BIO Apteegitill | Taimne tee - Pakendamine: 50 g
BIO Apteegitill | Taimne tee - Pakendamine: 50 g
ORGAANILINE apteegitilli tee – üldise tervise ja seedimise toetamiseks. Avastage kasulik mõju tervislikule seedimisele ja keha immuunsusele. Hellitage end mahepõllumajanduslikult kasvatatud apteegitilli hapukurgiga. Rohkem
3,76 € v.a. käibemaks (KM mahaarvamine) Hind 0,16 € tassi suurepärast teed
DPD Pickup ![]() |
3.9 € | 3.9 € |
|---|---|---|
DPD ![]() |
6.9 € | 6.9 € |
| itella |
7 € | 7 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Maksmine: Kaardiga, Google Pay, Apple Pay, PayPal
pakett: 50 g 0,08 €/g Toote kood: K07017
ORGAANILINE apteegitilli tee – üldise tervise ja seedimise toetamiseks. Avastage kasulik mõju tervislikule seedimisele ja keha immuunsusele. Hellitage end mahepõllumajanduslikult kasvatatud apteegitilli hapukurgiga. Rohkem
pakett: 50 g 0,08 €/g Toote kood: K07017
Orgaaniline apteegitilli taimetee. Miks just tema?

Mahepõllumajanduslikult kasvatatud apteegitilli jõud orgaanilises taimetees
Nautige mahepõllumajandusest hoolikalt kogutud apteegitilli viljadest valmistatud hapukurki. Tanto taimetee pakub teile ainulaadset kombinatsiooni maitsest ja kasulikest mõjudest. Oodata on tee õrn aniisilõhn ja magus maitse, mis soojendavad ja toetavad tervislikku seedimist. Lisaks sellele, et apteegitill aitab puhituse, koolikute ja muude seedeprobleemide korral, on ta tuntud oma põletikuvastase toime poolest.
Seda kasutatakse sageli teesegudes või puhta apteegitilli leotisena külmetushaiguste leevendamiseks. See aitab kaasa vabale hingamisele ja organismi üldisele lõõgastumisele. Sellel on antioksüdantsed omadused, mida orgaaniline kasvatamine veelgi võimendab. BIO Apteegitilli teed sobivad suurepäraselt nii peale rasket einet kui ka lõõgastus- ja lõõgastushetkedeks .
BIO Apteegitilli tee – kuidas seda valmistada
Mõõdetud annus taimeteed, s.o. 13-18 g/l, valada keeva veega ja lasta tõmmata 10-15 minutit .

Tee toiteväärtused
100 ml teed* sisaldab keskmiselt:
| Energia väärtus: | 2 kJ / 1 kcal |
| Rasvad: | < 0,1 g |
| – millest küllastunud rasvhapped: | < 0,1 g |
| Süsivesikud: | < 0,1 g |
| Suhkrud: | < 0,1 g |
| Valgud: | < 0,1 g |
| Sool: | < 0,01 g |
* põhineb infusioonil, mis on valmistatud 3 g teest 200 ml vee kohta
Säilitamine
Hoida kuivas kohas.
Tootja
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Tšehhi KMKR number: CZ17944759 Ettevõtte ID: 17944759
Koosseis
BIO apteegitill

| Sertifitseerimine | BIO |
|---|---|
| Teatud tüüpi tee | Taimsed |
| Maitse | Fine |
| Vorm | puuviljad |
| Kofeiini sisaldus | Kofeiinivaba |
| Leostumisaeg | Pikk (5-10 minutit) |
| Vee temperatuur | Kõrge (90-100 °C) |
| Soovitatav annus | 13-18 g/l |
| Aroomi teed | Vürtsikas |
| Sertifitseerimine | BIO |
|---|---|
| Teatud tüüpi tee | Taimsed |
| Maitse | Fine |
| Vorm | puuviljad |
| Kofeiini sisaldus | Kofeiinivaba |
| Leostumisaeg | Pikk (5-10 minutit) |
| Vee temperatuur | Kõrge (90-100 °C) |
| Soovitatav annus | 13-18 g/l |
| Aroomi teed | Vürtsikas |

Kuidas ära tunda kvaliteetset lahtist teed
Mis see on - kvaliteetne tee? Kuidas seda ära tunda, kust osta kvaliteetset teed ja miks on tee kvaliteet selle valikul esmatähtis? Täna õpid 4 meele testi, mille abil saad kindlaks teha hea tee kvaliteedifaktorid.

5 olulist vee omadust tee valmistamiseks
Teie tee on ainult nii hea kui teie vesi. Kui soovite saada oma teest parima maitse, aroomi ja puhtuse, peate pöörama tähelepanu vee puhtusele, kõvadusele, temperatuurile ja muudele parameetritele.























