BIO Vietnam Mao Feng | Valge tee - Pakendamine: 50 g
BIO Vietnam Mao Feng | Valge tee - Pakendamine: 50 g
BIO Vietnam Mao Feng on õrna lillelise maitse ja madala kofeiinisisaldusega esmaklassiline valge tee, mis sobib ideaalselt kogu päeva joomiseks. Tänu tervele lehevormile ja orgaanilisele päritolule säilitab see oma loomuliku kvaliteedi ja puhtuse. Rohkem
6,42 € v.a. käibemaks (KM mahaarvamine)
DPD Pickup ![]() |
3.9 € | 3.9 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
6.9 € | 6.9 € |
| itella |
7 € | 7 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Maksmine: Kaardiga, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Toote kood: K07099
BIO Vietnam Mao Feng on õrna lillelise maitse ja madala kofeiinisisaldusega esmaklassiline valge tee, mis sobib ideaalselt kogu päeva joomiseks. Tänu tervele lehevormile ja orgaanilisele päritolule säilitab see oma loomuliku kvaliteedi ja puhtuse. Rohkem
Toote kood: K07099
Orgaaniline valge tee – Vietnam Mao Feng teesõpradele
- ✔️ madala kofeiinisisaldusega kvaliteetne valge lahtine tee
- ✔️ õrn lillelõhn
- ✔️Sertifitseeritud orgaaniline tee
- ✔️ Terve lehevorm
- ✔️ vesi veega temperatuuril 70-80 °C
- ✔️ Lase tõmmata 1,5-2 minutit

Lillelise aroomiga kvaliteetne lahtine valge tee Vietnamist
BIO Vietnam Mao Feng on erakordne valge tee , mis pärineb Vietnami mahefarmidest. Selle tervete lehtedega vorm säilitab teelehtede loomuliku kvaliteedi, mis leotamisel loob õrna lillearoomiga helekollakasrohelise leotise.
Seda teed iseloomustab madal kofeiinisisaldus , mistõttu on see ideaalne jook terve päeva rüübamiseks. Selle õrn maitse ja lillearoom meeldivad nii kogenud teesõpradele kui ka neile, kes otsivad uusi maitseelamusi. Tänu oma päritolule sertifitseeritud mahepõllumajandusest on see ka keskkonnasõbralik.
Valge tee valmistamine
Tee valmistamine on väga lihtne, valage see lihtsalt 70-80 °C veega, tõmmake 1,5-2 minutit ja seejärel nautige valge tee meeldivat, õrna maitset.

Valge tee toiteväärtused
100 ml teed* sisaldab keskmiselt
| Energia väärtus: | 12 kJ / 3 kcal |
| Rasvad: | < 0,1 g |
| – millest küllastunud rasvhapped: | < 0,1 g |
| Süsivesikud: | < 0,1 g |
| Suhkrud: | < 0,1 g |
| Valk: | 0,5 g |
| Sool: | < 0,01 g |
* põhineb infusioonil, mis on valmistatud 3 g teest 200 ml vee kohta
Säilitamine
Hoida kuivas kohas.
Tootja
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Tšehhi KMKR nr: CZ17944759 I.C.: 17944759
Koosseis
Lahtine orgaaniline valge tee Vietnam Mao Feng.
Päritoluriik
Vietnam

| Sertifitseerimine | BIO |
|---|---|
| Teatud tüüpi tee | Valge |
| Päritoluriik | Vietnam |
| Maitse | Fine |
| Vorm | Terve leht |
| Kofeiini sisaldus | Madal |
| Leostumisaeg | Kiire (1-3 minutit) |
| Vee temperatuur | Keskmine (70-80 °C) |
| Soovitatav annus | 12-15 g/l |
| Aroomi teed | Lillede |
| Sertifitseerimine | BIO |
|---|---|
| Teatud tüüpi tee | Valge |
| Päritoluriik | Vietnam |
| Maitse | Fine |
| Vorm | Terve leht |
| Kofeiini sisaldus | Madal |
| Leostumisaeg | Kiire (1-3 minutit) |
| Vee temperatuur | Keskmine (70-80 °C) |
| Soovitatav annus | 12-15 g/l |
| Aroomi teed | Lillede |




















