BIO Vietnam Mao Feng | Wäiss Téi - Verpakung: 50 g
BIO Vietnam Mao Feng | Wäiss Téi - Verpakung: 50 g
BIO Vietnam Mao Feng ass e Premium wäissen Téi mat engem delikate Blummenaroma an engem nidderegen Koffeingehalt, ideal fir de ganzen Dag ze drénken. Dank senger ganzer Blatform an der organescher Hierkonft behält et seng natierlech Qualitéit a Rengheet. Méi
6,48 € excl. TVA (TVA-Azuch)
DPD Pickup ![]() |
4.4 € | 4.4 € |
|---|---|---|
Post Luxembourg ![]() |
7.2 € | 7.2 € |
DHL Express ![]() |
65 € | 65 € |
Bezuelung: Kaarte, Google Pay, Apple Pay, PayPal
Produit Code: K07099
BIO Vietnam Mao Feng ass e Premium wäissen Téi mat engem delikate Blummenaroma an engem nidderegen Koffeingehalt, ideal fir de ganzen Dag ze drénken. Dank senger ganzer Blatform an der organescher Hierkonft behält et seng natierlech Qualitéit a Rengheet. Méi
Produit Code: K07099
Organesch wäissen Téi - Vietnam Mao Feng fir Téiliebhaber
- ✔️ qualitativ héichwäerteg wäiss loosen Téi mat nidderegen Koffeingehalt
- ✔️ delikate Blummen Doft
- ✔️ zertifizéiert Bio Téi
- ✔️ ganz Bliederform
- ✔️ Waasser mat Waasser bei enger Temperatur vu 70-80 °C
- ✔️ 1,5-2 Minutten zéien loossen

Héich Qualitéit lockere wäisse Téi aus Vietnam mat engem floralen Aroma
BIO Vietnam Mao Feng ass en aussergewéinleche wäisse Téi, deen aus biologesche Bauerenhaff a Vietnam staamt. Seng ganz Blatform behält d'natierlech Qualitéit vun den Téiblieder, déi, wann se gedämpft sinn, eng hellgiel-gréng Infusioun mat engem delikate Blummenaroma kreéieren.
Dësen Téi ass charakteriséiert duerch säin nidderegen Koffeingehalt , wat et en ideale Getränk mécht fir de ganzen Dag ze schmaachen. Säin delikate Goût a floralen Aroma appelléiere souwuel erfuerene Téiliebhaber wéi och déi, déi no engem neie Geschmaachserfarung sichen. Dank senger Hierkonft aus zertifizéierter Bio-Landwirtschaft ass et och ëmweltfrëndlech.
Virbereedung vun wäissen Téi
Den Téi virbereeden ass ganz einfach, just mat Waasser bei enger Temperatur vu 70-80 °C gegoss, 1,5-2 Minutten steil a genéisst dann den agreablen, delikate Goût vum wäisse Téi.

Ernärungswäerter vu wäissen Téi
100 ml Téi* enthält am Duerchschnëtt
| Energiewäert: | 12 kJ / 3 kcal |
| Fette: | < 0,1g |
| - vun deenen gesättigte Fettsäuren: | < 0,1g |
| Kuelenhydrater: | < 0,1g |
| Zucker: | < 0,1g |
| Protein: | 0,5g vun |
| Salz: | < 0,01g |
* baséiert op enger Infusioun aus 3 g Téi pro 200 ml Waasser
Stockage
Store an engem dréchen Plaz.
Fabrikant beschwéiert
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Tschechesch Republik TVA Nr.: CZ17944759 I.C.: 17944759
Zesummesetzung
Los Bio wäiss Téi Vietnam Mao Feng.
Hierkonftsland
Vietnam

| Zertifikatioun | BIO |
|---|---|
| Eng Zort Téi | Wäiss |
| Hierkonftsland | Vietnam |
| Goût | sanft |
| Form | Voll Blat |
| Koffein Inhalt | Niddereg |
| Leach Zäit | Schnell (1-3 Minutten) |
| Waasser Temperatur | Mëttelméisseg (70-80°C) |
| Recommandéiert Dosis | 12-15 g/l |
| Den Aroma vum Téi | Blummen |
| Zertifikatioun | BIO |
|---|---|
| Eng Zort Téi | Wäiss |
| Hierkonftsland | Vietnam |
| Goût | sanft |
| Form | Voll Blat |
| Koffein Inhalt | Niddereg |
| Leach Zäit | Schnell (1-3 Minutten) |
| Waasser Temperatur | Mëttelméisseg (70-80°C) |
| Recommandéiert Dosis | 12-15 g/l |
| Den Aroma vum Téi | Blummen |





















