroomi ja puhtuse, peate pöörama tähelepanu vee puhtusele, kõvadusele, temperatuurile ja muudele parameetritele.



























